شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

رئیس‌جمهور: فعال کردن اقتصاد روستا در اولویت دولت قرار دارد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مراسم دیدار با نخبگان، علما و خانواده شهدا و ایثارگران که در سالن ولایت اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: یکی از علل گسترش حاشیه‌نشینی در شهر‌ها عدم توجه به اقتصاد روستا‌ها است چرا که باید برای ماندن کشاورزان در روستا‌ها به درآمد و فروش تضمینی محصولات آن توجه کرد. وی افزود: روستا‌ها کارخانه بزرگ تولید هستند که باید تولیدات...

هشدار یک نماینده مجلس به اینستاگرام و تلگرام!
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: حسین میرزایی، نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی به موضوع محدودیت اینترنتی و جایگزینی اینستاگرام پرداخت.

آیت الله رئیسی: آینده بسیار روشن است و گشایش‌های جدی در کشور ایجاد می‌شود
خبرگزاری میزان

رئیس جمهور گفت: آینده را بسیار روشن می‌بینم و به آن امیدوار هستم و اطمینان دارم که با روحیه کار و تلاش و اخلاص، گشایش‌های زیادی در حوزه‌های مختلف در کشور ایجاد خواهد شد.

رییسی: وجود جوانان در راس ادارات می‌تواند فرصتی برای پیشبرد اهداف دولت باشد
وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه به اقتصاد روستاها گفت: توجه نکردن به اقتصاد روستاها منجر به گسترش حاشیه نشینی در شهرها خواهد بود.

عضو کمیسیون طرح صیانت: وجود اینستاگرام و تلگرام در ایران برای آمریکا غنیمت است / اگر در ایران دفتر نزنند از رقبای داخلی استفاده می‌کنیم
وب‌گاه عصر ایران

اگر این شبکه‌های اجتماعی اطلاعات کاربران را به سرقت بردند یا تصمیم به مسدود سازی یک صفحه گرفتند، چه کسی پاسخگو است؟ ما به دنبال حمایت از حقوق کاربران هستیم!

رییس جمهور: یقین دارم گشایش‌های خوبی در کشور ایجاد می‌شود / باید به جوانان اعتماد کنیم
وب‌گاه الف

رییس جمهور تاکید کرد: مشکلات معیشتی نباید ما را از توجه به مسایل اساسی فرهنگ باز بدارد. مشکلات بانوان و مسأله نهاد خانواده باید مورد تاکید قرار گیرد.

رییس جمهور: مشکلات معیشتی ما را از توجه به مسایل اساسی فرهنگ باز ندارد
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌رییس جمهور تاکید کرد: مشکلات معیشتی نباید ما را از توجه به مسایل اساسی فرهنگ باز بدارد. مشکلات بانوان و مسأله نهاد خانواده باید مورد تاکید قرار گیرد.

رییس جمهور: یقین دارم گشایش‌های خوبی در کشور ایجاد می‌شود / باید به جوانان اعتماد کنیم
خبرگزاری ایسنا

رییس جمهور تاکید کرد: مشکلات معیشتی نباید ما را از توجه به مسایل اساسی فرهنگ باز بدارد. مشکلات بانوان و مسأله نهاد خانواده باید مورد تاکید قرار گیرد.

مهاجرت معکوس بیش از 2500 دانشجو / در شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها فعالیت خواهند کرد
وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با مهاجرت معکوس بیش از 2 هزار و 500 دانشجو به کشور، آن‌ها در 200 دانشگاه داخلی مشغول هستند.

طرح صیانت از حقوق کاربران فیلتر کردن نیست / وجود اینستاگرام و تلگرام در ایران برای آمریکا غنیمت است
وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در طرح حمایت از حقوق کاربران وخدمات پایه فضای مجازی به دنبال فیلتر کردن نیستیم، گفت: از اهداف این طرح حمایت از مشاغل و برندهای تجاری و همچنین ایجاد میلیون‌ها شغل در فضای مجازی است.

صادرات غیر نفتی را تا پایان دولت دو برابر می کنیم
خبرگزاری مهر

رئیس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه در میان مدت، تغییر ساختار و همچنین اراده، لازم است، افزود: در افق 4 سال آینده، صادرات غیر نفتی را به میزان 2 برابر افزایش خواهیم داد.

انتقال آب خزر به سمنان و اجرای سد فینسک قطعی است
وب‌گاه تابناک

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب خزر به سمنان و احداث سد فینسک در دوره پیش روی مجلس و دولت به طور قطع اجرا می‌شود و در آن تردیدی نیست.

نماینده مجلس: انتقال آب خزر به سمنان و اجرای سد فینسک قطعی است
خبرگزاری ایرنا

سمنان - ایرنا - نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب خزر به سمنان و احداث سد فینسک در دوره پیش روی مجلس و دولت به طور قطع اجرا می‌شود و در آن تردیدی نیست.