چهارشنبه 19 مرداد 1401

سپاه پاسداران

سپاه پاسداران

وب‌گاه مشرق نیوز

برخی از عناصر اصلی جریان اصلاحات به خصوص طیف حامی فتنه، نسبت به این که نظام اسلامی دنبال جذب حداکثری است و به دنبال پیاده کردن هیچ کس از قطار انقلاب نیست، دچار سوءبرداشت و سوء تفاهم شده است.

وب‌گاه عصر ایران

ایران اکنون رقمی بین 600 تا 900 هزار بشکه در روز عمدات به چین می فروشد. در صورت احیای برجام ایران می تواند سریعا به ظرفیت فروش روزانه 2 میلیون بشکه نفت به مشتریان اروپایی و آسیایی برسد.

خبرگزاری تسنیم

سردار محمدجعفر اسدی به تشریح ماجرای آخرین عکس یادگاری شهید حسین همدانی با حاج قاسم سلیمانی در دمشق پرداخت که مربوط به ساعاتی پیش از شهادت سردار همدانی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سرهنگ هدایت بهرامی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از شناسایی محل دپوی کالای قاچاق در میرداماد خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

همدان_ ایرنا - سپاه انصارالحسین (ع) همدان با صدور بیانیه ای ضمن ابراز تاسف یاوه گویی یکی از سران فتنه نسبت به سردار پر افتخار جهان اسلام حاج حسین همدانی، خواستار برخورد جدی و سریع دستگاه های مربوطه با مطالب سخیف این فتنه‌گر شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تیم نفربر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات بین المللی نظامی روسیه 2022 در رشته تخصصی نفربر وارد کشور چین شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تیم نفربر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وارد چین شد.

خبرگزاری مهر

تیم نفربر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات بین المللی نظامی روسیه 2022 در رشته تخصصی نفربر وارد کشور چین شد.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری دانا

روایت دلسوختگی و حریت حبیب حرم، آن سردار فرهنگی جبهه مقاومت، حدیث عاشقی است که به نوشیدن شربت شهادت در شب زیارتی سالار شهیدان ختم شد و چه باک که فتنه گران هنوز هم زخمی بصیرت افزایی حاج حسین در خاموش کردن فتنه ها هستند و از اسرار شیدایی شورانگیز ابووهب بی اطلاع.

خبرگزاری ایرنا

کربلا - ایرنا - عاشورا در کربلای معلی، روزی به یادماندنی را برای زائران و عزاداران حسینی رقم زد. حضور مقتدرانه الحشدالشعبی که بسیج مردمی عراق است، در این روز، چشمگیر و قابل توجه بود.

خبرگزاری تسنیم

تیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور شرکت در مسابقات نفربر (حمله ساواروف) وارد کشور چین شد.

خبرگزاری مهر

فرمانده کل سپاه در پیامی درگذشت پدر رئیس سازمان بسیج مستضعفین را تسلیت گفت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، پایگاه اینترنتی اوراسیا ریویو در گزارشی نوشت: محور موسوم به «مقاومت» ایران که شامل گروه‌های نیابتی نزدیک به آن در لبنان، سوریه، عراق و یمن می‌شود، تهران را قادر می‌سازد تا دورتر از مرز‌های خود دارای قدرت باشد. هریک از اعضای شبکه متحدان ایران، نقشی حیاتی در بازدارندگی آن برابر رقبایش برای مقابله مستقیم‌تر با ایران بازی می‌کنند. از این گذشته، بسیاری...