سه‌شنبه 25 مرداد 1401

ایران خودرو

ایران خودرو

خبرگزاری مهر

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: وزیر صمت از برنامه دولت برای واگذاری سهام خود در ایران خودرو و سایپا خبر داد که آگهی این واگذاری داده شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سبد عرضه خودروهای خارج از قرعه کشی سنگین تر می شود.

وب‌گاه تابناک

حسین انصاری مدیر گروه قوای محرکه صنایع تولیدی کروز با بیان اینکه دانش طراحی و تولید مجموعه مدیریت موتور از جمله ECU در داخل کشور وجود دارد، گفت: صنایع تولیدی کروز ظرفیت تولید و تامین مورد نیاز خودروسازان را دارد.

وب‌گاه گسترش

سخنگوی وزارت صمت گفت: شرکت ایران خودرو پس از دو خودروی هایما و تارا خودروهای پژو پارس و پژو 206 تیپ دو را برای کشف قیمت پایه در بورس عرضه خواهد کرد

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دومین نشست بررسی وضعیت ایمنی و کیفیت خودروها و آمار تصادفات جاده‌ای برگزار شد و خودروسازان ملزم به ارائه برنامه برای افزایش کیفیت و ایمنی تولیدات خود به مجلس شدند

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: خودروسازان ملزم به ارائه برنامه برای افزایش کیفیت و ایمنی تولیدات خود به مجلس شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سارا فلاحی گفت: از دولت های محترم تشکر می کنیم که بازنشستگان، فرهنگیان و طبقات پایین ما را در رفاه غرق کرده اند که هر روز نمایندگان آنها در این مجلس جمع می شوند تا مراتب تقدیرشان را به عالیجنابان دیروز، پریروز، امروز و فردا برسانیم.

وب‌گاه گسترش

معاون صنایع عمومی وزارت صمت به منظور بررسی شناسه کالا و کد رهگیری قطعات و لوازم یدکی در حوزه خدمات پس از فروش، از انبارهای شرکت ایساکو بازدید کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

قیمت تیبا امروز سه شنبه 25 مرداد 1401 به 204 میلیون تومان و قیمت پژو 207 اتوماتیک به 585 میلیون تومان رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در شرایط کنونی کاملاً واضح است که عرضه خودرو به طور قطره چکانی انجام می‌گیرد، در حالی که تقاضا روز بروز بیشتر می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امروز سه شنبه 25 مرداد ماه 1401 از محصولات ایران قیمت دنا پلاس دنده ای توربو مدل (99) و (1400) و (1401) و رانا پلاس پانوراما مدل (1400) نسبت به دیروز کاهش یافت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در شرایط کنونی کاملاً واضح است که عرضه خودرو به طور قطره چکانی انجام می‌گیرد، در حالی که تقاضا روز بروز بیشتر می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در معاملات امروز 25 مرداد بازار خودرو، قیمت دو محصول از گروه خودروسازی ایران خودرو نسبت به روز گذشته کاهشی بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

در این خبر به بررسی قیمت انواع جک خودرو در بازار پرداختیم.