دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

ترکیه

ترکیه

خبرگزاری تسنیم

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان گفت: مجموعه‌ای از عوامل دست به دست هم داد تا نتوانیم آنگونه که باید و شاید به نتیجه موردنظرمان در بسکتبال با ویلچر در انتخابی پارالمپیک برسیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آلون پینکاس، کنسول پیشین اسرائیل در نیویورک و سفیر اسبق اسرائیل در ترکیه، در روزنامه هاآرتص نوشت: اسرائیل و ایران دیگر به وضعیت پیشین خود، «جنگ در سایه»، باز نخواهند گشت، زیرا مؤلفه‌های اساسی که «نبرد پنهان» میان دو طرف در دهه گذشته را تعریف می‌کرد، در دو هفته اخیر لطمه خورد. اگر مفهوم بازدارندگی اسرائیل در جریان حمله گروه افراطی حماس به اسرائیل...

وب‌گاه عصر ایران

این ویدئو که در خیابان‌های ترکیه فیلمبرداری شده است، فرآیند تهیه و سرو کباب کوبیده و جگر را در یک کبابی مشهور به تصویر می‌کشد. مالک این کبابی گفته است که آن‌ها روزی 300 کیلو کباب می‌فروشند، که بعضی روز‌ها به 400 کیلوگرم هم می‌رسد.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک دیپلمات پیشین رژیم صهیونیستی تأکید کرد: بازدارندگی اسرائیل که با حمله حماس در 7 اکتبر آسیب جدی خورده بود؛ با حمله 14 آوریل ایران از بین رفت.

وب‌گاه گسترش

همان‌طور که می‌دانید صنعت خودرو ایران چند سالی است در بخش‌های گوناگون در وضعیت بحرانی قرار گرفته و متاسفانه مصرف‌کنندگان به‌دلایل متعدد که مهم‌ترین آنها، کاهش قدرت خرید و بی‌ثباتی اقتصاد است، صرفا به داشتن یک خودرو بدون توجه به کیفیت و اقتصادی بودن آن، راضی هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمود میرلوحی گفت: در حال حاضر اقتصاد ایران به شدت سیاسی است و از نظر سیاسی عمدتاً به مسائل بین‌المللی، مسائل هسته‌ای و تحریم‌ها گره خورده است و شاهد هستیم که هر اتفاقی هر گوشه دنیا می‌افتد، بر روی مسائل اقتصادی در ایران تاثیر می‌گذارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز در بازار ارز تهران قیمت ها برای دومین روز متوالی شیب نزولی را تجربه کردند و قیمت دینار عراق و درام ارمنستان تنها نرخ های بدون تغییر بازار بودند. همچنین قیمت لیر ترکیه در پایان معاملات به 2015 تومان رسید.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در آستانه سفر رئیسی به اسلام آباد حسین امیرعبداللهیان و «محمد اسحق دار» وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان طی مکالمه تلفنی در خصوص روند رو به رشد روابط تهران و اسلام آباد و برخی موضوعات مورد اهتمام مشترک در عرصه منطقه تبادل نظر کردند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون صنایع دستی کشور در دیدار با سفیر ترکیه در ایران گفت: معاونت صنایع دستی و به طور کلی وزارت میراث فرهنگی آماده هر نوع همکاری با ترکیه است.

وب‌گاه ورزش سه

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رم، به همراه وینچنزو مونتلا تماشاگر بازی فولام و لیورپول شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بنی گانتس ساعاتی پیش به انتقاد از برخی از وزرای کابینه جنگی این رژیم پرداخته و گفته بود: نباید وزرایی که به امنیت اسرائیل آسیب می رسانند در کابینه باقی بمانند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت طلا و دلار صعودی بود، قیمت سکه امامی به 43,600,000 (چهل و سه میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 1.14 درصدی داشته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر کشور ترکیه اعلام کرد 36 نفر به اتهام داشتن ارتباط با تروریست‌های داعش و کمک اقتصادی و لجستیکی به تروریست‌ها بازداشت شدند.