یک‌شنبه 16 بهمن 1401

استان فارس

استان فارس

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نسبت به حوادث ناشی از بارش شدید برف و باران و احتمال سقوط بهمن در 9 استان کشور هشدار داد و از آماده‌باش امدادگران این سازمان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی خبرداد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن برشماری دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی، نظام شبکه و مراقبت‌های اولیه سلامت در ایران را از الگوهای موفق در دنیا خواند و گفت: این الگوی موفق در کشورهای دیگر دنیا تدریس می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

میزان نوشت: حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی با بیان اینکه در کیفرخواست صادر شده اتهام این افراد محاربه، افساد فی الارض، بغی و اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی عنوان شده است، اظهار داشت، متهمان با رصد اطلاعاتی و همکاری مشترک نهادهای امنیتی و اطلاعاتی در شهرهای متخلف کشور دستگیر شدند و همگی تبعه یکی از کشورهای همسایه هستند.

وب‌گاه فرارو

استان فارس بعد از البرز در رتبه دوم بیشترین تعداد گیمر را نسبت به جمعیت دارد. «سیستان‌وبلوچستان»، «زنجان» و «خراسان جنوبی» نیز استان‌هایی با کمترین تعداد بازیکن هستند.

خبرگزاری مهر

رئیس کل دادگستری استان فارس از برگزاری دادگاه متهمان پرونده حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان فارس اعلام کرد: پرونده پنج متهم عملیات تروریستی حرم شاهچراغ (ع) به دادگاه ارسال شد و دادگاه آنها به زودی برگزار می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید کاظم موسوی با اعلام این خبر گفت: پس از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به دادگاه انقلاب اسلامی شیراز پنج متهم این حادثه به زودی پای میز محاکمه حاضر خواهند شد. وی با بیان اینکه در کیفرخواست صادر شده اتهام این افراد محاربه، افساد فی‌الارض، بغی و اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی عنوان شده است، اظهار داشت: متهمان...

وب‌گاه عرشه آنلاین

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید کاظم موسوی یکشنبه 16 بهمن گفت: پس از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به دادگاه انقلاب اسلامی شیراز، 5 متهم حادثه تروریستی حمله به حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، به زودی پای میز محاکمه حاضر خواهند شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس کل دادگستری استان فارس از برگزاری دادگاه متهمان پرونده حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) خبر داد.

وب‌گاه منیبان

رئیس کل دادگستری استان فارس اعلام کرد که به زودی دادگاه متهمان پرونده حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، برگزار خواهد شد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - استاندار فارس در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا به تشریح دستاوردها و تلاش‌های دولت سیزدهم در بخش‌های راه و مسکن در این استان پرداخت. محمد هادی ایمانیه در این گفت‌وگو به تشریح آخرین وضعیت احداث آزادراه های شیراز به سمت اصفهان و بوشهر، توسعه خطوط ریلی و طرح‌های احداث مسکن در استان فارس پرداخت.

وب‌گاه ورزش سه

رقابت‌های لیگ برتر جودو بانوان با قهرمانی پرهام لرستان به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در طرح مالیات بر عایدی سرمایه هدف کسانی هستند که سرمایه‌های کلانی را وارد بازارها می‌کنند و بالغ بر 95 درصد از مردم، مشمول این نوع مالیات نمی‌شوند.

خبرگزاری تسنیم

رقابت‌های لیگ برتر جودو بانوان با قهرمانی پرهام لرستان به پایان رسید.