دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

سخنگوی دولت: اساتید دانشگاه نقش بی‌بدیلی در افزایش مشارکت در انتخابات دارند

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
سخنگوی دولت: اساتید دانشگاه نقش بی‌بدیلی در افزایش مشارکت در انتخابات دارند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیأت دولت صبح امروز سه‌شنبه 8 اسفندماه در جریان سفر یک‌روزه خود به استان‌های گلستان و مازندران در نشست با دانشگاهیان استان مازندران حضور پیدا کرد و به پرسش‌های ایشان پاسخ گفت. سخنگوی دولت در این نشست با اشاره به توجه دولت سیزدهم به دانشگاه‌های سراسر کشور گفت: در این دولت بسیاری از اعضای کابینه و مقامات مختلف دولت ازجمله...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیأت دولت صبح امروز سه‌شنبه 8 اسفندماه در جریان سفر یک‌روزه خود به استان‌های گلستان و مازندران در نشست با دانشگاهیان استان مازندران حضور پیدا کرد و به پرسش‌های ایشان پاسخ گفت.

سخنگوی دولت در این نشست با اشاره به توجه دولت سیزدهم به دانشگاه‌های سراسر کشور گفت: در این دولت بسیاری از اعضای کابینه و مقامات مختلف دولت ازجمله وزیر علوم، از دانشگاهیان دانشگاه‌های خارج از تهران هستند و از توجه صرف به دانشگاه‌های تهران اجتناب شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز پیشران حرکت کشور دانشگاه‌ها هستند، اظهار کرد: ما باید در نظر بگیریم کسانی که بر سر کلاس‌های ما در دانشگاه‌های مختلف کشور می‌نشینند، آینده‌سازان و مسئولان آینده کشور هستند و با این نگاه باید اهمیت تدریس را بدانیم و تربیت نسل آینده را با اهتمام جدی پیگیری کنیم.

بهادری جهرمی با تأکید بر اهمیت انتخابات برای پیشبرد امور کشور خاطرنشان کرد: اساتید دانشگاه نقش مهم و بی‌بدیلی در تبیین اهمیت انتخابات برای دانشجویان دارند. دانشجوی ما باید بداند که با شرکت در انتخابات و انتخاب درست، می‌توانند آینده شهر و کشور خودشان را به بهترین شکل بسازند و اساتید دانشگاه در این زمینه موثرترین بیان را خواهند داشت.

گفتنی است، در این نشست حشمت‌اله علی‌نژاد، رئیس دانشگاه مازندران به بیان برنامه‌ها و اقدامات این دانشگاه در حوزه‌های مختلف مانند ارتقای سطح علمی این دانشگاه، گسترش ارتباط صنعت با دانشگاه، ساخت خوابگاه متأهلی و واحد‌های مسکونی برای دانشگاهیان پرداخت.

همچنین قاسم عزیزاده گرجی، معاون سیاسی استاندار مازندران نیز در این نشست با تأکید بر اینکه دانشگاه نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران است، به بیان اقدامات و برنامه‌های استانداری مطبوع خود برای برگزاری هرچه پرشکوه‌تر انتخابات پرداخت.

در این نشست رئیس دانشگاه مازندران، رئیس دانشگاه نوشیروانی بابل، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های مازندران، رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای استان مازندران، رئیس دانشگاه پیام نور مازندران، رئیس دانشگاه آزاد مازندران، رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران، رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین آمل، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران و جمعی از روسای دانشکده‌ها و اساتید برتر دانشگاه‌های استان مازندران در حضور سخنگوی دولت به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.