چهارشنبه 26 مرداد 1401

استان تهران

استان تهران

وب‌گاه مشرق نیوز

استاندار تهران گفت: تجهیز پاساژها، مراکز تجاری و بنگاه‌های اقتصادی به امکانات پایش تصویری و دوربین باید در قواعد شهرسازی به عنوان الزام مد نظر قرار گیرد.

وب‌گاه فرارو

تعدادی از شهروندان ایرانی که به انگیزه توریستی به شهر وارنا در بلغارستان سفر کرده بودند، با وجود آن‌که ویزای توریستی این کشور را داشتند، در فرودگاه مورد بازجویی پلیس مرزی بلغارستان قرار گرفتند و پس از چند ساعت، از این کشور اخراج شده و به ایران بازگردانده شدند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان امور عشایر ایران از همکاری مشترک بسیج، سازمان دامپزشکی و سازمان امور عشایر در اجرای طرح جهادی واکسیناسیون رایگان دام عشایر خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات همکاری 4 وزارتخانه در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد (مهیا) گفت: مجوز نانوایی در تهران تا 5میلیارد تومان معامله می‌شد.

وب‌گاه گسترش

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه روزانه حدود 82 میلیارد تومان خرید نان توسط مردم انجام می‌شود، گفت: به این ترتیب به‌طور متوسط حدود هزار تومان مبلغ سرانه خرید نان هر ایرانی در روز است.

خبرگزاری تسنیم

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: 71 درصد سرقت‌ها در پایتخت کشف می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

علی کریمی مدتی پیش در صفحه شخصی خود درباره فرهنگ نذری دادن اظهاراتی را مطرح کرده بود که با مخالفت شدید مردم روبرو شد.

خبرگزاری تسنیم

معاون دادستان تهران از تخریب 12 هکتار از ابنیه ساخته شده غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه فرحزاد خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان زیباسازی و اداره کل ارشاد استان تهران تصاویر علی کریمی را که به‌عنوان سفیر یکی از برند‌های آرایشی و بهداشتی در شهر نصب شده بود، بلافاصله جمع آوری کرد.

وب‌گاه الف

در راستای تامین مسکن شهروندان تهرانی، امروز تفاهم‌نامه ساخت 30 هزار واحد مسکونی بین شهرداری تهران و بخش خصوصی به امضا رسید که این پروژه در دو قالب مشارکتی و نهضت ملی مسکن احداث خواهد شد.

خبرگزاری دانا

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: برای مرتفع شدن مشکلات سیل‌زدگان، با اجرای کار مشارکتی با مردم تا آخرین لحظه برای لایروبی باغات در کنار کشاورزان و باغداران هستیم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران هشدار داد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری خبرنگاران جوان

استاندار تهران گفت: امنیت تهران، امنیت کشور است و رفع مشکلات نیازمند عزم، اراده و هم افزایی دستگاه‌ها است.

خبرگزاری مهر

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع 2 میلیون و 666 هزار پرس غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به افزایش نرخ اجاره‌بها و عدم توانمندی اقتصادی شهروندان به‌ویژه زوج های جوان از ورود شهرداری تهران به موضوع اجاره‌داری مسکن خبر داد.