یک‌شنبه 16 بهمن 1401

یمن

یمن

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون وزیر خارجه یمن گفت که دبیرکل سازمان ملل و فرستاده او به یمن مقصر اصلی ادامه محاصره یمن هستند.

خبرگزاری مهر

حضور بازیکن تازه وارد ایرانی کاسیم پاشا برای این تیم در سوپرلیگ ترکیه خوش یمن نبود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده کل ارتش بحرین مدعی شد: «ما به رژیم ایران به علت تهدید و تروریسم مستمر علیه کشورهایمان در [حاشیه] خلیج [فارس] اعتماد نداریم.»

وب‌گاه گسترش

فرمانده کل ارتش بحرین با گزافه‌گویی و اتهام‌پراکنی علیه ایران، گفت که «ما آماده تمام گزینه‌ها» برای مواجهه با ایران هستیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بیمه تامین اجتماعی اعلام کرد: از سال 1357 تاکنون در حالی‌که جمیعت کشور حدود 2.3 برابر شده، نرخ رشد بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی در این مدت حدود 8.5 برابر بوده است. در حال حاضر تعداد بیمه‌شدگان اصلی و تبعی این سازمان بالغ بر 37.9 میلیون نفر و تعداد بازنشستگان و مستمری‌بگیران اصلی و تبعی این سازمان نیز 7.2 میلیون نفر است.

وب‌گاه ورزش سه

سرمربی استقلال با صورتی خندان در تمرین امروز استقلال حاضر شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اسرائیل عامل اصلی عقب افتادگی آمریکا از چین است. آمریکا اگر در منطقه بماند، از چین عقب می‌افتد و ابرقدرتی‌اش زیر سوال خواهد رفت. اگر از منطقه برود، ایران قدرت بی رقیب منطقه تا مدیترانه خواهد شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرمانده کل نیروهای مسلح بحرین تاکید کرد که آن چه سیاست‌های خصمانه و ایجاد بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه از سوی ایران می‌خواند، باید متوقف شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

دومین لایحه بودجه دولت ابراهیم رئیسی تقدیم مجلس شد. بودجه‌ای که جانی برای تحرک بخشیدن به اقتصاد ندارد و قرار نیست سفره‌های کوچک مردم را بزرگ کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از روسیا الیوم، محمد علی الحوثی از رهبران جنبش انصارالله یمن به پرواز بالون چینی بر فراز آمریکا واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، محمد علی الحوثی در صفحه توئیتر خود نوشت: آمریکا با ورود بالون چینی به برخی مناطق خود علیرغم اینکه گفته شده برای اهداف هواشناسی است مخالفت می‌کند، اما به نظامیان خود اجازه می‌دهد حاکمیت کشور‌ها را نقض کنند و...

وب‌گاه مشرق نیوز

کنفدراسیون والیبال آسیا فهرست هشت رویداد سال 2023 را منتشر کرد که 119 تیم برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزارت خارجه آمریکا از سفر نماینده این کشور به کشورهای حاشیه خلیج فارس برای رایزنی درباره برقراری صلح فراگیر در یمن خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خبرگزاری آناتولی ترکیه گزارش داد، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است، «تیموتی لندرکینگ» نماینده آمریکا در امور یمن، به عربستان سعودی، عمان و امارات متحده عربی سفر خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم

شبکه خبری بلومبرگ در گزارشی که روز جمعه منتشر شد، هشدار داد که با در پیش بودن ممنوعیت واردات فرآورده های نفتی روسیه، اتحادیه اروپا باید منابع جایگزین برای واردات سوخت آینده خود بیابد، که ممکن است بسیار چالش برانگیز باشد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، منابع وابسته به دولت نجات ملی یمن به تشریح آخرین روند مذاکرات مربوط به آتش بس در یمن پرداختند. «عبدالعزیز البکیر»، وزیر مشاور دولت نجات ملی یمن در صنعا در توییتی نوشت: در مذاکرات یمن و عربستان با میانجیگری عمان و سازمان ملل توافقاتی صورت گرفت و درخواست‌های صنعا از جمله پرداخت حقوق و تمدید آتش‌بس پذیرفته شد. نتیجه طی روزهای آینده اعلام خواهد...