چهارشنبه 19 مرداد 1401

وزارت نیرو

وزارت نیرو

خبرگزاری خبرنگاران جوان

عضو هیئت مدیره صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت: در مجموع 25 تا 30 درصد زیر بخش های مختلف کشاورزی اعم از زراعت، باغبانی، دام و طیور و ابزیان‌تحت پوشش بیمه هستند.

خبرگزاری تسنیم

با توجه به اینکه در بسیاری از حوزه های رودخانه های مرزی همجوار، کشور فاقد رژیم حقوقی تعیین شده و استوار است باید پیمان ها، تعهدات و اصول حقوقی مترتب بر رودخانه های مرزی به عنوان یک ضرورت ملی، بصورت تفصیلی مورد بازبینی فنی - حقوقی، چازنی قرار گیرد.

خبرگزاری دانا

رضا نعیمی گفت: طی سال جاری، تفاهم نامه ای با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه برای آب رسانی به 107 روستا در قالب چهار مجتمع آب رسانی منعقد شد.

وب‌گاه گسترش

با وجود رخداد پدیده بارشی مونسان که از انتهای نخستین ماه تابستان امسال، پهنه گسترده‌ای از مناطق مختلف ایران را در بر گرفت و در پاره‌ای از استان‌های کشور به جاری شدن سیلاب و ایجاد خسارت‌های جانی و مالی فراوانی منجر شد، اما این سیلاب‌های تندگذر زمین تشنه را سیراب نکرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مرکز کار ایران، نشست تخصصی «متاروس و بلاکچین در شهر هوشمند و انرژی هوشمند» از سلسله پنل‌های تخصصی متاراد با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، وزارت نیرو (پژوهشگاه نیرو، توانیر و...) و شرکت مهندسی گسترش سامانه امن (مگسا) برگزار کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تلاش نیروهای عملیاتی صنعت آب و برق به‌منظور تسریع در پایداری آب شرب استان چهارمحال‌وبختیاری در حال انجام است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با وجود رخداد پدیده بارشی مونسان که از انتهای نخستین ماه تابستان امسال، پهنه گسترده‌ای از مناطق مختلف ایران را در بر گرفت و در پاره‌ای از استان‌های کشور به جاری شدن سیلاب و ایجاد خسارت‌های جانی و مالی فراوانی منجر شد، اما این سیلاب‌های تندگذر زمین تشنه را سیراب نکرد.

خبرگزاری مهر

وزیر نیرو در احکام جداگانه‌ای، اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت مدیریت منابع آب ایران را منصوب کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

حدود یک میلیون مشترک صنعت برق تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی قرار دارند که در صورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق تا 50 درصد سقف الگو، از برق رایگان بهره‌مند خواهند شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با صدور احکام جداگانه‌ای توسط وزیر نیرو، اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شدند.

خبرگزاری مهر

مدیرکل فروش و خدمات مشترکان توانیر گفت: برنامه پاداش 5 برابر تعرفه که به‌ازای هر کیلووات‌ساعت کاهش مصرف اجرا شد، ابتکار خوبی بود که باتوجه‌به آمارها حدود 40 درصد از مشترکان مشمول پاداش شدند.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - کشت دوم برنج در مازندران این روزها به دنبال بارندگی میانه ماه مرداد در حالی رونق گرفته است که کارشناسان و مسوولان نسبت به خطرپذیری بیش از حد به خاطر خشکسالی و فراتر رفتن دوره داشت و برداشت از فصل مناسب، هشدار می‌دهند.

وب‌گاه گسترش

مشکلات طرح ساماندهی رود دره فرحزاد بررسی و مقرر شد بودجه مربوط به این طرح اختصاص داده شود.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - فرماندار شهرستان تویسرکان اظهار داشت: سد «خرم‌رود» این شهرستان زمستان امسال آبگیری و سال آینده با تخصیص اعتبار به طور کامل به بهره برداری می‌رسد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل فروش و خدمات مشترکان توانیر گفت: برنامه پاداش 5 برابر تعرفه که به‌ازای هر کیلووات‌ساعت کاهش مصرف اجرا شد، ابتکار خوبی بود که باتوجه‌به آمارها حدود 40 درصد از مشترکان مشمول پاداش شدند که ازاین‌بین قبض 12 درصد مشترکان رایگان شده و حتی بستانکار شدند.