یک‌شنبه 5 تیر 1401

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

خبرگزاری دانا

پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور فرمانده کل سپاه رونمایی شد.

خبرگزاری تسنیم

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: جشنواره ابوذر با ایجاد فضای رقابتی به دور از هیجانات کاذب موجود و سیاسی‌کاری‌های مرسوم، توان تعالی‌بخشی تولیدات رسانه‌ای را دارد و این امر یکی از مزیت‌های نسبی این جشنواره محسوب می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دادستان کل کشور گفت: کارگران سنگرنشینانی هستند که در جنگ اقتصادی، با زحمت، برنامه، دانش، تکنیک و جهادهای گوناگون در حوزه های صنعت و اقتصاد به نبرد با جبهه ظالم رفته اند.

خبرگزاری مهر

اهواز - رئیس کل دادگستری خوزستان به محکومیت 305 نفر به علت تخلفات اداری در این استان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 26 هزار پرونده در دادگاه‌های این استان رسیدگی و مختومه شد.

خبرگزاری مهر

اهواز - مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: با استفاده از تولید دانش بنیان، 24 نوع نیشکر جدید در خوزستان تولید شد.

خبرگزاری دانا

منتظری با بیان اینکه دشمن همواره در صدد ضربه زدن به نظام و کشور است، گفت: کشورهای مخالف ایران امروز با تمام توان خود را در مسیر جنگ اقتصادی علیه ما قرار داده‌اند تا به اهداف خود برسند و این کارگران سربازان جنگ اقتصادی تلقی می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آیت الله منتظری گفت: قاچاق کالا کمر دولت و اقتصاد را می‌شکند به همین دلیل از همه مسؤولان ذیربط خواستاریم در این خصوص اقدام کنند و مقابله با قاچاق را در دستورکار خود قرار دهند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دادستان کل کشور گفت: قاچاق همچون خنجری در کمر اقتصاد کشور است.

وب‌گاه تابناک

دادستان کل کشور گفت: متاسفانه کالاهایی که در داخل تولید می شود گاه به کشور وارد می شوند که واردات این کالاها در واقع خیانت به کشور، تولید و ملت است.

وب‌گاه عصر ایران

محمد جعفر منتظری: امروز با اطلاعات دقیقی که داریم دشمن برنامه ریزی کرده همانگونه ای که در جنگ نظامی تمام امکانات خود را در اختیار صدام قرار داد که صدام را به پیروزی برسانند، می خواهد تمامی امکاناتش را نیز بکار ببندد تا اقتصاد کشور را تحت عنوان جنگ اقتصادی فلج کند.

وب‌گاه الف

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه فعالیت ستاد مبارزه با قاچاق در ماه‌های اخیر قوت گرفته است، گفت: قاچاق همچون خنجری در کمر اقتصاد کشور است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تا کنون نیز بیش از 2 میلیون و 500 هزار شناسه ملی از ابتدای موجودیت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای کل مجموعه اشخاص حقوقی صادر شده است.