جمعه 28 مرداد 1401

انگلیس

انگلیس

خبرگزاری دانا

کسی تصور نمی‌کرد صدام با آنهمه تجهیزات و حمایت‌های جهانی و قاطعیت در تجاوز و سرعت در پیشرفت نظامی، روزی مجبور شود شرائط جمهوری اسلامی را کامل بپذیرد و تسلیم مقاومت ملت بزرگ ایران و آزادگان سرافراز شود. حقیقتی که رخ داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فلاحت پیشه می گوید؛ تاکید می کند که اگر برجام تا چند روز آینده احیا شود، دولت جدید آمریکا نمی تواند به راحتی از آن خارج شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در حالی که انتظار می‌رود تا نیمه سده جاری میلادی تعداد دستگاه‌های سرمایشی تهویه هوا به 3.7 میلیارد دستگاه برسد، استفاده از گاز پروپان در آنها می‌تواند تاثیر مهمی در کاهش گرمایش زمین داشته باشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

آتش‌سوزی وسیعی در محوطه ایستگاه مترو «پل لندن»، خطوط حمل و نقل زیر زمینی این شهر را مختل کرده است.

خبرگزاری دانا

منطق روند اوضاع می‌گوید با نزدیک‌شدن به روزهای سرد سال، جنگ ترکیبی غرب و روسیه علیه هم در حوزه انرژی هم داغ‌تر می‌شود و احتمالا این نبرد به خیابان شهرهای اروپا هم خواهد رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

مرور و مطالعه ی مستندات تاریخی حول مسئله ی نفت و کودتای28مرداد انگیزه ای شد تا برای یادداشتی با نگاهی متفاوت پیش از مطالعه ی تاریخ سیاسی ایران، به سراغ منابع کهن تر رفته بلکه در تاریخ ادبیات و فرهنگ عامه ی ایران روایتی متفاوت نسبت به آنچه در سیاست از چگونگی پیدایش و کشف نفت آمده است بیابم.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه پرسپولیس با جذب یورگن لوکادیا موفق شد یک مهاجم رزومه دار به خدمت بگیرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

مینو محرز، متخصص بیماری‌های عفونی با توجه به مشاهده اولین مورد ابتلا به آبله میمونی در کشور می‌گوید...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کیهان در خبرهای ویژه خود تحلیل پایگاه خبری «انرژی اینتلیجنس» را منتشر کرد.

وب‌گاه ورزش سه

ژیل ویسنته امشب با حضور مهاجم ایرانی خود مقابل آلکمار قرار می‌گیرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

«نیکلاس بلام»، نویسنده گزارش اکونومیست، توصیه‌های غربی‌ها به بن سلمان را برای ادامه کار و عصبانی نکردن غرب و همچنین جزئیات مربوط به «توهم» شهر نئوم را فاش می‌کند که در حال ساخت آن بر سواحل دریای سرخ است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

برخی از سیاستگذاران آمریکایی امیدوارند که محمد بن سلمان به عنوان کمکی برای آمریکا در منطقه باشد و در این زمینه به آشتی وی با قطر و تلاش او برای یافتن راه حلی دیپلماتیک برای خروج از بحران یمن باشد. شاید هم بگویند که در حال تبدیل شدن به یک رهبر است که این به نظر یک خوش‌بینی است.

وب‌گاه مشرق نیوز

در حالی که زمزمه توافق برای احیای برجام، تا همین‌جا موجب کاهش 8 دلاری قیمت جهانی نفت شده، یک نشریه تخصصی پیش‌بینی کرد قیمت در صورت توافق باز هم کاهش یابد.

وب‌گاه ورزش سه

رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند سِر جیم رتکلیف، ثروتمندترین مرد بریتانیا، قصد خرید باشگاه منچستریونایتد را دارد و با مالکین فعلی مذاکراتی انجام داده است.