سه‌شنبه 5 مهر 1401

استان تهران

استان تهران

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

خبر گزاری فارس به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد: دستگاه قضایی تاکنون اقدامی در جهت پلمب ویلای علی کریمی انجام نداده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 34 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

وب‌گاه فرارو

آسمان تهران فردا صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و طی پنج‌شنبه (7 مهرماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای34 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه الف

بر پایه آمار ثبت احوال کشور نرخ ولادت در سه ماهه نخست سال جاری 257 هزارو 647 مورد در کشور ثبت شده که در همین مدت نیز تعداد فوتی‌های ثبت شده 101هزار و 393 مورد بوده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران در چهار بخش مسابقه تئاتر استان تهران، بخش ایثار، بخش ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی و بخش کارگاه‌های آموزشی منتشر شد.

وب‌گاه الف

اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان‌های همجوار به تهران هشدار داد.

خبرگزاری دانشجو

وب‌گاه عرشه آنلاین

اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان‌های همجوار به تهران هشدار داد.

وب‌گاه فرارو

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد رنگ نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و انتقال گردوخاک از استان‌های همجوار هشدار دارد.

وب‌گاه الف

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید در غرب و نیمه‌جنوبی استان همچنین خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: اکنون در شروع فصل پاییز با 411 میلیون متر مکعب ذخیره آبی و کسری 89 میلیون مترمکعبی نسبت به سال گذشته وارد سال آبی 1402-1401 می شویم.

خبرگزاری تسنیم

رئیس دیوان عالی کشور گفت: افرادی که در جریان آشوب‌های اخیر با سلاح‌های سرد و گرم، مرتکب این جنایت‌ها شدند "محارب واقعی" هستند.

وب‌گاه فرارو

مدیرعامل آب منطقه‌ای تهران خاطرنشان کرد: همین امر با توجه به عدم بارش برف و نبود پوشش برفی مناسب در حوضه آبریز سد‌های تأمین‌کننده آب شرب کلان‌شهر‌های تهران و کرج در زمستان سال 1400 موجب شد اندک برف موجود در حوضه آبریز سد‌ها نیز به‌تدریج ذوب شده و شاهد رواناب و سیلاب‌های ناشی از ذوب برف نباشیم که همین امر میزان ورودی آب به مخازن سد‌های پنج‌گانه تهران را با کاهش 16 درصدی نسبت به سال آبی...

خبرگزاری مهر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: میزان ورودی آب به سدهای تهران در سال آبی گذشته نسبت به سال آبی قبل از آن 16 درصد کاهش یافت.