جمعه 28 مرداد 1401

زنجان

زنجان

خبرگزاری مهر

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای امدادی به بیش از 84 هزار نفر در سیلاب مردادماه امدادرسانی کردند و همچنان در جست و جوی 6 نفر مفقود این سیلاب‌ها هستیم.

خبرگزاری مهر

دانشگاه های دولتی که از طریق کنکور سراسری سال 1401 دانشجو می پذیرند شرایط خود را برای اختصاص خوابگاه دانشجویی اعلام کرده اند و از این میان 32 دانشگاه اعلام کردند تعهدی برای خوابگاه ندارند.

وب‌گاه خبر آنلاین

همشهری آنلاین نوشت: معاون اقتصادی رئیس جمهور ساعاتی پیش به دلیل کسالت، در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده سپاه قزوین خبر داد؛ پزشکان قزوین حال عمومی معاون رئیس جمهور را خوب اعلام کردند

خبرگزاری دانا

مشاور اقتصادی رییس جمهور در یکی از بیمارستان‌های استان قزوین بستری شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پیش از این مجوز نانوایی تا 5 میلیارد تومان بود که این موضوع هزینه تولید نان را افزایش می‌داد. سود پخت نان پاسخ این هزینه‌ها را نمی‌داد. اما صدور مجوزهای جدید در حوزه نانوایی‌ها تسهیل خواهد شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات همکاری 4 وزارتخانه در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد (مهیا) گفت: مجوز نانوایی در تهران تا 5میلیارد تومان معامله می‌شد.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه تابناک

دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور پس از سفر به استان های قزوین و زنجان در روز یکشنبه 16 مرداد ماه وارد اردبیل شد و مورد استقبال دکتر عاملی استاندار، دکتر نیکزاد نایب رییس مجلس و آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در اردبیل قرار گرفت.

وب‌گاه الف

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تعداد جانباختگان سیل‌های اخیر کشور به 93 نفر افزایش یافت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در سیل‌های اخیر که در از ابتدای مردادماه امسال در 24 استان کشور رخ داده بود، 93 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تعداد جانباختگان سیل‌های اخیر کشور به 93 نفر افزایش یافت.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: تعداد بیماران بستری شده با تست مثبت کرونا در 29 استان کشور افزایش بارزی داشته است و در هفته دوم مرداد، تعداد موارد فوتی 67 درصد بیشتر شده است.

وب‌گاه فرارو

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در این مدت، بیش از 15 هزار امدادگر و نجات‌گر کادر و داوطلب به مردم کمک رسانی کردند؛ 12 هزار و 521 نفر اسکان اضطراری یافتند و سه هزار و 569 نفر نیز به مناطق امن منتقل شدند. در مجموع در سیلاب اخیر کشور به 84 هزارو 517 نفر امدادرسانی شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تعداد جانباختگان سیل‌های اخیر کشور به 93 نفر افزایش یافت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات همکاری 4 وزارتخانه در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد (مهیا) گفت: مجوز نانوایی در تهران تا 5میلیارد تومان معامله می‌شد.