چهارشنبه 26 مرداد 1401

ترکیه

ترکیه

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تیم ملی تیراندازی کامپوند مردان ایران عنوان سومی بازی‌های کشور‌های اسلامی را کسب کرد.

خبرگزاری تسنیم

وزیر نیرو گفت: سهم ما هم در هیرمند و هم در حوزه ترکیه در دستور کار دولت است تا حقابه قانونی تامین شود؛ پیگیری می‌کنیم تا این حق‌آبه تامین شود.

خبرگزاری تسنیم

مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، هیچ مصدومیتی ندارد و با دلایل غیرفنی نام او را در فهرست خروجی آبی‌پوشان قرار داده‌اند.

خبرگزاری تسنیم

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار گزارشی از عملکرد یک ساله خود، بستر سازی برای تحقق دولت هوشمند، شتاب بخشی به روند اجرای شبکه ملی اطلاعات و هوشمند سازی و ارتقا خدمات پستی را از جمله اقدامات این وزارتخانه برشمرد.

خبرگزاری تسنیم

تیم کامپوند مردان در مسابقات تیراندازی با کمان کشورهای اسلامی به مدال برنز رسید.

خبرگزاری تسنیم

هافبک انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام که حواشی زندگی شخصی‌اش او را در سراشیبی افت قرار داد، در مسیر سوپرلیگ ترکیه قرار داد.

وب‌گاه عصر ایران

انرژی اینتلیجنس پیش بینی کرده در صورت لغو تحریم های نفتی ایران، در این مرحله کشورهای شرق و شمال اروپا مانند لهستان و آلمان مشتری اصلی خرید نفت ایران باشند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: حق‌آبه ایران از رود هیرمند و همچنین در حوزه ترکیه در دستور کار دولت است و پیگیر این حق‌آبه‌ها هستیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اولویت نخست ایران پس از تامین نیازهای داخلی، برای حضور در بازارهای گاز، صادرات به کشورهای همسایه و مقاصد نزدیک است تا آنجا که زمستان سرد سال گذشته بدون قطع گاز عبور کردیم و صادرات نفت و درآمدهای نفتی کشور افزایش یافت.

خبرگزاری تسنیم

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار با ملوان انزلی در هفته دوم لیگ برتر را از دست دادند.

خبرگزاری تسنیم

قرارداد دو بازیکن مغضوب قربان بردیف با باشگاه تراکتور فسخ شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه بارفروشان خاطر نشان کرد: قدرت خرید مردم کاهش چشم‌گیری کرده است در سال‌های گذشته که مردم حداقل 2 کیلو میوه خریداری می‌کردند امروز خریدها دانه‌ای شده است و اگر این روند ادامه داشته باشد کشاورزان متضرر خواهند شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر نیرو گفت: در توافق اخیری که با هیات حاکمه افغانستان داشتیم قول دادند که قطره‌ای آب به سمت "گود زره" که منطقه‌ای لم یزرع است جاری نشود.

خبرگزاری تسنیم

دروازه‌بان تیم ملی هندبال کشورمان گفت: امیدوارم قبل از حضور در مسابقات قهرمانی جهان در چند تورنمنت دیگر شرکت کنیم تا با آمادگی کامل حاضر شویم و نتیجه خوبی بگیریم.