جمعه 28 مرداد 1401

زنجان

زنجان

خبرگزاری تسنیم

معاون اقتصادی رئیس جمهور به کرونا مبتلا شد و هم‌اکنون حال عمومی وی مساعد است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه از بیمارستان ترخیص شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نجف چگینی گفت: علت بستری بودن معاون اقتصادی رئیس جمهور به تشخیص پزشکان، ابتلا به ویروس کرونا بود.

خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور که به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شده بود، صبح امروز چهارشنبه از بیمارستان ترخیص شد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9 هزار و 230 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در این خصوص 6 نفر که به متهم اصلی در امر خرید و فروش املاک کمک می‌کردند، دستگیر و روانه زندان شدند.

وب‌گاه الف

رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9 هزار و 230 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در این خصوص 6 نفر که به متهم اصلی در امر خرید و فروش املاک کمک می‌کردند دستگیر و روانه زندان شدند.

وب‌گاه تابناک

معاون اقتصادی رییس جمهور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که جهت حضور در مراسم تاسوعا و عاشورا به استان های قزوین، زنجان و اردبیل سفر کرده بود، به کرونا مبتلا شد.

وب‌گاه فرارو

رئیس پلیس سایبری کشور اظهارداشت: در بررسی فنی کیف پول مورد ادعا، توسط کارشناسان این پلیس مشخص شد ارز‌های نمایش داده شده در داخل کیف پول صوری، حباب و فاقد ارزش بوده و قابلیت تبدیل شدن به ارز‌های دیگری را نداشته و فقط امکان جابه جایی داخلی بین کیف پول‌های همان اپلیکیشن وجود دارد.

خبرگزاری مهر

کتاب «مرگ در نمک، پژوهشی باستان‌شناسی در ایران» به همت موزه ملی ایران، موزه معدن آلمان در بوخوم و موزه باستان‌شناسی و مردان نمکی زنجان منتشر شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9هزار میلیارد تومانی و دستگیری متهمان خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محسن رضایی روز گذشته به دلیل داشتن علائم کرونا در بیمارستان بستری شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9 هزار و 230 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در این خصوص 6 نفر که به متهم اصلی در امر خرید و فروش املاک کمک می کردند نیز دستگیر و روانه زندان شدند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9هزار میلیارد تومانی و دستگیری متهمان خبر داد.

خبرگزاری دانا

مردم زنجان در مراسم روز یازدهم محرم بار دیگر اجتماع عظیم و حماسی را تجربه و در چنین روزی در قالب دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان گردهم آمده و فریادیا حسین) ع) و یا زینب (س) سر دادند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس پلیس فتا فراجا از کشف کلاهبرداری 9 هزار و 230 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: در این خصوص 6 نفر که به متهم اصلی در امر خرید و فروش املاک کمک می‌کردند دستگیر و روانه زندان شدند.