چهارشنبه 26 مرداد 1401

سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی

خبرگزاری تسنیم

معاون وزیر دادگستری با بیان اینکه کودک کار مجرم نیست بلکه قربانی یک وضعیت است، گفت: جمع کردن کودکان کار، کارِ سختی نیست اما برای بعدش، برنامه و متولی نداریم!

وب‌گاه فرارو

معاون دفتر سلامت روان وزارت بهداشت می‌گوید: «اگر افراد می‌خواهند از مشاوره آنلاین پزشکی استفاده کنند حتما به این موارد دقت کنند که این سایت خاص آیا مجوز فعالیت دارد یا نه و اگر دارد باید از سازمان‌هایی مثل وزارت بهداشت، سازمان نظام روانشناسی یا سازمان بهزیستی باشد. در واقع هیچ سازمان دیگری نیست که صلاحیت صدور فعالیت پزشکی در حوزه سلامت در هر شکل آن را داشته باشد.»

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس سازمان بهزیستی گفت: مستمری برای مددجویانی است که هیچ درآمدی ندارند و تحت پوشش سازمان‌های حمایتی مستمری دریافت می‌کنند.

خبرگزاری مهر

وقوع حوادث طبیعی خسارت های مالی و جانی را به همراه دارد، اما موضوعی که مغفول واقع شده بحث خسارت های روحی و روانی در این بلایا است. تیم‌های محب بهزیستی در راستای کاهش این خسارات می‌کوشند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تولید تجهیزات پزشکی باکیفیت در ایران با یک سوم قیمت نمونه‌های خارجی در حالی با استقبال سایر کشورها روبرو است که در داخل با مشکلات زیادی همچون زمان‌بر بودن صدور مجوزها، مانع‌تراشی‌های بانکی برای اعطای تسهیلات و نبود الزام و قوانین متقنی برای همراهی سیستم مالی کشور دست‌وپنجه نرم می‌کند.

خبرگزاری مهر

مدیر کل بهزیستی استان تهران از توزیع نذورات و خیرات گسترده مردم و گروه‌های جهادی در مراکز اقامتی سطح استان و شهر تهران خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: نوزادی از لابلای زباله‌ها در سطل زباله یکی از محلات شهری پیدا می‌شود و هرچند نوزاد در وضعیت بسیار بدی به سر برده است اما در کمال تعجب هنوز زنده است و به بیمارستان منتقل می‌شود، زمان کمی از پیدا شدن نوزاد نگذشته است که سیل درخواست‌ها برای فرزندخواندگی او به بهزیستی سرازیر می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نوزادی از لابلای زباله‌ها در سطل زباله یکی از محلات شهری پیدا می‌شود و هرچند نوزاد در وضعیت بسیار بدی به سر برده است اما در کمال تعجب هنوز زنده است و به بیمارستان منتقل می‌شود، زمان کمی از پیدا شدن نوزاد نگذشته است که سیل درخواست‌ها برای فرزندخواندگی او به بهزیستی سرازیر می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: تمامی مراکز بهزیستی استان در ایام محرم و صفر آماده دریافت نذورات مردمی و توزیع در میان مددجویان و اقشار محروم جامعه است.

وب‌گاه مشرق نیوز

در ماه محرم هیئت ها و موکب‌هایی انواع اقسام نذری ها را پخش می‌کنند. شما هم اگر هوای نذری دادن به سرتان زده است با خواندن این گزارش می‌توانید هر چیزی که دل تنگتان می‌خواهد، نذری دهید.

وب‌گاه الف

سازمان دامپزشکی کشور دستورالعمل‌های بهداشتی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان دامپزشکی کشور دستورالعمل‌های بهداشتی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سازمان دامپزشکی کشور دستورالعمل‌های بهداشتی درباره ذبح دام در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سازمان دامپزشکی کشور دستورالعمل‌های بهداشتی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، شنبه شب میهمان برنامه صف اول با موضوع عملکرد این معاونت در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای خانواده بود.