شنبه 22 مرداد 1401

استان فارس

استان فارس

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان با اشاره به یک نوع لانه عجیب مورچه در بستر دریاچه بختگان گفت: لانه مورچگان که در محدوده بستر دریاچه احداث شده، دارای مشخصات فنی و منحصر بفردی است که شکل ساخت آن بصورت قلعه و با رعایت نکات ویژه و متمایز از سایر لانه مورچه‌هاست.

خبرگزاری مهر

شیراز - استاندار فارس گفت: 110 طرح از 142 طرح مصوب سفر رئیس جمهور به استان فارس اجرایی شده است.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان با اشاره به یک نوع لانه عجیب مورچه در بستر دریاچه بختگان گفت: لانه مورچگان که در محدوده بستر دریاچه احداث شده، دارای مشخصات فنی و منحصر بفردی است که شکل ساخت آن بصورت قلعه و با رعایت نکات ویژه و متمایز از سایر لانه مورچه‌هاست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرعامل پتروشیمی زاگرس بر اثر حادثه جان باخت.

وب‌گاه فرارو

رییس سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: توده مونسون از کشور خارج شده است و دوره تکرار آن نیز 45 سال تا 50 سال است و بازگشتی ندارد البته باید اقدامات ما در راستای پیشگیری از خسارات ناشی از این پدیده‌ها انجام شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس جهاد کشاورزی اشکنان رئیس جهاد کشاورزی اشکنان از تلف شدن 33 رأس دام بر اثر برخورد صاعقه در روستای حسن آباد کال از توابع بخش اشکنان خبر داد.

وب‌گاه فرارو

روستای حسن آباد کال در بخش اشکنان در ارتفاع قرار دارد و هر ساله و در زمان بارش‌های تابستانه که با صاعقه همراه است به دام‌های این منطقه آسیب وارد می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: رئیس جهاد کشاورزی اشکنان گفت: بر اثر برخورد صاعقه در روستای حسن آباد کال از توابع بخش اشکنان 33 رأس دام تلف شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: براساس بررسی‌های اولیه جراحت‌های ناشی از سقوط از پرتگاه، علت مرگ یکی از مدیران مجتمع‌های پتروشیمی فعال در جنوب کشور بوده است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: با توجه به اینکه سیل می‌تواند در دهه‌ها و سال‌های آینده هم آسیبی برساند باید دقت داشته باشیم. یکی از موارد پیشگیری در آینده دقت در ساخت و سازهاست. خودمان را نباید در مسیر آب قرار بدهیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس از کشف جسد یک مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی در کوه‌های مجاور محور فیروزآباد خبرداد.

خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - نخستین دوره مسابقات کاراته سبک کن بوکای کیوکوشین بانوان کشور، پنجشنبه شب با قهرمانی تیم فارس در رشت پایان یافت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: براساس بررسی‌های اولیه جراحت‌های ناشی از سقوط از پرتگاه، علت مرگ یکی از مدیران مجتمع‌های پتروشیمی فعال در جنوب کشور بوده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

جسد یکی از مدیران مجتمع‌های پتروشیمی فعال در جنوب کشور در مجاور محور فیروزآباد - جم کشف شده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

او برای نقش‌آفرینی در ضد (1400) برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در ارتباط با کشف جسد یک مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی در کوه‌های مجاور محور فیروزآباد گفت: براساس گزارش اولیه، آثار جراحت روی بدن با سقوط منطبق است.