جمعه 28 مرداد 1401

سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌تعداد دستفروشان تهران از 31 هزار به 5 هزار و 800 دستفروش رسیده این ادعای یکی از مدیران شهرداری تهران است اما این عددها چقدر واقعیت دارد؟

وب‌گاه 55 آنلاین

بی تدبیری دولت دوازدهم در مساله آزادسازی سهام عدالت سبب نزول ارزش این سهام شد و در حال حاضر ارزش این سهام در بازار سرمایه به کمترین میزان در سال 1401 رسیده است.

خبرگزاری مهر

مدیرکل دفتر توسعه و نظارت بر مراکز و مؤسسات غیردولتی سازمان بهزیستی کشور از فعالیت 21 هزار مؤسسه تحت نظارت بهزیستی در سراسر کشور خبر داد.

وب‌گاه گسترش

طبق اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شهریور امسال پایان مهلت دولت برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان است.

خبرگزاری تسنیم

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی از اهدای یک هزار و 616 تبلت برای دسترسی کودکان دارای معلولیت تحت پوشش توسط صندوق حمایت از کودکان ملل متحد خبر داد.

خبرگزاری دانا

مناسب سازی معابر و خیابان های شهر یاسوج برای حضور افرود معلول امری ضروری بوده و دستگاه های متولی و ناظر باید پاسخگوی مواد قانون حمایت از معلولان باشند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

طبق اعلام رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شهریور امسال پایان مهلت دولت برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان است.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: تنها 40 روز به پایان مهلت قانونی دستگاه‌ها برای ارائه خدمات خود در درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مانده و فقط 10 دستگاه به تکلیف خود عمل کرده‌اند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، «احسان جعفری» مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، با بیان این مطلب، افزود: این اقدام، با موافقت دفتر بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت امور خارجه برای دستیابی کودکان نیازمند دارای معلولیت در راستای اجرای بند 9 تفاهمنامه برنامه مشترک سازمان بهزیستی کشور با صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف)...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه اقدامات نظام جمهوری اسلامی در خصوص محرومیت‌زدایی روستاها به طور کامل مشهود است، گفت: رئیس جمهور در دولت سیزدهم شورای عالی جهاد سازندگی را احیا کرد.

خبرگزاری فارس

وب‌گاه مشرق نیوز

طبق اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شهریور امسال پایان مهلت دولت برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان است.

خبرگزاری تسنیم

مدیر آسایشگاه کهریزک با اشاره به راه‌اندازی اپلیکیشن "ناجی 24" گفت: این اپلیکیشن در قالب ارائه خدمات به سالمندان در منزل راه‌اندازی می‌شود.

خبرگزاری مهر

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی گفت: اهدای تبلت در راستای اجرای تفاهمنامه برنامه مشترک سازمان بهزیستی با صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) صورت پذیرفت.