جمعه 28 مرداد 1401

استان تهران

استان تهران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - همزمان با معرفی داوران و اساتید پنج رشته بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، ترکیب داوران و اساتید این رویداد هنری کامل شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بیلبورد‌های تبلیغاتی حاوی تصاویر علی کریمی از سطح شهر جمع‌آوری شدند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - استاندار تهران با تاکید بر افزایش سطح روابط دو جانبه استان های تهران و کربلا گفت: به دنبال گسترش تعاملات این دو کلانشهر هستیم.

خبرگزاری مهر

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، از جمع آوری بیش از 500 میلیون تومان صدقه از طریق QR کد در تهران خبر داد.

وب‌گاه ورزش سه

نایب‌رئیس زنان هیئت فوتبال استان تهران نسبت به شایعات پیرامون حضور احتمالی‌اش در فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

وب‌گاه الف

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور آخرین تعداد جانباختگان سیل در کشور را 96 تن اعلام کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

برابر جدولی که برای ماه‌های متوالی مبنای واریز مستمری کارگران بازنشسته محسوب شده‌است، سازمان تامین اجتماعی از بیستم تا پایان هرماه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت می‌کند.

خبرگزاری تسنیم

کارشناسان استاندارد در جریان بازرسی از بازار استان تهران، 6 برند غیراستاندارد ظروف ملامین را شناسایی کردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: این سازمان متولی ورزش شهروندی است و در این راستا پیوست‌های فرهنگی که منجر به ایجاد هنجارهای اجتماعی می‌شود ضرورتی غیرقابل انکار است؛ از این همه برنامه‌ها پیوست فرهنگی دارد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حسن بابایی اظهار کرد: اسناد مالکیت سازمان آب منطقه‌ای تهران در بستر رودخانه نمرود فیروزکوه به مساحت 7 میلیون 188 هزار 912 متر مربع و سازمان آب منطقه‌ای تهران در بستر مرجی خانی فیروزکوه به مساحت 349 هزار و 873 متر مربع صادر شد. وی افزود: صدور اسناد مالکیت این رودخانه‌ها اقدامی بود که توسط سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران انجام شده است که نقش...

خبرگزاری مهر

کارشناسان استاندارد در جریان بازرسی از بازار استان تهران، 6 برند غیراستاندارد ظروف ملامین را شناسایی کردند.

وب‌گاه 55 آنلاین

علی کریمی، پیشکسوت تیم ملی فوتبال، با انتشار تصویری، به تندی پاسخ حامدرضا معاونیان را داده است. این روحانی چندی قبل در یک ویدیو به علی کریمی توهین کرده بود.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اسناد مالکیت سازمان آب منطقه‌ای تهران در بستر رودخانه نمرود فیروزکوه و مرجی خانی فیروزکوه صادر شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بابایی گفت: در آینده نزدیک، تمام رودخانه‌های تهران دارای سند مالکیت می‌شوند.