جمعه 28 مرداد 1401

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

خبرگزاری مهر

دبیر کل شورای عالی علوم تحقیقات با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای جذب نخبگان گفت: بسته سیاستی نگهداشت و مهاجرت معکوس مغزها تدوین می شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سال گذشته در حالی که رکورد تاریخی مصرف بیش از 690 میلیون مترمکعب در روز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیر عمده در زمستان ثبت شد، اما گازرسانی به نیروگاه‌ها 9 درصد و به بخش پتروشیمی نیز 3 درصد افزایش را ثبت کرد.

خبرگزاری مهر

استفاده از قطعات ارزان در تولید لوازم خانگی، بلاتکلیفی واردات خودرو، ریزش قیمت طلا و سکه و سهولت صادرات در زمان جام جهانی قطر از جمله اخبار مهم این هفته صمت بود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده فراجا، هدف اصلی این نیرو را متلاشی کردن باندها و سرشبکه های اصلی قاچاق عنوان کرد و گفت: نباید اجازه دهیم که کالای قاچاق وارد کشور شود، باید با یک برنامه ریزی دقیق در راستای برخورد با واردکنندگان کالای قاچاق وارد میدان شویم و سرشبکه‌های اصلی را شناسایی و با آنها برخورد کنیم.

وب‌گاه فرارو

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در این جلسه با تأکید بر اینکه احیای دریاچه ارومیه جزء طرح های جدی و اساسی دولت سیزدهم است، تصریح کرد: احیای این دریاچه جز با فعال شدن و مشارکت محوری مردم امکان پذیر نیست و باید تمام ظرفیت ها برای آگاه سازی مردم به کار گرفته شود.

خبرگزاری دانا

مدیر پروژه پساب شهری سمنان از تکمیل 70 کیلومتر خط فاضلاب باقیمانده تا دوسال آینده خبرداد.

خبرگزاری دانا

استاندار تهران با تاکید بر افزایش سطح روابط دو جانبه استان های تهران و کربلا گفت: به دنبال گسترش تعاملات این دو کلانشهر هستیم.

وب‌گاه الف

معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت تأمین اعتبارات لازم طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 95 درصد در زمینه احیای دریاچه ارومیه تأکید کرد و گفت: وزارت نیرو باید ظرف دو هفته آینده یک آسیب شناسی جدی در خصوص وضعیت اقدامات انجام شده و مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه در سال های گذشته انجام دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

منصوری گفت: در مورد اربعین ما آمادگی کامل جهت همکاری با کشور عراق را داریم که جزئیات این خدمات رسانی و مناطق و موکب‌هایی مشخص شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

تهران - استاندار تهران از افزایش تعاملات اقتصادی تهران و کربلا خبر داد.