جمعه 28 مرداد 1401

استان تهران

استان تهران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کارشناسان استاندارد در جریان بازرسی از بازار استان تهران، 6 برند غیراستاندارد ظروف ملامین را شناسایی کردند.

وب‌گاه فرارو

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا 27 مرداد 1401 نشان می‌دهد آسمان آفتابی است و حداکثر دما 35 درجه و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد قرار دارد. همچنین از فردا در پایتخت شاهد کاهش نسبی دمای هوا خواهیم بود.

وب‌گاه فرارو

سفارت ایران در بلغارستان اعلام کرده است: «ویزای گردشگری بلغارستان دریافتی از این طریق صرفاً مختص استفاده در شهر وارنا و در محدوده‌های در نظر گرفته شده از سوی تورگردان بوده و امکان استفاده از این ویزا برای سفر به دیگر شهر‌های بلغارستان وجود ندارد. همچنین حسب مقررات موجود الزامی است کلیه مسافران محترم در بدو ورود و استقرار در هتل گذرنامه‌های خود را تحویل هتل دهند، در زمان مدت اقامت، گذرنامه‌ها...

وب‌گاه 55 آنلاین

دختری 13 ساله و پسر 15 ساله در اتاق اجاره‌ای مسافرخانه به استقبال مرگ رفتند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

زن جوان تبعه افغانستان که از خیانت‌های شوهرش خسته شده بود، او را با ضربه چاقو کشت و جسدش را تکه تکه کرد. متهم به قتل قصد داشت با پختن جسد در دیگی، ان را از بین ببرد که ناکام ماند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با اقتصاد ایران ارتباط پیدا می‌کنند. شرایط فعلی اقتصادی ارتباط مستقیمی با گذشته آن دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در طول ادوار مجلس نمایندگانی بودند که قبل از تمام شدن دوره نمایندگی‌شان در مراجع قضایی محکوم به حبس شده‌اند.

وب‌گاه 55 آنلاین

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر 15ساله به نام ویانا آغاز شد. وی که همراه مادرش به پلیس آگاهی و رفته بود از 3 پسر نوجوان شکایت کرد.

وب‌گاه گسترش

قاتل بیمار گفت: پدرم کشور را اداره می‌کرد و یواشکی به همه جای دنیا می‌رفت و وقتی به او می‌گفتم چرا این کار را می‌کنی به من می‌گفت دیوانه. بالاخره تصمیم گرفتم به کارهای پدرم که مرا استثمار می‌کرد پایان دهم.

وب‌گاه 55 آنلاین

نان گران می‌شود؟ مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بیلبورد‌های علی کریمی در تبلیغات یک شرکت آرایشی بهداشتی به دلیل عدم طی فرایند اخذ مجوز و به دلیل اهانت وی به شعائر حسینی جمع‌آوری شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: برای سه روز آینده در مناطق غربی و جنوب غربی کشور کاهش کیفیت هوا و غبار رقیق پیش بینی می شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

177 خبرنگار از 86 رسانه، 605 گزارش برای دبیرخانه انجمن فرستادند.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.