جمعه 28 مرداد 1401

یمن

یمن

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تهران و واشنگتن پاسخ خود در خصوص متن پیش نویس اتحادیه اروپا را در تاریخ تعیین‌شده، یعنی پایان روز دوشنبه ارائه کردند و به‌زعم اغلب کارشناسان و نزدیکان به تیم مذاکراتی، اکنون بیش از هر زمانی به پایان توافق و احیای برجام نزدیک شده ایم. البته در این بین، سناریوی محتمل این است که یک‌دور مذاکره دیگر برگزار شود تا طرفین بهتر بتوانند آنچه را جمع بندی شده است برای یکدیگر تبیین کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

سران کشورهای اروپایی باید پاسخ دهند اگر مدعی حق حیات هستند چرا در برابر ترور ناجوانمردانه اَبَرمرد قهرمان مبارزه با تروریست یعنی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکایی‌ها... سکوت کردند؟

خبرگزاری دانا

رادیکالیسم اصلاح‌طلبان در سال 88 آن‌ها را به نقطه‌ای رساند که در سال 92 چهره‌ای کاملا اصلاح‌طلب مانند محمدرضا عارف که معاون اول دولت اصلاحات بود را کنار بزنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، احمد وحیدی در نشست شورای معاونان وزارت کشور گفت: ماندگاری و توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برهه‌های مختلف تاریخی مرهون مردمی بودن آن است. وی اضافه کرد: همواره حضور هوشمندانه و معنادار مردم در صحنه‌ها و بزنگاه‌های حساس، نقشه‌های شوم و شیطانی دشمنان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب کرده است. وحیدی در ادامه صحبت‌های خود...

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر کشور با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی، حامیان اصلی بیانیه یکی از سرکردگان فتنه 88 هستند، گفت: همه گروه‌های سیاسی خواست موضع خود را با جریان فتنه و نفاق مشخص کنند.

خبرگزاری مهر

وزیر کشور با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی، حامیان اصلی بیانیه یکی از سرکردگان فتنه 88 هستند، از همه گروه‌های سیاسی خواست که موضع خود را با جریان فتنه و نفاق مشخص کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر کشور با محکوم کردن بیانیه سرکرده فتنه و تأکید بر شناخت دقیق دشمنان در گام دوم انقلاب اسلامی گفت: باید عبرت بگیریم و از فتنه‌گران برائت جوییم و مرز بندی‌مان را شفاف و صریح با جریان فتنه و نفاق مشخص کنیم.

خبرگزاری تسنیم

وحیدی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی، حامیان اصلی بیانیه یکی از سرکردگان فتنه 88 هستند، از همه گروه‌های سیاسی خواست که موضع خود را با جریان فتنه و نفاق مشخص کنند.

وب‌گاه عصر ایران

این پهپادها در ابتدا برای مأموریت‌های شناسایی هوایی طراحی شده بودند، اما امروزه با توسعه فناوری‌ها و پیوند آنها با هوش مصنوعی وارد عصر جدیدی شده‌اند و می‌توانند دقیق و نابودکننده باشند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت قبل در حوزه پالایشگاه‌های فراسرزمینی عملکرد خوبی نداشت، گفت: سهامداری ایران در پالایشگاه‌های فراسرزمینی علاوه بر صادرات خدمات فنی و مهندسی، امکان فروش تضمینی و بیشتر نفت و خنثی‌سازی تحریم‌ها فراهم می‌کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) 24 مرداد ماه در پاسخ به سؤال خبرنگاران در خصوص ادعای منتشر شده در یک رسانه عربی مبنی بر قاچاق تسلیحات از بندرعباس به بندر الحدیده یمن، اظهار داشت: اینگونه ادعاها، بی اساس و صحنه سازی تکراری از سوی ائتلاف متجاوز و حامیان غربی آنهاست. سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: ائتلاف مجاوز...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت گذشت چهل سال از تأسیس حزب الله در لبنان، و همزمان با پیروزی در جنگ 33 روز که در سال 2006 رخ داد، تأکید کرد که این پیروزی، به الگویی برای سرافرازی و قدرت نیرو‌های مقاومت در برابر رژیم موقت صهیونیستی بدل شد. کنعانی در گفتگو با پایگاه خبری «العهد» لبنان گفت که جنگ 33 روزه، «نقطه...

وب‌گاه عصر ایران

ناصر کنعانی: اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران تنها در راستای منحرف کردن افکار عمومی ملت‌های منطقه و جهان از واقعیت‌های بحران یمن است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه ادعای منتشر شده در یک رسانه عربی مبنی بر قاچاق تسلیحات از بندرعباس به بندر الحدیده یمن را بی‌اساس و صحنه‌سازی تکراری از جانب ائتلاف متجاوز و حامیان غربی آنها دانست.

خبرگزاری مهر

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران تنها در راستای منحرف کردن افکار عمومی ملت‌های منطقه و جهان از واقعیت‌های بحران یمن است.