چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام حسین

امام حسین

خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - برخی از استانداران در بازدید از مراکز ایرنا در استانها ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، گفتند: خبرنگاران باید قدر و منزلت و جایگاه قلمی که خدا بر آن سوگند یاد کرده و آنان به دست گرفتند را بدانند و با دقت و صحت مطالب را منعکس کنند.

خبرگزاری دانا

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نگاه مسولان به اربعین حسینی باید بلند باشد چرا که مسیر اربعین حسینی مسیر و زمینه ظهور حضرت حجت (ع) است، گفت: عنوان ایلام پایتخت زوار اباعبدالله الحسین (ع) با خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین در جهان فراگیر شود.

خبرگزاری دانا

شکوفه خادمی گفت: بانوان باید پیام‌های حماسه عظیم عاشورا را شناخته و سبک زندگی حسینی و زینبی را مبنای زندگی قرار دهند.

خبرگزاری دانا

محمدباقر محمدی لائینی از تهیه و تدوین سند توسعه قرآنی استان مازندران خبر داد و گفت: تربیت حافظ قرآن، صحیح خوانی این مصحف شریف و پیاده سازی سبک زندگی قرآنی در جامعه اسلامی مورد توجه مسئولین امر باشد.

خبرگزاری مهر

توی راه گفت: سردمداران مخالفین به سپرده‌گذاران گفتن که حسین همدانی، پول شما رو برداشته و به دبی فرار کرده و عده‌ای هم شایعه کردن که به تل‌آویو رفته‌ام.

خبرگزاری مهر

محمدرضا سنگری در نشست ادبیات پایداری در حوزه ادبیات آزادگان گفت: اسیران دفاع مقدس ویژگی های مشترکی با اسیران نهضت عاشورا داشتند.

خبرگزاری تسنیم

تعزیه از جمله آیین‌های باسابقه عاشورایی است که در حسینیه‌ها و خیابان‌ها اجرا می‌شود اما امسال قاب تلویزیون میزبانِ این هنر آیینی بود؛ صحبت‌های خالق یکی از این مجموعه‌ها قابل توجه است.

خبرگزاری دانا

سردار غیاثی با اشاره به اینکه مهمترین اهداف قیام امام حسین (ع) احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر است گفت: چون در مبانی با استکبار جهانی مشکل داریم هیچ گاه در یک نقطه به اشتراک نخواهیم رسید. چون آن ها و دشمنان این نظام، اسلام ناب را نشانه گرفته اند.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از آغاز طرح ساماندهی داوران قرآنی خبر داد و گفت: تاکنون یک مرحله از این طرح اجرایی شده است.

خبرگزاری دانا

مردم برزک کاشان بنا بر رسم دیرینه در ششمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به سوگ شهادت این امام می‌نشیند.