یک‌شنبه 5 تیر 1401

ترکیه

ترکیه

وب‌گاه فرارو

سید احسان خاندوزی (وزیر فعلی اقتصاد) پیش از انتخابات ریاست جمهوری: تعدادی نارضایتی مقطعی در اقتصادوجود دارد که این‌ها با روی کارآمدن یک دولت فعال با عمل علمی و جهادی قابل رفع است. نارضایتی‌های روزمره اقتصادی ظرف شش ماه اول دولت قابل رفع است. اگر کسی تیم سازی و کادر سازی نکرده، توصیه من این است که وارد نشود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: افزایش نرخ بلیت برای اتباع خارجی با تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری بوده و این موضوع تاثیری در نرخ بلیت مسیرهای داخلی نمی گذارد.

وب‌گاه ورزش سه

فرزانه فصیحی بعد از 8 سال رکورد دوی 100 متر بانوان ایران را هم شکست تا خودش به تنهایی لقب "دختر باد" را یدک بکشد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در بیست و هفتم خرداد ماه گذشته، پایگاه زلیکان با تعدادی از موشک‌های گراد هدف حمله قرار گرفت. این حمله با پنج موشک گراد 122 میلی‌متری صورت گرفته بود.

خبرگزاری مهر

رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی در سنگین وزن با حذف قهرمان المپیک به پایان رسید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، منابع عراقی از حملات هوایی شدید ترکیه به مناطق واقع در دامنه کوه متین در بخش العمادیه در استان دهوک در شمال عراق خبر دادند. شاهدان عینی اعلام کردند: جنگنده‌های ترکیه سلسله حملات گسترده‌ای به مناطقی واقع در دامنه کوه متین در بخش العمادیه در استان دهوک انجام دادند که بر اثر این حملات ترکیه خساراتی وارد شد. حملات ترکیه به دو روستا در ناحیه دیرلوک...

وب‌گاه ورزش سه

تمرینات تیم هوادار زیر نظر ساکت الهامی و کادرفنی جدید از شنبه، یازدهم تیرماه شروع خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

منابع محلی گزارش کردند که مقام‌های یونان، نفتکش نفتکش روسی حامل نفت ایران را که دو ماه پیش به درخواست ایالات متحده توقیف کرده بود، آزاد کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت شاخص تورم در تعدادی از کشورهای منتخب در فروردین و اردیبهشت امسال پرداخته است.

خبرگزاری دانا

اردوی تیم ملی جودو بزرگسالان و جوانان به میزبانی سرخرود برگزار می شود.

خبرگزاری مهر

دبیرکل دی 8 گفت: من به دنبال برقراری موافقت‌نامه تجارت ترجیحی میان کشورهای دی 8 هستم و اگر همه کشورهای عضو آن را به تصویب برسانند می‌توان از ابتدای سال آینده آن را به اجرا درآورد.

خبرگزاری تسنیم

با برگزاری رقابت‌های اوزان 84- و 84+ کیلوگرم تیم ملی کاراته، مهدی خدابخشی و مجید نیکو همت به جمع مسافران بازی‌های کشورهای همبستگی اسلامی اضافه شدند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مربی پرسپولیس در بازگشت از سفر متوجه سرقت مقادیری پول نقد از منزل شخصی‌اش شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نگهداری تخم مرغ در یخچال، چه به صورت خام چه پخته، مزایا و معایب خاص خود را دارد که توجه به آنها سلامت این ماده غذایی مغذی را تامین می‌کند.