سه‌شنبه 25 مرداد 1401

انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست

خبرگزاری تسنیم مشاهده در مرجع
انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست

دادستان کل کشور تأکید کرد: انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن اقدام درستی نیست.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن اقدام درستی نیست، چون اینکه برای مثال بگوییم چه تعداد ساختمان در حال ریزش هستند، باعث التهاب در جامعه می‌شود.

دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه حمل و نقل یکی از حقوق عامه است، افزود: در مترو کار بسیار خوبی انجام شده است، قطعا مشکلاتی وجود دارد اما متناسب با امکانات، باید مطالبات مطرح شود هرچند این مساله به این معنا نیست که مسئولان امر به دنبال رفع مشکلات نباشند.

وی با بیان اینکه تهران چندین زندان دارد، افزود: زندان تهران در کرج است. زندان باید در استان تهران باشد چرا که از لحاظ تردد و مشکلات حقوقی با مسائلی روبه‌رو هستیم.

حجت‌الاسلام منتطری گفت: در دادگستری خوزستان پرونده تخلفات متروپل در حال رسیدگی و در آستانه اتمام است اما در خصوص خسارات وارده و تلفات انسانی، بررسی‌ها در حال انجام است و پیگیری می‌کنیم که به حقوق افراد در این حادثه رسیدگی شود.

چمران: به اصلاحات صورت گرفته در ماده 100 قانون شهرداری‌ها توسط مجلس خوش‌بین نیستیم آمادگی شهرداری تهران برای ارسال کمک‌های فوری به افغانستان