جمعه 28 مرداد 1401

امام حسین

امام حسین

خبرگزاری خبرنگاران جوان

«کتاب حسین (ع) از زبان حسین (ع)» کمک می‌کند تا مخاطب امام حسین و حرکت ایشان به سمت کربلا و هدف این واقعه‌ی عظیم تاریخی را بشناسد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شهرداری تهران بیلبورد‌های علی کریمی را جمع بیلبوردهای علی کریمی که به عنوان سفیر یکی از برندهای آرایشی و بهداشتی نصب که در سطح شهر تهران نصب شده بود توسط شهرداری جمع آوری شد

خبرگزاری تسنیم

آیت الله بهجت (ره) می فرمود: امام سجاد (ع) در حال اسارت و درحالی‌که غُل و زنجیر به گردن داشت، به سائل، شاهانه کمک می‌کند. ما چنین بزرگانی داریم که همه چیز ما از آن‌هاست، ولی گویا آن‌ها را نداریم.

خبرگزاری تسنیم

در آستانه اربعین حسینی، شهردار تهران و شهردار کربلا تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند؛ شهردار تهران از آمادگی شهرداری برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

وب‌گاه 55 آنلاین

مهران غفوریان بازیگر طنز ایرانی با انتشار یک عکس در اینستاگرام به ماجرای درگذشت خود و شایعات پیرامون فوت خود واکنش نشان داد.

خبرگزاری دانا

حضرت امام حسین علیه السلام یکی از این اسوه های کامل و الگوهای همه جانبه است و آنچه از حضرتش باید آموخت، نه تنها درس حماسه و جهاد، شهادت و ظلم ستیزی، که درس عبودیت و سخاوت و جوانمردی و ارزش گرایی و تهجد و انس با قرآن و تکریم انسان است.

خبرگزاری دانا

معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان از مشاهده آثار برگزاری چرخه استعدادیابی شبیه خوانی این سازمان در پیشرفت فنی و هنری شرکت کنندگان این دوره در اجرای تعزیه‌های محرم امسال خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نصیف جاسم الخطابی استاندار کربلا و هیأت همراه عصر امروز سه شنبه 25 مرداد ماه 1401 با علیرضا زاکانی شهردار تهران در محل برج میلاد دیدار و گفتگو کردند. زاکانی در سخنانی ضمن خیر مقدم به استاندار کربلا و هیأت همراه گفت: آنچه که احساس قلبی ماست این است که زمانی که به عتبات سفر می‌کنیم با تمام وجود احساس می‌کنیم در خانه خود هستیم و پیوند قلبی ملت ایران...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر ستاد پنجمین همایش آزادگان اردوگاه موصل 2 در عملیات خیبر گفت: این همایش از 26 تا 28 مردادماه به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور با حضور یکهزارو 300 آزاده در دانشگاه امام حسین (ع) تهران برگزار می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

نصیف جاسم الخطابی استاندار کربلا و هیات همراه با علیرضا زاکانی شهردار تهران در محل برج میلاد دیدار و گفت و گو کردند.

وب‌گاه گسترش

استاندار کربلا با شهردار تهران دیدارو تفاهم‌نامه همکاری نیز منعقد شد.

خبرگزاری مهر

شهردار تهران گفت: 2 ملت ایران و عراق با افتخار در مسیر سازندگی و کمک به هم جهت خلق افتخار و بزرگی عظمت برای اسلام در کنار هم هستند و امیدواریم روز به روز این نزدیکی بیشتر شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

برای اولین بار در ایران مرکز نیکوکاری مهارت، اشتغال و کارآفرینی به همت شرکت همیاران اندیشه ساز پایا به مرکزیت شهر اصفهان و 37 واحد تحت نظر آن افتتاح شد.

خبرگزاری مهر

دیپلماسی زیارت یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیپلماسی فرهنگی است که تقویت آن، باعث گسترش فرهنگ شیعی در جهان و معرفی اسلام رحمانی و مشی صلح‌جویانه جمهوری اسلامی ایران است.