پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

رژیم صهیونیستی

رژیم صهیونیستی

وب‌گاه مشرق نیوز

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران و دانشجویان یمنی مقیم ایران، در اعتراض به سکوت مجامع بین‌المللی در مقابل جنایات جنگی علیه مردم یمن، مقابل دفتر سازمان ملل در تهران تجمع کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق پایان یافت و ایران به جام جهانی راه یافت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سرلشگر محمد ناصر العاطفی، وزیر دفاع دولت صنعاء گفت: تمامی اقدامات دشمن متجاوز به یمن موجب می‌شود تا نیروهای یمنی به سمت گزینه‌های نظامی راهبردی پیش بروند که نتیجه‌ای جز شکست و حسرت برای دشمن ندارد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سرلشگر «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن امروز (پنج‌شنبه) در مصاحبه‌ای گفت که افزایش حملات هوایی، تشدید محاصره، هدف قرار دادن غیر نظامیان و اشغال خاک یمن موجب پایان یافتن جنگ نمی‌شود، بلکه شعاع آن را افزایش خواهد داد و بیش از پیش فرصت مصالحه را ضایع کرده و امنیت و ثبات منطقه را به خطر می‌اندازد. او به خبرگزاری سبأنت گفت که تمامی اقدامات...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، «گادی آیزنکوت» رئیس سابق ستاد کل نیرو‌های رژیم صهیونیستی در مصاحبه با روزنامه عبری‌زبان «معاریو» با لحنی مفتخرانه به تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اذعان کرده و گفته که تل‌آویو پیش از آمریکا به دنبال ترور سردار «قاسم سلیمانی» بوده است. بنابر گزارش امروز (پنجشنبه)، روزنامه «العربی الجدید» به نقل از معاریو، آیزنکوت در بخشی از مصاحبه مذکور به تلاش تل‌آویو...

خبرگزاری ایرنا

تهران_ ایرنا_ جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران ضمن اعتراض به حملات بی رحمانه ائتلاف سعودی به مردم بی گناه یمن خواستار توقف جنگ بر علیه ملت مظلوم یمن شدند.

خبرگزاری ایسنا

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45دقیقه آغاز خواهد شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 8 بهمن‌ماه در مصلی امام‌خمینی (ره) و به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی اقامه می‌شود.

خبرگزاری مهر

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران در مصلی امام‌خمینی (ره) به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

جمعی از دانشجویان در اعتراض به جنایت ائتلاف عبری - عربی - غربی علیه مردم یمن و سکوت مجامع و سازمان های بین المللی مقابل دفتر سازمان ملل در تهران تجمع کردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران (8 بهمن‌ماه) در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مقامات اسرائیلی مدعی شده اند که نگرانند توجهات جهانی به بحران اوکراین باعث عدم توجه به پرونده هسته ای ایران شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بعد از ظهر امروز در میان پخش آنونس برنامه‌ها به مدت ده ثانیه، تصاویری از سران منافقین و صوت یکی از سخنرانی‌های آنها روی آنتن شبکه یک دیده شد.

خبرگزاری تسنیم

اکبر نصراللهی استاد ارتباطات معتقد است که اطلاع‌رسانی فوری و روایت اول، بخشی از پروژه مقابله با خرابکاری امروز علیه صداوسیماست.

خبرگزاری تسنیم

بعد از ظهر امروز در میان پخش آنونس برنامه‌ها به مدت ده ثانیه، تصاویری از سران منافقین و صوت یکی از سخنرانی‌های آنها روی آنتن شبکه یک دیده شد. و البته اتفاقات مشابهی در شبکه قرآن و رادیو جوان و رادیو پیام هم رخ داده است.