چهارشنبه 19 مرداد 1401

انگلیس

انگلیس

وب‌گاه مشرق نیوز

باشگاه منچستریونایتد برای جذب هافبک فرانسوی یوونتوس با مادر این بازیکن تماس گرفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شب گذشته و بلافاصله پس از پایان یافتن گفتگوها، «جوزف بورل» هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی در تماس با وزیر امور خارجه کشورمان ضمن مثبت ارزیابی کردن دور اخیر مذاکرات در وین، خاطرنشان کرد که در گفتگوها پیشرفت نسبی حاصل شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

روز گذشته دوشنبه 17 مردادماه و پس از پایان مذاکرات میان هیئت‌های حاضر در وین اعلام شد که «انریکه مورا» معاون هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی ایده‌هایی را به طرف‌های مذاکره‌کننده در وین ارائه کرده و لازم است این ایده‌ها در پایتخت‌ها مورد بررسی دقیق‌تر قرار بگیرد.

وب‌گاه فرارو

این بازی به عنوان "مادر همه بازی‌ها" نام‌گذاری شده است. درست مانند جام جهانی 1998، دو کشور در مرحله گروهی در یک مسابقه سیاسی به مصاف هم خواهند رفت.

وب‌گاه ورزش سه

تیم های مطرح عربستانی در اردوهای پیش فصل خود در کشورهای اروپایی خود نتایج جالب توجهی را کسب کرده اند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک مقام روسیه در دهمین کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای (ان. پی. تی) گفت: ناتو به صورت علنی خود را یک ائتلاف هسته ای اعلام کرده است. تسلیحات هسته‌ای آمریکا در کشورهای غیرهسته‌ای ناتو مستقر است و فعالیت‌های آموزشی با هدف تمرین استفاده از این سلاح ها، شامل اعضای غیرهسته‌ای ناتو می‌شود.

وب‌گاه گسترش

همزمان با افزایش قبوض برق و گاز در انگلیس، برق دزدی در این کشور رکورد شکست.

خبرگزاری مهر

سید ابراهیم رئیسی در طول یک سال گذشته 6 سفر خارجی انجام داد و این سفرها نشان می‌دهد، دولت سیزدهم با حرکت در «ریلِ جدید» برنامه خود را در حوزه سیاست خارجی دنبال می‌کند.

وب‌گاه عصر ایران

این سیستم اکنون در ویتنام، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ازبکستان، اوستیای جنوبی، آبخازیا، کوبا، ترکیه قابل استفاده است. همچنین پذیرش این کارت در امارات، کره جنوبی و انگلیس در حال آزمایش است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 27 هزار و 961تومان است.

وب‌گاه گسترش

نفتکش حامل نفت ترش آمریکا هفته گذشته برای نخستین بار در بندر روستوک آلمان تحویل داده شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اسطوره فوتبال عربستان تحلیل گر مسابقات تیم های آسیایی در جام جهانی 2022 قطر شد.

وب‌گاه فرارو

سرویس داون دتکتور که قطعی و اختلال سرویس‌ها و وب سایت‌ها را رصد می‌کند، از حدود ساعت 9 بعدازظهر دوشنبه به وقت نیویورک، گزارش کاربران درباره مشکل دسترسی به موتور جست و جوی گوگل را دریافت کرد و این گزارش‌ها یک ساعت بعد به بیش از 40 هزار مورد رسید.