یک‌شنبه 5 تیر 1401

یمن

یمن

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رئیس جمهور گفت: ما عراق را نزدیک ترین ملت به ملت ایران می دانیم و نزدیک ترین روابط را با کشور عراق رقم می زنیم.

وب‌گاه عصر ایران

رئیس جمهور: آتش بس و رفع محاصره یمن و گفت وگوهای یمنی_ یمنی مورد تاکید ماست. بدون تردید ادامه این جنگ بی حاصل بوده و جز رنج مردم یمن حاصل دیگری ندارد و هرچه زودتر باید این جنگ خاتمه یافته و آتش بس برقرار شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس جمهور با قدردانی از دولت عراق جهت تسهیل سفر زائران ایران به این کشور، گفت: قرار شد برای زیارت زائران اربعین تسهیلات بیشتری توسط دولت عراق در نظر گرفته شود تا زائران با سهولت بیشتری از مرزهای زمینی و هوایی به عراق رفته و مشکلات سال های قبل دیگر وجود نداشته باشد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در نشست خبری مشترک خود با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق گفت: روابط دو کشور ایران و عراق ریشه در باورهای مشترک دو ملت دارد. اراده مسئولان دو کشور برای توسعه روابط در همه حوزه ها وجود دارد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق، با اشاره به تلاش سالهای گذشته رژیم صهیونیستی در عادی‌سازی با برخی کشورهای منطقه، تاکید کرد: تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای منطقه به هیچ وجه برای این رژیم امنیت ساز نخواهد بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حجت‌السلام رئیسی گفت: معتقدیم گفتگوی مسئولان منطقه مشکلات منطقه را حل می‌کند و در دیدار با آقای الکاظمی بر گفتگوی مسئولان منطقه باهم تاکید کردیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل گفت: ما نمی‌پذیریم که کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی رابطه داشته باشند و اگر کسی رابطه دارد، به همان نسبت از ما دور است.

وب‌گاه عصر ایران

رسانه‌ها از شنیده شدن صدای حداقل 4 انفجار در پایتخت اوکراین و اعزام تیم‌های امداد و نجات به منطقه «شوچنکیفسکی» خبر دادند. رسانه‌های روسی می‌گویند نیروهای این کشور حمله موشکی گسترده‌ای را به مواضعی در کی‌یف صورت داده‌اند. برخاستن ستون‌های دود از کی‌یف قابل مشاهده است./ فارس

وب‌گاه عصر ایران

تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی سطح شهرستان اهواز از ساعت 12 امروز یکشنبه پنجم تیرماه 1401 تعطیل است.

وب‌گاه عصر ایران

ویدیویی از موسیقیدانِ اسپانیایی که با نرده فلوت می‌زند را بینید.

وب‌گاه عصر ایران

قیمت کارشناسی منطقه ما ماهانه 560 میلیون بود که ما 610 میلیون دادیم و برنده شدیم که شامل جمع‌آوری همه انواع زباله از مخازن می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

مهرداد خانبان، آنالیزور تیم ملی فوتبال ایران، به انتقادات از اردوی تیم ملی در قطر واکنش نشاد داد و گفت: از تهران ماندن و اردو نداشتن بهتر بود. / صداوسیما

وب‌گاه عصر ایران

آیا تاکنون بحث کردید که هرجایی که حقوق مردم تضییع می‌شود نیازمند این است که از ظرفیت دادستان استفاده کنید؟

وب‌گاه عصر ایران

تا الآن 5 تقاضا برای استیضاح وزرا آمده است که مورد اول آن وزیر صمت است. وزرای کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی از دیگر وزرایی هستند که درخواست استیضاح‌شان به هیأت رئیسه آمده است.

وب‌گاه عصر ایران

اعتراضات علیه ممنوعیت سقط جنین در آمریکا، جشنواره "گلستون بری" در انگلیس و اعتراضات جهانی علیه افزایش هزینه های زندگی

وب‌گاه عصر ایران

عادل فروسی پور برای ضبط یک برنامه در مورد مهدی طارمی با عوامل برنامه 360 به بوشهر سفر کرده است.