چهارشنبه 19 مرداد 1401

سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرپرست دفتر امور توانبخشی روزانه وتوانبخشی پزشکی سازمان بهزیستی کشور از حمایت مالی مددجویان کارآفرین از طریق مراکز حمایت شغلی خبر داد و گفت: در رویکرد جدید علاوه بر به‌کار گماری مددجویان در تولید، فرصت‌هایی نیز برای ایجاد کسب و کار از طریق وام‌های کم بهره برای آنان درنظر گرفته می‌شود.

وب‌گاه فرارو

برخی فعالان حقوق معلولان با ارسال نامه به دادستان کل کشور، خواهان بررسی اتفاق به وجود آمده و برخورد با مسببین هستند. اداره کل بهزیستی استان فارس نیز تاکنون واکنشی به این اتفاق نشان نداده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: تعامل و همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با حوزه علمیه راهبردی است و مجموعه سازمان از این همکاری‌ها استقبال خواهد کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

سرگذشت تلخ دختر جوانی که مردان شیطانی سر راهش قرار گرفتند کمکم کنید!

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیر کل بهزیستی استان یزد گفت: تعدادی از منازل مسکونی مددجویان در شهرستانهای یزد، ابرکوه، خاتم و بافق بر اثر باران و سیل تخریب شده است.

خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید یک میلیون واحد مسکونی برای محرومان ساخته شود، که در مرحله نخست 500 هزار واحد در شرف انجام کار است.

خبرگزاری ایرنا

پردیس - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان پردیس گفت: سربازان پادگان خجیر دوره کلاس های آموزشی تخصصی و کوتاه مدت فنی و حرفه ای را می گذرانند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در سال گذشته 2میلیون و 800 هزار نفر در سراسر کشور مورد غربالگری چشم قرار گرفته اند.

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان با تاکید برضرورت افزایش مراکز ترک اعتیاد موضوع ماده 16در استان، گفت: برنامه‌ریزی برای ایجاد هزار و 500 نفر ظرفیت جدید به منظور جمع آوری، نگهداری و توانمندسازی معتادان متجاهر در این استان شمالی انجام شد.

خبرگزاری دانا

ظهر امروز نشست خبری استاندار همدان به همراه معاونان خود در نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه، دستاورد های سفر رئیس جمهور به استان همدان را تشریح کرد.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان بهزیستی کشور از پوشش 90 درصدی پیشگیری از تنبلی چشم در کشور خبر داد.

وب‌گاه الف

رییس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در سال گذشته 2 میلیون و 800 کودک غربالگری بینایی شدند.

خبرگزاری مهر

جمع آوری معتادان سطح شهر تهران از جمله مهمترین معضلات فرهنگی است که پایتخت را درگیر خود کرده است و جز عزم همگانی و همکاری تمامی نهادهای متولی با یکدیگر محقق نخواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان بهزیستی از آغاز طرح غربالگری تنبلی چشم کودکان 3 تا 6 ساله در مناطق محروم خبر داد.