یک‌شنبه 5 تیر 1401

بورس تهران

بورس تهران

وب‌گاه گسترش

معاونت نظارت بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران به هشدارهای نظارتی بورس از طریق سامانه سنجش در 6ماهه اخیر اشاره کرد و گفت: عمده هشدارها در خصوص معاملات خلاف جهت بازار (رنج منفی)، حذف نامتعارف سفارش و ایجاد فشار فروش بوده است.

خبرگزاری دانا

امروز یک شنبه 5 تیر ماه 1401 شاخص کل قیمت بورس با افزایش خروج پول توسط حقیقی‌ها، با افت 18 هزار و 985 واحدی به یک میلیون و 501 هزار واحد رسید.

وب‌گاه گسترش

ذبیح الله خدائیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص ورود به پرونده تخلفاتی بورس گفت: هنوز کسی بازداشت نشده است. اقدامات خوبی با کمک دستگاه‌های متولی صورت گرفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در معاملات روز یکشنبه پنجم تیر ماه، شاخص کل بورس پایتخت با ریزش 18 هزار و 985 واحدی نسبت به روز شنبه به رقم یک میلیون و 501 هزار و 348 واحد رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

شاخص بورس امروز با ریزش 18 هزار و 985 واحدی همراه شد.

وب‌گاه الف

معامله‌گران امروز در دو بازار بورس و فرابورس بیش از هشت میلیارد و 879 میلیون سهم، حق‌تقدم و اوراق بهادار را به ارزش 66هزار و 52 میلیارد ریال معامله کردند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با 18 هزار و 985 واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و 501 هزار واحد ایستاد. شاخص هم‌وزن با چهار هزار و 975 واحد کاهش به 417 هزار و 684 واحد و شاخص قیمت با سه هزار و 39 واحد افت به 255 هزار و 125...

وب‌گاه گسترش

بیشترین سقوط شاخص کل بورس امروز رقم خورد و نماگر اصلی بورس تهران تا یک قدمی کانال 1.4 میلیونی پائین آمد.

وب‌گاه گسترش

معامله‌گران امروز در دو بازار بورس و فرابورس بیش از هشت میلیارد و 879 میلیون سهم، حق‌تقدم و اوراق بهادار را به ارزش 66هزار و 52 میلیارد ریال معامله کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بیشترین سقوط شاخص کل بورس امروز رقم خورد و نماگر اصلی بورس تهران تا یک قدمی کانال 1.4 میلیونی پائین آمد.

وب‌گاه الف

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه تازمانی که منشأ فساد شناسایی نشود صرفا برخورد با مفسد کفایت نمی‌کند، گفت: حدود 97 گلوگاه فساد شناسایی شده است و امیدوارم با همکاری دولت بتوانیم آنها را مسدود کنیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، پنجم تیرماه) با 18 هزار و 985 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 501 هزار واحدی قرار گرفت.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، به تشریح مهم ترین پرونده های تخلفاتی که توسط سازمان بازرسی پیگیری شده است، پرداخت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، پنجم تیرماه) با 18 هزار و 985 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 501 هزار واحدی قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

معامله گران بورس تهران امروز با تشدید عرضه از سوی معامله گران حقوقی در کنار حقیقی‌ها حتی با صف فروش خودرویی‌ها هم مواجه شدند. هرچند در میانه بازار روند معاملات متعادل شد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری فارس