جمعه 28 مرداد 1401

استان تهران

استان تهران

وب‌گاه فرارو

حالا در میان درگیری‌های فضای مجازی، فرشاد عباسی، عکاس خبری حوزه ورزشی با انتشار تصاویری از نذری دادن علی کریمی، در محرم سال 1393 به شکل تلویحی به حمایت از کاپیتان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس پرداخته است. تصاویری که اکنون به شکل گسترده میان کاربران دست به دست می‌شوند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: معاونت حقوقی بنیاد در برنامه هفتم توسعه قبل از جمع‌بندی نهایی می‌تواند برای عادلانه کردن خدمات به جامعه ایثارگری از تشکل‌های مردم‌نهاد شاهد و ایثارگر کمک بگیرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش دمای تهران و وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک خبرداد.

وب‌گاه عصر ایران

آقای دهباشی خود کاملاً آگاه است که موضوع چیست، ولی متأسفانه مخاطبین خود را ناآگاه فرض کرده و مطالب مغشوش و خلاف واقع را منتشر می‌کند. ایشان مدام و مکرراً به رأی منع تعقیب خود که در یک دادگاه دیگر صادر شده است، استناد و اشاره می‌کند، ولی هیچ اشاره‌ای به علت منع تعقیب خود نمی‌کند.

خبرگزاری ایرنا

شهر قدس - ایرنا - وزیر ارشاد اسلامی در راستای سفر استانی خود این هفته به شهرستان های غرب تهران سفر کرده است در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس بااشاره پروژه های نیمه تمام حوزه فرهنگ و هنر در سراسر کشور گفت: وزارت فرهنگ در دوره جدید، اولویت خود را تکمیل پروژه های نیمه تمام فرهنگی قرار داده است.

وب‌گاه الف

اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش دمای تهران و وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک خبرداد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران گفت: بانک ها متناسب با بخش نامه صادر شده در تهران همکاری خوبی داشته و تاکنون 2هزار و257 نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

مراسم تجلیل روز خبرنگار و انتخاب گزارش برتر سال در انجمن صنفی روزنامه‌نگاران برگزار شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

ویدیویی فراگیر در شبکه‌های اجتماعی، حرف های شنیدنی مدیرکل محیط زیست استان تهران را می بینید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، خلیل محبت خواه با اعلام اینکه در دوره جدید (دور سوم) وام ودیعه در استان تهران بیش از 97 هزار نفر ثبت نام کرده‌اند، گفت: از این تعداد قریب به 53 هزار نفر حائز شرایط اولیه بوده‌اند که 27 هزار نفر در مرحله دریافت وام هستند. وی افزود: درخواست حدود 11 هزار نفر توسط بانک‌های عامل خصوصی و دولتی به دلایل مختلف رد شده و تاکنون 2557 نفر در سال جاری موفق...

خبرگزاری مهر

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از اعطای 2557 فقره وام ودیعه مسکن به خانواده‌های مستأجر در استان تهران در سال جدید خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر سفر هوایی، گردشگری و زیارتی استان تهران از اعمال محدودیت فروش بلیت اربعین خبر داد و گفت: اجازه فروش بلیت هواپیما به اتباع خارجی را نداریم، همچنین فروش بلیت اربعین به چند آژانس محدود شده است.

وب‌گاه فرارو

فارغ از ادبیاتی که روحانی مخالف علی کریمی استفاده کرده و بحث‌های فراوانی به همراه داشته، تأکید بر عبارت کسی نذری نمی‌دهد تا بیمارش شفا پیدا کند هم مورد توجه قرار گرفته است.

وب‌گاه فرارو

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا 28 مرداد 1401 نشان می‌دهد آسمان آفتابی است و حداکثر دما 35 درجه و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد قرار دارد.

خبرگزاری ایرنا

شهر قدس - ایرنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در شهرستانهای غرب استان تهران ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس بازدید کرد.