چهارشنبه 26 مرداد 1401

زنجان

زنجان

خبرگزاری تسنیم

مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، ترمیم جبران 15 درصدی هزینه‌های نانوایان و تخصیص سهمیه بر مبنای عملکرد اجرایی می‌شود.

خبرگزاری مهر

بررسی ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی در کنکور 1401 نشان می دهد تعداد 1849 نفر در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دوره های شهریه پرداز پذیرفته می شوند.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کتاب «آموزش اصول خوانندگی و آواز ایرانی» نتیجه ده سال مطالعه‌، تحقیق و تلاش در زمینه تدریس آواز ایرانی است که به تازگی در چاپ جدید وارد بازار نشر شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصویربرداری مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم به پایان رسید و به زودی راهی آنتن تلویزیون می‌شود.

وب‌گاه فرارو

سیلاب‌های ناشی از پدیده مانسون از اول مردادماه 24 استان کشورمان را در بر گرفت و با وجود هشدار‌های هواشناسی و آماده‌باش ستاد‌های مدیریت بحران به‌دلیل شدت سیل خسارت‌های بسیاری به بار آمد که بیشترین حجم این خسارت‌ها در بخش کشاورزی اتفاق افتاد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به وقوع سیل اخیر در کشور گفت: آسیب‌های وارده به مراکز درمانی در پی سیل اخیر بررسی می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

به نظر می رسد بحث تفکیک استان، مصرف تبلیغاتی داشته و حتی ممکن است وحدت و یکپارچگی مردم را نیز مخدوش نماید.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس جمهور روز جمعه در جیرفت به مردم وعده داد استان جنوبی کرمان حتما تشکیل خواهد شد. این وعده رئیسی با انتقاد امام جمعه شهرستان بم همراه شد و از او خواست بعد از طی شدن روال قانونی به مردم وعده دهد. رئیسی هم به آنها گفت دادخواست شما برای استان شدن بم باید مورد توجه قرار گیرد.

خبرگزاری ایرنا

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: توسعه کشت گیاهان دارویی یکی از سیاستهای جدی این سازمان است چراکه گیاهان دارویی از جمله ظرفیت‌های مغفول کشور است که اگر مورد توجه بیشتری قرار بگیرد ارزش افزوده زیادی به دنبال خواهد داشت.

وب‌گاه مشرق نیوز

دوستم پرید میان صحبت‌هایمان: «میشه بی‌بی، فقط باید صبوری کنیم؛ رئیس جمهور تو کمتر از یه سال کل ایرانو چرخید، دولتش خونه به دوش بود تا بشینه پای حرف مردم و دردشونو از نزدیک ببینه و بشنوه.

خبرگزاری دانا

احمد خورگامی از برگزاری نمایشگاه تابستانه از 24 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین خبر داد.

خبرگزاری مهر

کارت شرکت در آزمون عملی و طراحی رشته های نقاشی، ارتباط تصویری، آموزش هنر، طراحی پارچه و طراحی لباس، طراحی صنعتی و کتابت و نگارگری در کنکور 1401 از چهارشنبه 26 مرداد منتشر می شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

مردم سالاری نوشت: وزیر ارتباطات گفت: طراحی کلان و مفهومی‌ماهواره خیام توسط سازمان فضایی ایران انجام شده است اما ساختش در روسیه اتفاق افتاده و این موضوعی است که ما از روز اول اعلام کردیم و موضوع پنهانی نبود.

وب‌گاه منیبان

آمار اولیه اعضای نامزد شده نهمین دوره «ده روز با عکاسان ایران» اعلام شد.

خبرگزاری دانا

آموزش و پروش با مشکلات زیادی در حوزه نیروی انسانی مواجه است و آموزش و پرورش برای رفع این مشکل روش های مختلفی را در دستور کار قرار داده است که یکی از روش های حل این مشکل بکارگیری 50 هزار بازنشسته در سطح کشور است.