چهارشنبه 19 مرداد 1401

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان

وب‌گاه عصر ایران

محمدهادی زاهدی وفا: با تاکید رئیس جمهور اختیارات هیئت وزیران به وزرای عضو هیئت امنای تامین اجتماعی تفویض شده است که این وزرا بر اساس اختیارات خود در چارچوب پایداری منابع و منابع سازمان تامین اجتماعی نسبت به مستمری سایر سطوح بازنشستگان، اصلاح را پذیرفتند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

برخی کارفرماها اقدام به حذف حق مسکن کردند و در کف حداکثر حقوق گذاشتند و به این روش به نوعی قانون را دور زدند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به انتقادات روزنامه کاروکارگر از وضعیت مسکن و تورم، اعلام کرد: حامیان دولتی که افتخارش این بود که مسکنی نساخته است؛ حالا بعد از هشت‌سال به یکباره نگران عملی‌نشدن وعده دولت سیزدهم برای ساخت مسکن شده‌اند؛ آنان که طی هشت‌سال حتی نتوانستند پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام برسانند درحالی‌که در کمتر از یک‌سال دولت سیزدهم ساخت...

وب‌گاه عرشه آنلاین

میزان افزایش حقوق بازنشستگان تا هفته آینده مشخص خواهد شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به منابع و اعتبارات لازم برای تصویب میزان افزایش حقوق بازنشستگان نیازمند زمان بیشتر برای ارزیابی هستیم که احتمالا هفته آینده با حضور نمایندگان جامعه کارگری به جمع‌بندی نهایی خواهیم رسید و اعلام نتیجه خواهد ش

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: حامیان دولتی که افتخارش این بود که مسکنی نساخته است؛ حالا بعد از هشت‌سال به یکباره نگران عملی نشدن وعده دولت سیزدهم برای ساخت مسکن شده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سرپرست وزارت کار می‌گوید یزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است.

وب‌گاه الف

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اعضای هیأت دولت در حاشیه هیأت دولت مطالب مهمی چون کاهش تورم، پرداخت 10 روزه وام ازدواج، سهامداری مردمی در پتروپالایشگاه‌ها، وضعیت حقوق بازنشستگان، رفع مشکل زمین برای ساخت مسکن و اینترنت خبرنگاران را مطرح کردند.

خبرگزاری تسنیم

کارشناس فوتبال گفت: با مشکلات معیشتی مردم، اگر افرادی که غرامت سنگین مارک ویلموتس را رقم زدند، مجازات نشوند، باید بر پیکر این فوتبال نماز میت خواند.

وب‌گاه مشرق نیوز

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به منابع و اعتبارات لازم برای تصویب میزان افزایش حقوق بازنشستگان نیازمند زمان بیشتر برای ارزیابی هستیم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

زاهدی وفا گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هفته آینده با حضور نمایندگان جامعه کارگری بررسی و نتیجه نهایی اعلام می شود.

وب‌گاه گسترش

سرپرست وزارت کار گفت: افزایش حقوق بازنشستگان هنوز به جمع‌بندی نرسیده و نیازمند بررسی بیشتر است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.