چهارشنبه 19 مرداد 1401

اقتصاد مقاومتی

اقتصاد مقاومتی

وب‌گاه عرشه آنلاین

طبق اعلام رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شهریور امسال پایان مهلت دولت برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان است.

وب‌گاه مشرق نیوز

طبق اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شهریور امسال پایان مهلت دولت برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق روز چهارشنبه در نشست ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه که با حضور مسئولان ارشد بیمه و سندیکای بیمه گران برگزار شد افزود: خداوند را شاکر هستیم که مراسم محرم امسال نیز مانند سال‌های گذشته به خوبی برگزار شد. وی با اشاره به 17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: این روز را به...

خبرگزاری مهر

معاون اول قوه قضاییه گفت: براساس آمارهای موجود مشخص شده است که موضوع تصادفات رانندگی و ایراد صدمه غیرعمدی ناشی از آن جزو پنج ردیف اول پرونده‌های وارده به دستگاه قضایی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: براساس آمارهای موجود، موضوع تصادفات رانندگی و ایراد صدمه غیرعمدی ناشی از آن جزو پنج ردیف اول پرونده‌های وارده به دستگاه قضایی است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

الگوی فرهنگ محرم و هیأت در موضوع مردمی‌سازی در برنامه میزگرد اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت.

خبرگزاری دانا

جلالی گفت: اولویت های ما در سطح استان شامل تأمین آب شرب، آب کشاورزی، توجه به مقوله بهداشت، ساخت و تعمیر مسکن محرومین، ایجاد اشتغال خرد و خانگی، ارائه خدمات اجتماعی اعم از تهیه و توزیع کمک های مؤمنانه و جهیزیه، توجه به حاشیه شهرها و موضوعات فرهنگی است.

خبرگزاری مهر

رئیس پارک فناوری نفت گفت: در زمینه تولید دانش بنیان ما ضعف های جدی در زمینه قوانین داریم و باید این قوانین تسهیل شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بر اساس گزارش‌های سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، در دولت سیزدهم آموزش‌های مهارت از سوی مراکز دولتی 9 درصد و از سوی مراکز غیردولتی 14 درصد افزایش یافته است.

خبرگزاری دانا

شهریار سیاری گفت: قرارگاه اقتصادی و محرومیت زدایی بسیج در بخش عشایری از ابتدای سال جاری خدماتی هر چند کوچک را به جامعه عشایری کرمان ارائه کرده است.

خبرگزاری مهر

معاون توسعه حل اختلاف قوه قضائیه گفت: تا جایی که ممکن است نباید از مجازات حبس استفاده کرد و در این مسیر باید اذهان و افکار قضات را از مجازات زندان زدود.

خبرگزاری فارس