چهارشنبه 19 مرداد 1401

بورس تهران

بورس تهران

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آخرین باری که سرمایه گذاران حقیقی تزریق پول به بازار داشتند 23 خردادماه بود. از آن زمان تا کنون حتی در یک روز هم تزریق پول به بازار توسط حقیقی ها انجام نشده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

گرچه بورس تهران در این هفته باز هم افت کرد، اما نسبت به دو هفته گذشته وضعیت بهتری داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در این گزارش ارزش کل بورس تهران از 4 تا 12 مرداد 1401 آمده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یخ قیمت دلار در بازار ارز با اعلام خبر شروع مجدد مذاکرات شکست و بازار سهام پس از شکست چندین حمایت متوالی با حمایت دولتی سبز شد.

خبرگزاری تسنیم

بر اساس اعلام خزانه داری کل کشور، تا کنون 66 هزار میلیارد تومان انواع اوراق فروخته شده و تا پایان سال نیز بیش از 50 هزار میلیارد تومان اوراق دیگر نیز عرضه خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (12 مرداد1401) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و935هزار و 745 تومان رسید.

خبرگزاری دانشجو

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو - محمد علی طیرانی؛ وظیفه کنترل تورم در اقتصاد ایران بر عهده بانک مرکزی است. شرایط تورمی که پیش می‌آید بانک مرکزی باید ایفای نقش کند و با ابزاری که در دست دارد جلوی رشد تورم را بگیرد. مهمترین ابزار سیاست گذاری پولی تعیین نرخ سود بازار بین بانکی می‌باشد. در بازار بین بانکی، بانک‌هایی که جهت تسویه بین بانکی با کسری در ذخایر روبرو می‌شوند از بانک‌هایی که دارای...

خبرگزاری دانا

امروز شاخص کل بورس با 7338 واحد افزایش در رقم یک میلیون و 437 هزار واحد ایستاد و شاخص هم وزن هم 3466 واحد صعود کرد و به رقم 384 هزار و 55 واحد رسید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بورس اوراق بهادار تهران امروز هم مانند دو روز گذشته روند رو به رشد به خود گرفت و شاخص کل با افزایش 7 هزار و 338 واحد به رقم یک‌میلیون و 437 هزار و 359 واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن با افزایش 3 هزار و 466 واحد به رقم 384 هزار و 55 واحد رسید. ارزش بازار در بورس تهران به بیش از 5 میلیون و 479 هزار میلیارد تومان رسید. معامله گران امروز بیش...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شاخص کل بورس تهران امروز (چهارشنبه، 12 مردادماه) با هفت‌هزار و 338 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 437 هزار واحدی قرار گرفت.

خبرگزاری فارس

وب‌گاه اقتصاد نیوز

روند صعودی در بازار سرمایه که روز گذشته آغاز شده بود، امروز هم ادامه یافت و شاخص کل بورس توانست بیش از 7000 واحد افزایش یابد.

وب‌گاه گسترش

روز گذشته شاخص کل بورس دوباره مثبت بود اما عوامل تاثیرگذار بر معاملات همچنان وضعیت خوبی ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بورس تهران دیروز در معاملاتی که رنگ سبز به خود گرفته بود رشد کوچکی داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عرضه و تقاضای بورس در انتهای معاملات روز سه‌شنبه، علامتی کارآمد برای پیش بینی عرضه و تقاضای بازار سهام در روز چهار‌شنبه است. در پایان معاملات روز سه‌شنبه بازار با مازاد تقاضای 42 میلیارد تومانی بسته شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

روز گذشته شاخص کل بورس دوباره مثبت بود اما عوامل تاثیرگذار بر معاملات همچنان وضعیت خوبی ندارند.