کرج

کرج

وب‌گاه عصر ایران

ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کیلومتر بیست و پنج این محور تا پایتخت نمیه سنگین است.

فیلم / کتک‌کاری وحشیانه در لیگ امید فوتبال کرج!
وب‌گاه مشرق نیوز

ویدئویی با توضیح دعوا و درگیری شدید در لیگ امید فوتبال کرج در فضای مجازی منتشر شده است که در آن بازیکنان دو تیم با هم درگیر می‌شوند. همچینین صدای مادران این بازیکنان در پس زمینه شنیده می‌شود.

افزایش شهر‌های قرمز کرونایی به 285 شهر / وخیم‌ترین آمار بستری از ابتدای کرونا + جدول اختصاصی
وب‌گاه تابناک

با اوج گیری شیوع نسخه جهش یافته ویروس کرونای دلتا در کشورمان، به فاصله یک هفته بار دیگر نقشه رنگ بندی کرونایی به روز و بر شمار شهر‌های قرمز افزوده شد؛ افزایشی به شدت شدید تا جایی که 53 شهر بر شمار شهر‌های قرمز کرونایی افزوده شده و محدوده‌ای از کشورمان که کمتر درگیر این نسخه ویروس شده بود هم به شدت آلوده گشته است.

مثلث فاصله‌گذاری اجتماعی، ماسک و شست و شوی دست‌ها؛ 3 دشمن کرونا / واکسیناسیون 420 هزار البرزی کووید19 را به گوشه رینگ برد
خبرگزاری دانا

اگر چه تعداد مبتلایان به کووید 19 هر روز در حال افزایش است اما واکسیناسیون باعث شده است تا فوت مبتلایان کاهش پیدا کند.

وب‌گاه الف

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده میدان امیرکبیر تا محدوده آدران سنگین گزارش شده است.

10 هزار کیلومتر پروژه ریلی در کشور در دست مطالعه قرار دارد
وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر نقش موثر قرارگاه خاتم در تکمیل پروژه‌های ریلی، گفت: حدود 10 هزار کیلومتر پروژه ریلی در دست مطالعه قرار دارد.

خادمی: 70 درصد مسیر منطقه 2 آزادراه تهران - شمال را تونل تشکیل می‌دهد / دیگر مسافران گرفتار برف و کولاک نمی‌شوند
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 70 درصد مسیر منطقه 2 آزادراه تهران - شمال را تونل تشکیل می‌دهد، گفت: این مسیر 59 دستگاه تونل به طول 37.5 کیلومتر در باند رفت و برگشت و 30 دستگاه پل بزرگ به طول 3.4 کیلومتر در باند رفت و برگشت دارد، در این مسیر طولانی‌ترین پل 330 متر طول دارد. او ادامه داد: منطقه 2 آزادراه تهران - شمال 22 کیلومتر...

اخذ عوارض از آزادراه تهران - شمال صرف محرومیت‌زدایی می‌شود
خبرگزاری دانا

رییس بنیاد مستضعفان اتمام تونل البرز در قطعه 2 آزادراه تهران - شمال را گام مهم دولت برشمرد و گفت: طی یکسال گذشته، 150 میلیارد تومان عوارض گرفتیم که بخش مهمی از آن صرف مناطق محروم می‌شود.

فتاح: با افتخار می‌گویم کار تونل البرز به اتمام رسید / این تونل بسیار استراتژیک است / عوارض آزادراه تهران - شمال صرف محرومیت‌زدایی می‌شود
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیدپرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان امروز هفتم مرداد همزمان با عید غدیر خم در آئین افتتاح 10,100 میلیارد تومان طرح آزادراهی و ریلی گفت: امروز با افتخار می‌گویم کار تونل البرز به اتمام رسیده و از امروز قابل عبور خواهد بود. این تونل بسیار حساس و استراتژیک و مهم است. فتاح افزود: 83 سال است که مردم عزیز ما برای رفتن به...

اخذ عوارض از آزادراه تهران - شمال صرف محرومیت‌زدایی می‌شود
خبرگزاری مهر

رییس بنیاد مستضعفان اتمام تونل البرز در قطعه 2 آزادراه تهران - شمال را گام مهم دولت برشمرد و گفت: طی یکسال گذشته، 150 میلیارد تومان عوارض گرفتیم که بخش مهمی از آن صرف مناطق محروم می‌شود.

ترافیک سنگین و بارش باران در محور چالوس
وب‌گاه فرارو

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به تردد روان در آزادراه تهران - شمال و محور کرج - چالوس تصریح کرد: تمامی محورهای استان بدون مداخلات جوی هستند.

از "نذر آب" سیستان و خوزستان تا "اطعام علوی" 7 هزار نیازمند در کرج
خبرگزاری دانا

اصناف و بازاریان البرز به دور از اقدامات جزیره ای که در استان موج می زند، گرد هم آمده و با طرح اطعام علوی 7 هزار گرسنه را سیر کردند.

ترافیک سنگین در محورهای کندوان و فیروزکوه / جاده های تهران - شمال ابری و بارانی است
وب‌گاه الف

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور کندوان محدوده پل زنگوله، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند و ترافیک سنگین در محور تهران - فشم محدوده رودک، خبر داد.

طولانی ترین تونل خاورمیانه زمان سفر به شمال را 40 دقیقه کاهش داد / جانمایی 30 دستگاه پل و تعبیه مکان تخلیه اضطراری مسافران
خبرگزاری دانا

عزیزالله شهبازی گفت: طولانی‌ترین تونل آزادراهی کشور که شامل تونل های سه قلوی البرز هر یک به طول 6.4 کیلومتر است، 40 دقیقه زمان سفر به شمال را کاهش می دهد.