بازار طلا

بازار طلا

عقبگرد سکه به کانال 12 میلیون تومانی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (شنبه - دهم آبان) روند نزولی داشت به طوری که سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت 680 هزار تومانی قیمت نسبت به روز پنجشنبه، به بهای 12 میلیون و 800 هزار تومان فروخته و دوباره وارد کانال 12 میلیونی شد.

نماینده مجلس: فعالیت معدن طلای اندریان شفاف نیست
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت معدن طلای اندریان از نظر نحوه واگذاری، مالکیت و سهامداران و روش های استخراج و فرآوری شفاف و اصولی نیست، گفت: همه این موارد را به جد در شورای معادن آذربایجان‌شرقی پیگیری می‌کنیم.

خریداران در بازار طلا دست به عصا شدند
خبرگزاری ایسنا

فضا در بازار طلا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همچنان مثبت مانده است اما جدیدترین نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد که سرمایه گذاران به دلیل ابهامات موجود احتیاط بیشتری پیدا کرده اند.

شمارش معکوس برای صعود دوباره بازار سهام
خبرگزاری مهر

بورس اگرچه هم اکنون نتیجه منفی احتمالی انتخابات آمریکا را پیش‌خور می‌کند؛ اما بورس‌بازان حرفه‌ای معتقدند حرکت افتان و خیزان بورس به زودی تمام شده و صعود دوباره شاخص از سر گرفته می‌شود.

بازار آتی سکه احیا می شود؟
خبرگزاری ایسنا

یک فعال بازار سرمایه در یادداشتی متوقف شدن معاملات آتی سکه را سبب هدررفت هزینه فرصتی دانست که بابت پویایی این بازار پرداخت شده بود. به اعتقاد وی، با این کار پول از این بازار به سمت بازارهای نقدی جریان پیدا کرد و باعث ایجاد التهاب در بازار نقدی طلا خواهد شد.

متهمان سرقت میلیاردی طلا در مشهد به دام افتادند
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: متهم پرونده سرقت 240 میلیارد ریال طلا از خانه مسکونی در مشهد دستگیر شدند.

افت 400 هزار تومانی قیمت سکه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (چهارشنبه - 7 آبان) نیز روند نزولی داشت به‌طوری که سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت 400 هزار تومانی نسبت به دیروز، به بهای 13 میلیون و 700 هزار تومان فروخته شد.

کلاهبرداری 40 میلیارد ریالی طلافروش از مشتریان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پلیس در اعلام مهمترین حوادث 24 ساعت گذشته از دستگیری صاحب یک طلافروشی که به بهانه سرمایه‌گذاری در خرید و فروش طلا بالغ بر 40 میلیارد ریال از مشتریان خود کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

رشد قیمت‌ها در بازار سکه و طلا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (سه شنبه - 6 آبان) با افزایش همراه بود به‌طوری که سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، با افزایشی 350 هزار تومانی به بهای 14 میلیون و 121 هزار تومان فروخته شد.

وزیر راه خبر داد: تعیین تکلیف 400 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن
خبرگزاری ایسنا

وزیر راه و شهرسازی از تعیین تکلیف 400 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

دستگاه‌های خدمات‌رسان بانه تعطیل نیست
خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - فرماندار بانه گفت: بر اساس دستور العمل ستاد کرونا استان به منظور پیشگیری از افزایش ویروس کرونا دستگاه‌هایی اجرایی شهرستان تعطیل شده اما دستگاه‌های خدمات رسان همچنان به مردم خدمت ارایه می‌کنند.

بیت‌کوین رکورد زد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در شرایطی که گزارش‌های مربوط به کشف واکسن کرونا تا حدودی سبب بهبود بازار کسب و کار در جهان شده و بهای جهانی طلا نیز به کمتر از 2 هزار دلار تنزل کرده است، گزارش‌ها از بالارفتن محبوبیت بیت‌کوین، جذاب‌ترین ارز دیجیتال جهان حکایت دارد.

معاملات کاغذی طلا غیرقانونی است
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - رییس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد گفت: اتاق‌های غیرقانونی معاملات در مشهد شکل گرفته که معاملات "کاغذی" یا "فردایی" یا "شناور" سکه و طلا انجام می‌دهند که غیرقانونی و غیرشرعی است و موجب افزایش قیمتها می‌شود.

افت 700 هزار تومانی نرخ سکه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (دوشنبه - 5 آبان) روند نزولی داشت به‌طوری که سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت بیش از 700 هزار تومانی، به بهای 14 میلیون تومان فروخته شد.

بهای جهانی طلا افت کرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بهای جهانی طلا امروز دوشنبه به کمترین میزان خود در یک هفته گذشته تنزل کرد وبه سطح یکهزار 898 دلار و 28 سنت رسید.

طلای جهانی کشش صعود ندارد
خبرگزاری ایسنا

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود ارزش دلار و عدم پیشرفت مذاکرات درباره بسته کمک مالی جدید کرونایی به پایینترین قیمت یک هفته اخیر نزول کرد.