سه‌شنبه 25 مرداد 1401

کرج

کرج

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سردارعباسعلی محمدیان گفت: در پی تیراندازی به مدیر سازمان میادین و بازار روزهای کرج، دستور ویژه برای شناسایی عامل تیر اندازی صادر که فرد مورد نظر در کمتر از 24 ساعت توسط عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان شناسایی شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی عامل تیراندازی به مدیر سازمان میادین و بازار روزهای کرج در کمتر از 24 ساعت خبرداد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس پلیس آگاهی استان، از شناسایی و دستگیری سارق طلای کودکان در کمتر از 48 ساعت خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی تیراندازی شب گذشته به مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج ، دستور ویژه برای شناسایی عامل این تیر اندازی صادر که فرد مورد نظر در کمتر از 24 ساعت توسط عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان شناسایی شده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

نماینده مردم کرج: وزیر بهداشت شفاف بگوید اعضای کمیته علمی کرونا در کدام شرکت تولید یا واردات واکسن یا تجهیزات مرتبط با کرونا رد پا داشته‌اند.

خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - برخی از استانداران در بازدید از مراکز ایرنا در استانها ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، گفتند: خبرنگاران باید قدر و منزلت و جایگاه قلمی که خدا بر آن سوگند یاد کرده و آنان به دست گرفتند را بدانند و با دقت و صحت مطالب را منعکس کنند.

وب‌گاه ورزش سه

مسئولان باشگاه پیکان منتظر تصمیم مدیران استانی البرز هستند تا بتوانند بازی‌های خانگی خود را به کرج منتقل کنند.

خبرگزاری دانا

محمد گروسی گفت: طرح جمع آوری کله قندی ها و موانع پارک مردم در بازه های زمانی مختلف در کرج اجرا می شود.

خبرگزاری دانا

6 سال تلاش و تحقیق محققان موسسه رازی برای تکثیر و نگهداری مار افعی قفقازی نتیجه داده است و پادزهر از زهر استحصال شده تولید می‌شود.

خبرگزاری دانا

حمیدرضا نعیم حسنی گفت: تئاتر مذهبی "عاشورایی دیگر" روایت‌گر شهادت طفلان مسلم به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیم حسنی از 26 تا 31 مردادماه در نقاط مختلف کرج روی صحنه می‌رود.

وب‌گاه مشرق نیوز

قائم مقام باشگاه پیکان گفت: طبق نیاز کادرفنی و براساس بودجه باشگاه اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نمایندگان پس از استماع توضیحات وزیر بهداشت و درمان درباره عوارض ناشی از واکسیناسیون اجباری کرونا از پاسخ های عین‌اللهی قانع شدند.

وب‌گاه گسترش

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس، با بیان اینکه آقای عین اللهی تعارض منافع کمیته علمی کرونا را شفاف به مردم گزارش دهید، گفت: باید مشخص شود که اعضای کمیته علمی کرونا در کدام یک از شرکت های تولیدکننده یا واردکننده واکسن یا تجهیزات پزشکی مرتبط با کرونا رد پا داشتند.

خبرگزاری تسنیم

وزیر بهداشت در پاسخ به سوال نماینده کرج درباره واکسیناسیون اجباری و عوارض آن و مدیریت مقابله با این بیماری تصریح کرد: واکسیناسیون موثرترین اقدام برای کنترل همه‌گیری در بیماری کرونا بوده و توانسته افراد را در مقابل این بیماری مصون کند.

خبرگزاری تسنیم

نمایندگان پس از استماع توضیحات وزیر بهداشت و درمان درباره عوارض ناشی از واکسیناسیون اجباری کرونا از پاسخ های عین‌اللهی قانع شدند.