کره شمالی

کره شمالی

ثبت انتخابات ایران بر کاغذ روزنامه های جهان
خبرگزاری ایسنا

نگاه بسیاری از روزنامه‌های امروز جهان به انتخابات ریاست جمهوری در ایران است و هر کدام با نگاهی متفاوت به گمانه‌زنی پرداخته‌اند.

وب‌گاه عصر ایران

خبرگزاری رسمی کره شمالی نیز گزارش کرد، در جریان نشست کمیته مرکزی حزب، کیم جونگ اون استراتژی روابط با واشنگتن را اعلام و به این نکته اشاره کرد که سیاست کنونی کشورش، گرایش به دولت جدید آمریکا با ریاست جمهوری جو بایدن است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خبرگزاری رسمی کره شمالی گزارش کرد، رهبری این کشور در جلسه مجمع عمومی کمیته مرکزی حزب حاکم گفته که این کشور باید هم آماده گفتگو و هم تقابل با آمریکا در دوران ریاست جمهوری بایدن باشد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رهبر کره شمالی برای نخستین بار به شرایط بحرانی و دشوار پیش روی مردم برای تامین آذوقه و مایحتاج غذایی خود اعتراف کرد. کیم جونگ اون که در جمع شورای مدیران و مقامات بلند پایه کره شمالی سخن می‌گفت در این خصوص تصریح کرد: «وضعیت غذایی مردم اکنون بسیار دشوار شده است.»

فائزه هاشمی به شورای نگهبان: پاسخگوی علت ردصلاحیت پدرم باشید
وب‌گاه خبر آنلاین

فائزه هاشمی عضو حزب کارگزاران می گوید: بابا به دنبال حفظ نظام بود حتی بسیاری از منتقدان نه از اصولگرایان بلکه از اصلاح طلبان، یکی از ایرادهایی که به ایشان می گیرند این است که طالب حفظ نظام بود و این را به عنوان یک نکته منفی برای ایشان می بینند.

مردم به وعده‌های غیرواقعی توجه نمی‌کنند
خبرگزاری ایسنا

یک کارشناس مسائل حقوقی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم به وعده‌های غیرواقعی توجه نمی‌کنند.

همتی: قرار نیست مثل کره شمالی برای آحاد مردم خانه بسازیم / ابتکار: مشکلات تقصیر سیل و زلزله و ترامپ است
وب‌گاه مشرق نیوز

آقای همتی بدون شک نماینده جریان لیبرالی و سرمایه داری در انتخابات ریاست جمهوری است. اظهارات وی دقیقا تکرار اظهارات آخوندی و روحانی و نعمت زاده و زنگنه و نجفی و... است.

اعزام نماینده بایدن به سئول و توکیو برای ادامه مذاکرات خلع سلاح کره شمالی
خبرگزاری دانا

دولت آمریکا قصد دارد برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی با کره شمالی، نماینده خود را به کره جنوبی و ژاپن اعزام کند.

آنچه در مناظرات گذشت...
خبرگزاری ایسنا

گوش کردن به مناظرات یک طرف ماجراست و تحلیل آنها طرف دیگر. دیدن رقابت‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 یک بحث است و نگاه به مناظرات از زاویه‌ای دیگر یک بحث دیگر. نامزدهای انتخابات دولت سیزدهم سه بار با هم مناظره کردند. مناظراتی که همه چیز در آن یافت می‌شود. از حمایت بگیرید تا تهدید، از دغدغه‌های عدالت‌خواهانه گرفته تا دغدغه‌های آزادی خواهانه، از طعنه‌های سیاسی تا تلاش برای کسب...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یکی از تحلیلگران ارشد در موسسه اتحاد مجدد دو کره در سئول گفت: شاید این کاهش وزن اقدامی برای بهبود سلامت کیم جونگ اون باشد. او مشکلات جدی سلامت داشته و بابت این مساله نتوانست در مجمع عمومی کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی شرکت کند.

خبرگزاری تسنیم

در صورتی که کره شمالی در دیدارهای متمرکز مقدماتی جام جهانی قطر شرکت می‌کرد، لبنان جایی در میان پنج تیم رده دومی گروه‌های A تا H نداشت.

نگاهی به عملکرد اسکوچیچ که او را به اوفارل رساند
وب‌گاه مشرق نیوز

سرمربی تیم ملی ایران به دومین مربی تاریخ فوتبال کشورمان تبدیل شد که تمام 7 مسابقه نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

پوشش انتخابات ایران توسط 500 خبرنگار خارجی از 226 رسانه
خبرگزاری مهر

محمد خدادی معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ گفت: علی‌رغم وجود محدودیت سفر ناشی از کرونا، بیش از 500 خبرنگار از 226 رسانه خارجی، انتخابات 1400 کشورمان را پوشش خواهند داد.

12 تیم صعود کننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی مشخص شدند
وب‌گاه الف

با اتمام بازی های مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر تکلیف تیم‌های صعود کننده به دور نهایی این رقابت‌ها مشخص شد.