سه‌شنبه 5 مهر 1401

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

خبرگزاری مهر

رییس سازمان حفظ نباتات گفت: هر محصولی که می‌خواهد با منشأ صادراتی و وارداتی برای تولید وارد شود، باید در سامانه سماک (سامانه مجوزهای الکترونیکی کشاورزی) ثبت نام و راستی آزمایی شود.

خبرگزاری مهر

آبادان - وزیر آموزش و پرورش از توزیع 2 هزار میلیارد تومان تجهیزات اختصاصی کارگاهی در بین هنرستان های سراسر کشور خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به گفته وزیر آموزش و پرورش، کمبود معلم داریم ولی از طرق گفته‌شده جبران کمبود کرده‌ایم. اگر جایی هم معلم نباشد بلافاصله معلم اعزام خواهیم کرد.

وب‌گاه گسترش

سعید صیفی - رییس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران

وب‌گاه عرشه آنلاین

دانشگاه علامه طباطبایی درباره رخدادهای اخیر کشور بیانیه‌ای صادر کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اول رئیس‌جمهور احیای جهاد سازندگی را گامی در جهت جلب مشارکت مردم برای آبادانی کشور توصیف کرد و گفت: ایجاد یک جریان مردمی برای آبادانی کشور و هدایت نقدیندگی جامعه از نیازهای امروز کشور است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، گروه صنعتی ایران خودرو در نیمه نخست امسال 290.315 دستگاه خودرو کامل سواری و نیمه سنگین و سنگین را به تولید رسانده است، این در حالی است که در نیمه نخست سال گذشته این عدد 193.376 دستگاه بوده است. خودروساز بزرگ کشور با افزایش تیراژ تولید موفق به افزایش صدور فاکتور خودرو‌های تولیدی شده و در این شاخص نیز رشد 48 درصدی را تجربه کرده است. از ابتدای امسال...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خبرگزاری دانا

معاون اول رییس جمهور گفت: برنامه ریزی های خوبی برای هدایت ظرفیت های مردمی به سمت تولید اشتغال آفرین، تولید مسکن، امنیت غذایی، تولید دانش بنیان، بهبود زنجیره ارزش، احیاء واحدهای تولیدی و تولید محتوای اجتماعی انجام شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون اول رییس جمهور احیاء جهاد سازندگی را گامی در جهت جلب مشارکت مردم برای آبادانی کشور توصیف کرد.

خبرگزاری تسنیم

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از پیامدها و آثار مثبت احیاء جهاد سازندگی این است که خدمت رسانی به جامعه به دست مردم و به خصوص جوانان انجام می شود که به نوعی ترویج فرهنگ اسلامی - ایرانی خواهد بود.