شنبه 22 مرداد 1401

پلیس راهور

پلیس راهور

وب‌گاه گسترش

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در سه ماهه اول 1401 حدود 42 درصد از تصادفات فوتی شهر تهران مربوط به وتورسیکلت‌سواران است.

وب‌گاه فرارو

سرهنگ علی همه خانی از وقوع دو تصادف منجر به فوت سواری کوییک با عابر در بزرگراه یادگار امام (ره) و برخورد شدید خاور با سواری پژو و فوت راننده آن خبر داد و گفت: در ساعت 01:30 بامداد جمعه در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره) به جنوب قبل از پاک نژاد یک دستگاه سواری کوئیک با عابر برخورد می‌کند.

وب‌گاه الف

دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی اطلاعیه جدیدی در خصوص بلامانع بودن تردد خودروهای دارای پلاک تاریخی صادر کرد.

وب‌گاه فرارو

نیروی انتظامی نیز پس از تأیید صلاحیت وسیله‌های نقلیه از سوی کارگروه (شامل نمایندگان پلیس راهور فراجا، وزارتخانه‌های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ صنعت، معدن و تجارت؛ ورزش و جوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست)، پلاک تاریخی (پلاک قابل تردد) و سند مالکیت برای این دسته از وسیله‌های نقلیه صادر می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع دو تصادف منجر به فوت در معابر پایتخت خبر داد.

وب‌گاه الف

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسیکلت‌سواران به‌ویژه مخدوشی پلاک در سطح معابر شهر تهران گفت و از انتقال این موتورسیکلت‌ها با کفی به پارکینگ و معرفی به مراجع قضایی خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران به‌ویژه مخدوشی پلاک در سطح معابر شهر تهران گفت و از انتقال این موتورسیکلت‌ها با کفی به پارکینگ و معرفی به مراجع قضایی خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور گفت: جاده امامزاده داود (ع) و همچنین جوزم - دهج به عنوان دو مسیر فیرشریانی کشور همچنان بسته است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی با رد اخبار مبنی بر منع تردد و عدم امکان انتقال خودروهای پلاک تاریخی اعلام کرد: پس از تأیید صلاحیت این وسایل نقلیه، پلاک تاریخی (پلاک قابل تردد) و سند مالکیت آنها صادر و تردد این دسته از خودروها بلامانع است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در سه ماهه اول 1401 حدود 42 درصد از تصادفات فوتی شهر تهران مربوط به وتورسیکلت‌سواران است.

وب‌گاه فرارو

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ درباره پوشش و مخدوشی پلاک گفت: رانندگانی که از قانون تمکین نمی‌کنند، توقیف موتورسیکلت‌های آنان در دستور کار پلیس قرار دارد و یک سری مراحل قضایی نیز برای برخی رانندگان که مجرم هستند و پلاک را مخدوش می‌کنند، انجام می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران به‌ویژه مخدوشی پلاک در سطح معابر شهر تهران گفت و از انتقال این موتورسیکلت‌ها با کفی به پارکینگ و معرفی به مراجع قضایی خبر داد.

وب‌گاه گسترش

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع دو تصادف منجر به فوت در معابر پایتخت خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی اعلام کرد که تردد خودرو‌های دارای پلاک تاریخی بر اساس قانون بلامانع است.