سازمان برنامه و بودجه

سازمان برنامه و بودجه

جهت‌گیری برنامه 1400 بر مبنای رشد اقتصادی است
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به شرایط موجود، پایین بودن سطح معیشتی مردم و درخواست‌های متعدد اشتغال از سوی مردم جهت گیری دولت در سال 1400 بر مبنای رشد اقتصادی است.

تصمیم نهایی در مورد حقوق چه زمانی گرفته می شود؟
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با رد کردن افزایش 10 درصدی حقوق و دستمزدها گفت: در حال حاضر هر گونه اظهار نظر در این خصوص غیرکارشناسی است.

جهت‌گیری برنامه 1400 بر مبنای رشد اقتصادی است
خبرگزاری دانا

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به پایین بودن سطح معیشتی مردم و درخواست‌های متعدد اشتغال از سوی مردم، جهت گیری دولت در سال 1400 بر مبنای رشد اقتصادی است.

سفر معاون رئیس‌جمهوری به خلخال
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به نمایندگی از دولت روز جمعه به شهرستان‌های خلخال و کوثر سفر کرده و در جریان مسائل و مشکلات مردم این مناطق قرارگرفت.

معاون رئیس‌جمهوری: مهار تورم در کشور نیازمند ثبات اقتصادی است
خبرگزاری ایرنا

اردبیل _ ایرنا _ معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مهار تورم در کشور نیازمند رسیدن به ثبات اقتصادی است.

وب‌گاه الف

وزیر نیرو گفت: خشکسالی مهرماه سال 1400 در کشور در نیم قرن اخیر بی‌سابقه است.

سهام عدالت چقدر می ارزد؟
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش مواجه شد که نگرانی‌هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد کرده است.

سهام عدالت چقدر می ارزد؟
وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش مواجه شد که نگرانی‌هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد کرده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: ادعای افزایش 10 درصدی حقوق نادرست است
وب‌گاه عصر ایران

در شرایط کنونی قانون مدیریت خدمات کشوری تنها برای معلمان و شماری از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی باقی مانده است و سایر دستگاه‌ها سیستم حقوق خاص خود دارند که در نتیجه این وضعیت هرچه بودجه تزریق می‌شود نارضایتی پایان نمی‌پذیرد.

سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟+ جدول
وب‌گاه الف

ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش مواجه شد که نگرانی‌هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد کرده است.

وزیر نیرو: خشکسالی مهرماه در نیم قرن اخیر بی‌سابقه است
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - وزیر نیرو گفت: خشکسالی مهرماه سال 1400 در کشور در نیم قرن اخیر بی‌سابقه است.

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام مشگین‌شهر تکمیل می‌شود
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام شهرستان مشگین‌شهر در استان اردبیل تکمیل و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می رسد.

تمرکززدایی از بودجه 1401 در دستور کار قرار دارد
خبرگزاری دانا

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکززدایی در بودجه 1401 انجام خواهد گرفت.

واکنش تند مدیران مرکز آمار به گزارش های بانک مرکزی
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مسئولان مرکز آمار ایران ضمن تاکید بر صحت و دقت آمار این مرکز و استناد کاربران داخلی و خارجی به آن، معتقدند حتی وجود حدود 50 سال موازی‌کاری آماری هم موجب نشده است مرکز آمار ایران از مسیر خود منحرف شود و یا در جریان تحولات سیاسی و اقتصادی کشور، استقلال خود را از دست بدهد.

خاندوزی: تمرکز زدایی از بودجه 1401 در دستور کار قرار دارد
وب‌گاه الف

وزیر اقتصاد تاکید کرد: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکز زدایی در بودجه 1401 انجام خواهد گرفت.