سه‌شنبه 28 فروردین 1403

جنبش مقاومت حماس

جنبش مقاومت حماس

وب‌گاه دنیای اقتصاد

«بنی گانتس» عضو ارشد کابینه جنگ رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در کنفرانس «فردا» مدعی شد این رژیم قدرت بالایی دارد و بزرگترین فاجعه‌ها را پشت سر کار گذاشته است اما اگر برای آینده برنامه‌ای نداشته باشد، این همه قدرت کافی نخواهد بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو کابینه جنگ اسرائیل خواستار تسریع در عادی‌سازی روابط میان اسرائیل و عربستان شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اردوغان امروز سه‌شنبه تاکید کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و حاکمیت اسرائیل تنها مسئول تنش‌های اخیر در منطقه خاورمیانه هستند.

وب‌گاه الف

با گذشت دو روز از عملیات بزرگ «وعده صادق» جمهوری اسلامی ایران در قلب سرزمین های اشغالی، رسانه های عبری زبان همچنان با آب و تاب فراوان به تحلیل زوایای مکتوم و ناگفته جدیدترین شکست وارده بر پیکره نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی می پردازند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌هایی از حمله به 3 مرکز نظامی ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر خزانه داری آمریکا با بیان ادعاهایی درباره حمله موشکی ایران به اسرائیل گفت که ایالات متحده آمریکا ایران را تحریم می کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به تشریح جزییاتی از عملیات «وعده صادق» پرداخت.

خبرگزاری دانشجو

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو اظهار کرد: در گذشته ما در مصاف با صهیونیست‌ها به عنوان پشتیبان‌کننده جبهه مقاوت ایفای نقش می‌کردیم، اما این مصاف به نقطه‌ای رسید که نیاز به اقدام مستقیم و گسترده علیه رژیم شد. وی افزود: حمله به کنسولگری ایران، نقض همه قواعد بین‌المللی و شهادت بسیاری از مستشاران نظامی فرصت مناسبی را ایجاد کرد که...

وب‌گاه عرشه آنلاین

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال می‌کند. آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال می‌کند. به گزارش عرشه آنلاین، بنا به گزارش آکسیوس، وزیر خزانه‌داری آمریکا در کنفرانس صندوق بین‌المللی پول، تحریم‌های جدید این کشور علیه ایران را اعلام می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

با وجود هفت ماه ناکامی ارتش اسرائیل در نوار غزه و دست نیافتن به اهداف اعلام شده، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم امروز سه شنبه بار دیگر از رویای خود برای پیروزی سخن گفت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سید محمد خاتمی در جمع مشاوران خود اعلام کرد که پاسخ ایران به جنایت اسرائیل مدبرانه، شجاعانه، منطقی و قانونی بود. سید محمد خاتمی در جمع مشاوران خود اعلام کرد که پاسخ ایران به جنایت اسرائیل مدبرانه، شجاعانه، منطقی و قانونی بود. به گزارش عرشه آنلاین، وی ضمن تایید این اقدام و تمجید از آن افزود، این اقدام پاسخی بود به حمله تجاوزکارانه رژیم اشغالگر به کنسولگری ایران که منجر به شهادت سرداران...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: استفان والت با انتشار یادداشتی در فارین پالسی دولت جو بایدن را مسئول اصلی تشدید تنش ها در خاورمیانه قلمداد کرد و در این باره نوشت که تعهد واشنگتن به اسرائیل زمینه را برای وقوع دور تازه تنش ها هموار کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: روزنامه فرانسوی «فیگارو» پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به حمله موشکی اسرائیل به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق را یک موفقیت راهبردی بزرگ برای تهران دانست.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

«یسرائیل کاتس» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس از نامه به 32 کشور جهان و درخواست از آن‌ها برای اعمال تحریم علیه برنامه موشکی ایران و تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران ایران خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رسانه‌های ترکیه اعلام کردند که وزیر خارجه این کشور با نمایندگان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دیدار خواهد کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

«یوسی شلی» مدیرکل دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در یک جلسه توجیهی با پیش‌بینی احتمال حمله ایران برگزار کرد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای در شبکه «ایکس» خواستار یکپارچگی جامعه بین‌الملل در برابر ایران شد. به گزارش عرشه آنلاین، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای در شبکه «ایکس» خواستار یکپارچگی جامعه بین‌الملل در برابر ایران شد.