پلیس فتا

پلیس فتا

وب‌گاه عصر ایران

مردم برای دریافت اخبار موثق به اطلاعیه‌های ستاد عتبات عالیات رجوع کنند.

اولین واکنش پرویز مظلومی درباره اتفاقات عجیب و غریب استقلال
وب‌گاه فرارو

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود، اما یک عده که ماهیت آن‌ها مشخص است ناجوانمردانه توهین می‌کنند.

مظلومی: حرف بزنم زمین و زمان بهم می ریزد
وب‌گاه مشرق نیوز

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود اما یک عده که ماهیت آنها مشخص است ناجوانمردانه توهین می کنند.

اعلام سامانه پیامکی فوریت‌های پلیسی / تلفن ندارید پیامک بزنید
وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رئیس سایت فوریت‌های پلیسی 110 خراسان رضوی گفت: برای افرادی که کم‌توان و بیمار هستند یا امکان برقراری تماس تلفنی ندارند، سامانه پیامکی 11051 فراهم است که می‌توانند از آن طریق گزارشات خود را به ثبت برسانند.

چه کسی چت‌های مجیدی و مددی را فاش کرد؟
وب‌گاه مشرق نیوز

فرشید اسماعیلی پس از صحبت‌های احمد مددی در برنامه تلویزیونی، چت‌های خصوصی فرهاد مجیدی و مدیرعامل استقلال درباره خود را منتشر کرد.

وب‌گاه عصر ایران

در بررسی های کارشناسی، فرد مظنون شناسایی و مشخص شد فردی که اقدام به خرید طلا کرده قبلا نیز سابقه چنین اقدامی را داشته است.

بازداشت اعضای باند کپی کارت‌های بانکی
وب‌گاه الف

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: اعضای یک باند که با کپی کارت‌های بانکی اقدام به خرید طلا با حساب قربانیان خود می‌کردند بازداشت شدند.

توضیح پلیس درباره برخورد نامناسب مأمور کلانتری
وب‌گاه فرارو

به گفته سرهنگ عرب با تلاش‌های صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا عامل انتشار کلیپ در فضای مجازی شناسایی شد و تلاش برای دستگیری این مجرم فضای مجازی ادامه دارد.

پلیس هرمزگان درباره برخوردنامناسب مأمورباسارق سابقه‌دار توضیح داد
خبرگزاری مهر

بندرعباس - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان در خصوص کلیپ منتشرشده در شبکه های معاند با موضوع برخورد نامناسب مأمور با متهم سابقه دار در بندرعباس توضیحاتی ارائه کرد.

وب‌گاه عصر ایران

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در گشت زنی های هدف‌مند گشت کلانتری، متهم مورد نظر شناسایی شد که هنگام دستگیری ضمن تمرد و عربده کشی، به سمت مأمور و سرباز وظیفه حاضر در محل حمله ور شده و اجازه دستگیری و زدن دست بند را نداده است.

بازداشت اعضای باند کپی کارت‌های بانکی در کرج
خبرگزاری ایسنا

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: اعضای یک باند که با کپی کارت‌های بانکی اقدام به خرید طلا با حساب قربانیان خود می‌کردند بازداشت شدند.

چه کسی چت‌های خصوصی مجیدی و مددی را به فرشید اسماعیلی داد؟
وب‌گاه خبر آنلاین

فرشید اسماعیلی شب گذشته و پس از صحبت‌های احمد مددی در برنامه تلویزیونی، چت‌های خصوصی فرهاد مجیدی و مدیرعامل استقلال درباره خود را منتشر کرد.

خبرگزاری میزان

رئیس پیشین پلیس فتا پایتخت گفت: متاسفانه کاربران فضای مجازی به راحتی مبادرت به تبادل اطلاعات می‌کنند و برای مثال خیلی راحت اطلاعات کارت‌های بانکی یا کارت‌های هویتی خودشان را یا عکس و فیلم و تصاویر شخصی را به اشتراک می‌گذارند.

بازداشت کلاهبردار 100 میلیاردی در لحظه آخر
خبرگزاری مهر

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری فردی که از 170 مال باخته، 100 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد و گفت: متهم در حال خارج شدن از کشور دستگیر شد.