جمعه 28 مرداد 1401

یمن

یمن

خبرگزاری تسنیم

یک کارشناس بهائیت معتقد است مهمترین پرونده‌های این فرقه در طول این چند دهه فعالیت، نفوذ در حوزه محیط زیست است که دراین‌باره سازمان‌های غیردولتی متعددی راه‌اندازی کردند؛ مؤسسه میراث پارسیان با مدیریت افرادی چون کاووس سیدامامی از جمله آنها بود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «مهدی مشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن در دیدار با «عبدالوهاب الدره» وزیر حمل و نقل این کشور تاکید کرد که به موجب آتش بس سازمان ملل باید فرودگاه صنعا به طور کامل و بدون هر گونه محدودیتی بازگشایی شود. وی افزود: به موجب آتش بس اعلام شده و در راستای کاستن از درد و رنج شهروندان یمنی و مسافرانی که برای تحصیل، تجارت و درمان از فرودگاه بین المللی صنعا...

وب‌گاه تابناک

سخنگوی دولت، مقاومت اسلامی را امری فراتر از منطقه دانست و تاکید کرد: مقاومت هویتی جدید به جهان اسلام و منطقه بخشیده و پیروزی‌های زیادی را هم نصیب ملت‌های آزادی‌خواه کرده است.

وب‌گاه فرارو

در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز 24 مرداد ماه 1401 از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. فال به حافظ 24 مرداد را بخوانید.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در بحبوحه تنش‌زدایی روابط ایرانی و عربی، سفیر جدید کویت پس از هفت‌سال عازم تهران شد. بدر عبدالله المنیخ، دیپلمات برجسته کویتی عصر شنبه 22مرداد رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وزیر خارجه ایران کرد. پیش‌تر حسین امیرعبداللهیان 30 تیرماه در گفت وگویی تلویزیونی اعلام کرد که کویت سفیر خودش را معرفی کرده و ایران هم موافقت کرده و ظرف روزهای آینده دیپلمات کویتی وارد تهران می‌شود. جمهوری اسلامی...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت، مقاومت اسلامی را امری فراتر از منطقه دانست و تاکید کرد: مقاومت هویتی جدید به جهان اسلام و منطقه بخشیده و پیروزی‌های زیادی را هم نصیب ملت‌های آزادی‌خواه کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حسن کاظمی قمی گفت: آمریکایی‌ها در افغانستان نه تنها با تروریسم مبارزه نکردند بلکه مولد خود تروریسم بودند.

وب‌گاه مشرق نیوز

ملی پوش دسته 81 کیلوگرم در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی برای نخستین بار در تاریخ وزنه برداری زنان ایران به یک مدال طلا در یک‌ضرب و دو برنز در دوضرب و مجموع دست یافت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «مهدی المشاط»، رئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد که سازمان ملل باید مقاصد جدید را برای پروازها از فرودگاه بین المللی صنعا بازگشایی کند. رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت بازکردن مقاصد جدید برای پروازها از فرودگاه صنعا براساس توافقات مطرح شده در آتش بس است. به گفته این مقام یمنی بازشدن مقاصد جدید برای پروازها از فرودگاه صنعا با هدف کاهش رنج شهروندان...

وب‌گاه فرارو

حسینی در دسته 81 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با ثبت رکورد این بازی ها در این وزن در حرکت یکضرب صاحب گردن آویز طلا و 2 مدال برنز دوضرب و مجموع شد.

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - رییس جمعیت علمای اهل سنت عراق با تاکید برضرورت تقویت بیشتر وحدت بین کشورهای اسلامی تصریح کرد: در صورت تحقق این موضوع که مورد تاکید قرآن کریم است، دول اسلامی اسلامی به بزرگترین قدرت در جهان تبدیل خواهند شد که هیچ قدرتی توانایی مقابله با آن را نداشته باشد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - ملی پوش دسته 81 کیلوگرم در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی برای نخستین بار در تاریخ وزنه برداری زنان ایران به یک مدال طلا در یک‌ضرب و دو برنز در دوضرب و مجموع دست یافت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در این قسمت از سری برنامه‌های «پرونده‌های پنهان» شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به پرونده سیاه کشوری که با اعدام 81 نفر در یک روز ثبت شده است.

خبرگزاری دانا

پسر نوح نبی یا فرزند امام علی‌النقی (ع) هم که باشی و مواظب خود نباشی، سقوط می‌کنی و در ته دره نابود می‌شوی چنانکه پسر نوح گرفتار طوفان و گرداب گناهان خود و جعفر کاذب نیز قربانی جاه‌طلبی و طغیان سزکشی خود شد.

خبرگزاری دانا

مکتب جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی، استمرار مکتب سیدالشهداء (ع) است و در سال های به صدا درآمدن زنگ بیدار باش اسلامی؛ چه مادرها حجله عروسی فرزندان خود را با حجله شهادت آزین بستند و یادآور عاشورایی دیگر شدند و امان از لحظه شهادت سردار دل ها که خود به تنهایی تجلی غم سوزناک روضه عباس (ع) بود در آن نیمه شب تاریک.

وب‌گاه الف

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکومیت حمله و توهین به شهید همدانی، گفت: ما در تعجب و تأسف هستیم و برای این گونه افراد و افکار باید فاتحه انسانیت را خواند.