جمعه 28 مرداد 1401

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وب‌گاه گسترش

معاون وزیر کار از ساخت شهرک‌های مسکونی با اولویت کارگران در جوار شهرک‌های صنعتی خبر داد و تنها راه خانه‌دار شدن طبقات ضعیف و متوسط کشور را مدل تعاونی‌های مسکن دانست.

خبرگزاری دانا

بیکاری و فقر که نتیجه وضعیت نامناسب اقتصادی و تولیدی است؛ عدالت آموزشی، مهارت آموزی و دست یابی به فرصت‌های مناسب اشتغال را از اقشار آسیب پذیر جامعه گرفته که این وضعیت نابرابر، بروز انواع مختلفی از آسیب های اجتماعی را در سطح کشور رقم زده است.

خبرگزاری تسنیم

آیا نویسنده همانطور که در یادداشت خود ادعا کرده بر اهمیت موضوع فرزندآوری واقف است و تنها نگران حل مشکلات معیشتی مردم است؟ و یا قصد دارد مانند تمام سالهای قبل، بارداری و فرزندآوری را امری نامطلوب و باعث رنج و ظلم به زنان و طبقه ضعیف معرفی کند؟!

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اقدامات دولت در یکسال گذشته و از زمان آغاز فعالیت خود در مرداد 1400 به نوعی نگاه توسعه‌ای و تحولی به بخش‌های مختلف در عرصه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی داشت در این میان حوزه زنان و خانواده نیز به خوبی از سوی دولت دیده شد و دولت مردمی با اجرای طرح‌های مهم به دنبال ارتقای جایگاه بانوان شد.

وب‌گاه گسترش

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: صدور احکام جدید را در شهریورماه انجام می‌دهیم و پرداخت حقوق شهریور براساس احکام جدید صورت می‌گیرد.

وب‌گاه الف

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: صدور احکام جدید را در شهریورماه انجام می‌دهیم و پرداخت حقوق شهریور براساس احکام جدید صورت می‌گیرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

این افزایش حقوق شامل بازنشستگان تامین اجتماعی می شود و سایر بازنشستگان هم که 10 درصد افزایش حقوق داشتند قرار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سرانجام تایید شد

وب‌گاه خبر آنلاین

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: احکام اصلاح شده بر این مبنا از شهریورماه ماه در پروفایل بازنشستگان تامین اجتماعی اصلاح و حقوق براساس آن از همان ماه، جاری خواهد شد.

وب‌گاه الف

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق و احکام اصلاح‌شده بازنشستگان از شهریورماه اعمال شده و افزایش مطابق با سقف مصوبه شورای عالی کار و هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محمدهادی زاهدی‌وفا در نشست کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی در بندر انزلی جزئیات تصمیم دولت برای بازنگری در میزان افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در سال 1401 را اعلام کرد. زاهدی‌وفا با اعلام این مطلب که احکام اصلاح‌شده از شهریور اعمال‌شده و افزایش مطابق با مصوبه شورای عالی کار و هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان پرداخت...

وب‌گاه مشرق نیوز

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح، مطابق مصوبه شورای عالی کار یعنی 38 درصد به اضافه مبلغ ثابتِ 515 هزار و 166 تومان خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی که به همراه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع عمومی کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی در بندرانزلی شرکت کرده بود، گفت: مطابق پیگیری ویژه ریاست جمهور و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احکام جدید مستمری بازنشستگان سایر سطوح، مطابق ماده 96 قانون تأمین‌اجتماعی و مصوبه شورای عالی...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح، یعنی 38 درصد به اضافه مبلغ ثابتِ 515 هزار و 166 تومان خبر داد