چهارشنبه 19 مرداد 1401

بورس تهران

بورس تهران

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نشانه های مثبتی که بورس تهران از هفته گذشته در حال بروز آن ها بود، در حال تکمیل شدن هستند و بازار سهام در حال تغییر جهت دادن است.

وب‌گاه منیبان

مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران از صدور بخشنامه‌ای توسط سازمان امور مالیاتی خبر داد که با اجرای آن امکان انتشار گواهی سپرده کالایی در بورس های کالایی روی کالاهایی که مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستند، ایجاد خواهد شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بر اساس آمارها در طول یک‌سال فعالیت دولت سیزدهم (از 12 مرداد 1400 تا 12 مرداد 1401) و در 241 روز کاری، رقمی به ارزش 63 هزار و 238 میلیارد تومان پول حقیقی، از بورس تهران خارج شده که عوامل متعددی باعث این میزان فرار سرمایه از بورس شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بورس تهران در معاملات روز شنبه هفته اخیر شاهد شکسته شدن یک طلسم نسبتا طولانی مدت بود. در روز شنبه سرمایه گذاران حقیقی سرانجام پس از گذشت 35 روز معاملاتی به بازار سهام پول تزریق کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پس از 35 روز معاملاتی بالاخره حقیقی ها دست از خروج پول خود از بازار سهام برداشتند و به این بازار نقدینگی تزریق کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک کارشناس بازار سرمایه اعتقاد دارد: نرخ بهره بین بانکی تاثیری روی نرخ بهره سپرده ندارد که البته این اجازه را بانک مرکزی نمی‌دهد؛ بنابراین نباید نگران تغییرات نرخ سود بانکی اعم از سپرده و تسهیلات هم بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تجارت نیوز نوشت: به باور بسیاری از کارشناسان دلیل فرار سهامداران بورسی از بازار سهام، سیاست‌های نادرستی بوده که دولت رئیسی در قبال بورس اجرا می‌کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به باور بسیاری از کارشناسان دلیل فرار سهامداران بورسی از بازار سهام، سیاست‌های نادرستی بوده که دولت رئیسی در قبال بورس اجرا می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: از روز سه‌شنبه 24 خرداد، روند خروج پول حقیقی از بورس شدت گرفت و پس از آن در 7 هفته متوالی که شامل 35 روز کاری پی در پی بود، ارزش خالص تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار سهام مثبت بود. در این 35 روز 12 هزار و 222 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نرخ سود بین بانکی به کانال 20 درصد سقوط کرد و به 20.64 درصد رسیده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

امروز تزریق هزار میلیارد تومان به صندوق تثبیت بازار و از سر گیری مذاکرات احیای برجام در وین موجب رشد قیمت‌ها در بورس شد.

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری دانا

در پایان معاملات امروز شنبه 15 مرداد ماه 1401 شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران با افزایش 11 هزار و 563 واحدی به یک میلیون و 448 هزار واحد رسید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

شاخص کل بورس با رشد 11 هزار و 563 واحد در تراز یک میلیون و 448 هزار و 924 واحد متوقف شد.

خبرگزاری مهر

بازار سهام در اولین روز کاری خود برخلاف سنت هرساله در حالی با نماگرهای سبزپوش روانه تعطیلات تقویمی شد که حجم و ارزش معاملات همچنان چنگی به دل نمی‌زند.