شنبه 5 اسفند 1402

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان

وب‌گاه گسترش

مبلغ عیدی مستمری بگیرانی که تاریخ اجرای احکام مستمری آنها تا 13 شهریور امسال است مبلغ 10 میلیون ریال و مستمری بگیرانی که بعد از تاریخ مذکور مشمول انواع تعهدات صندوق شده‌اند 50% مبلغ تعیین شده پرداخت شد.

وب‌گاه گسترش

علی اصغر بیات، دبیر کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کشور و نماینده بازنشستگان در هیات امنای تامین اجتماعی، نیز بر اجرای درست مواد 96 و 111 قانون تامین اجتماعی و تعیین مستمری‌ها براساس هزینه‌های زندگی تاکید کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

در دیدار اعضای هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسسته تامین اجتماعی کشور با قالیباف 4 مطالبه اصلی بازنشستگان تامین اجتماعی مطرح شد. اعضای هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسسته تامین اجتماعی کشور4 مطالبه اصلی بازنشستگان تامین اجتماعی مطرح کردند به گزارش عرشه آنلاین،4

وب‌گاه گسترش

مبلغ عیدی به حساب تمامی دریافت کنندگان مستمری از صندوق بیمه اجتماعی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر واریز شده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تعداد بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی در پایان سال 1401 نسبت به سال 1400 حدود دو درصد افزایش یافته در حالی که رشد تعداد مستمری بگیران در این بازه زمانی بیش از 4 برابر بیشتر بوده است. تعداد بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی در پایان سال 1401 نسبت به سال 1400 حدود دو درصد افزایش یافته در حالی که رشد تعداد مستمری بگیران در این بازه زمانی بیش از 4 برابر بیشتر بوده است. رشد تعداد افراد مستمری...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

به گفته دبیر شورای عالی نظام پزشکی کشور، وضعیت از حد تاب‌آوریِ مراکز و موسسات پزشکی گذشته است؛ چراکه تامین اجتماعی اهتمامی در پرداخت بدهی‌های خود به این مراکز ندارد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پای فرزند کوچک رئیس مجلس یک بار دیگر با حواشی به رسانه ها باز شده است. این بار ماجرا بر سر تلاش او برای دریافت اقامت دائم کاناداست ماجرای اقامت دائم پسر قالیباف در کانادا چیست؟ پای فرزند کوچک رئیس مجلس یک بار دیگر با حواشی به رسانه ها باز شده است. این بار ماجرا بر سر تلاش او برای دریافت اقامت دائم کاناداست

وب‌گاه گسترش

حسن ایزدان اعلام کرد: انتظار داشتیم مدیرعامل تامین اجتماعی بیش از این‌ها برای بازنشستگان عیدی پایان سال در نظر بگیرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: فیش عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بارگذاری شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حسن ایزدان از بارگذاری فیش عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به باور بسیاری از فعالان کارگری، امسال دولت به همان روال سال گذشته به دنبالِ وقت کشی برای تعیین نرخ سبد معیشت، کمتر نشان دادنِ بیش از حد رقم واقعیِ آن و در نهایت سرکوبِ مجدد مزدی است. در حالی سال 1402 به روزهای پایانی نزدیک می‌شود که در حال حاضر مهم‌ترین بحث در حوزه کار، دستمزد 1403 کارگران است. اما تا امروز نه مزدِ 1403 کارگران و نه حتی گزارشِ کمیته‌ی مزد در رابطه با مزد منطقه‌ای در...

وب‌گاه خبر آنلاین

نماینده تهران در مجلس در خصوص نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنم 50 درصد از نمایندگان رأی بیاورند و از تهران هم 50 تا 60 درصد رأی خواهند آورد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شهردار تهران با بیان اینکه هرکسی که تخصصش به درد شهرداری بخورد جذب می‌کنیم، گفت: بنده به عنوان شهردار نه دخترخاله و نه پسرخاله نیاوردم و حتی من نزدیکترین کس به خودم که ماه ها بیکار بود، نیاوردم و حق ندارم پاره تنم را بیاورم به شهرداری تهران.

خبرگزاری تسنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگاران تسنیم درباره عملکرد مجلس یازدهم و برخی مصوبات از جمله لایحه حجاب و سربازی حزفه‌ای ارائه کرد.

وب‌گاه گسترش

به گفته امیرآبادی زاده، براساس مصوبه هیات محترم وزیران، عیدی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری مبلغ 2میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است.