جنبش مقاومت حماس

جنبش مقاومت حماس

پیام تسلیت حماس و جهاد اسلامی به مناسبت شهادت یک جوان فلسطینی
خبرگزاری دانا

جنبش های حماس و جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای شهادت شوکت خالد عوض جوان فلسطینی بدست نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی را تسلیت گفتند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه امت در غزه در مطلبی برای وبگاه شبکه الجزیره نوشت: «آتش بس غزه متزلزل است و ممکن است به زودی جنگ دیگری رخ دهد. با تداوم خشونت‌ها علیه فلسطینیان در اورشلیم و تمایل اسرائیل به تلافی‌جویی، ممکن است مخاصمه از سر گرفته شود.

مقاومت فلسطین، حرف آخر را می‌زند
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه پیام شدیداللحنی به رژیم صهیونیستی داد. خبرگزاری سما به نقل از سلمی گزارش داد، گروه‌های مقاومت فلسطین برای پایان بخشیدن به محاصره نوار غزه، تمام تلاش خود را به کار خواهند بست. وی گفت که حملات رژیم صهیونیستی، تلاش مذبوحانه‌ای برای ترمیم تصویر ارتش شکست خورده این رژیم پس از نبرد شمشیر قدس است. این...

شکل‌گیری اسرائیل باحکمی اروپایی وخواهش به‌رسمیت‌شناختن صهیونیستها
خبرگزاری مهر

تمرا بی. اور نویسنده آمریکایی کتابی درباره تاریخ اشغال فلسطین دارد که در آن، موجودیت اسرائیل را نتیجه حکمی اروپایی می‌داند و اشاراتی به دغدغه صهیونیست‌ها برای به‌رسمیت‌شناخته‌شدن دارد.

سرنگونی "کواد کوپتر" رژیم صهیونیستی توسط مقاومت / حماس: برای همه گزینه‌ها آماده‌ایم
خبرگزاری دانا

منابع خبری از سرنگونی یک فروند کوادکوپتر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت فلسطین خبر دادند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که پیوستن رژیم صهیونیستی به عنوان ناظر به اتحادیه آفریقا به این رژیم مشروعیت می‌بخشد.

وب‌گاه عصر ایران

این بیانیه پس از آن صادر شد که رژیم صهیونیستی جمعه به عنوان ناظر به اتحادیه آفریقا پیوست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حماس عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا را تصمیمی شوکه‌کننده و مذموم خواند.

نگرانی‌های زودهنگام اسرائیل از جنگ بعدی
وب‌گاه مشرق نیوز

اسرائیل در این مرحله نگران است که با پا پس کشیدن آمریکا از عراق، حزب‌الله، انصارالله، حماس، جهاد، حشدالشعبی، عصائب عراق و... دست به ماشه شوند و او در این گرداب تنها بماند.

درخواست دیده‌بان حقوق بشر از بایدن برای تحریم تسلیحاتی ناقضان حقوق بشر
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از عربی 21، دیده بان حقوق بشر از دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا خواست فروش اسلحه به کشور‌ها و احزاب دخیل در نقض حقوق بشر از جمله مصر و دولت اسرائیل را متوقف کند. الیسا اپستین، نماینده این سازمان در واشنگتن در مقاله‌ای که توسط روزنامه "واشنگتن پست" منتشر شد، نوشت که دولت بایدن در ماه ژوئن اطلاعیه‌ای را به کنگره ارسال کرد که قصد دارد 2.5...

شهادت اسیر فلسطینی در بازداشتگاه رژیم صهیونیستی
خبرگزاری دانا

منابع فلسطینی از شهادت یک اسیر فلسطینی در بازداشتگاه رژیم صهیونیستی در قدس که چند روز قبل توسط نظامیان اشغالگر بازداشت شده بود خبر دادند.