چهارشنبه 26 مرداد 1401

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: متاسفانه مشکلات مالی در حوزه آموزش و پرورش، فرصت تحول را از این وزارتخانه گرفته و نقش دانشگاه‌ها در این زمینه بسیار سنگین‌تر شده است.

خبرگزاری دانا

وحدت، رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، گفت: اگر در زمینه علمی، دانشگاهی و فناوری تغییری ایجاد نکنیم پیشرفتی در این موارد را در استان شاهد نخواهیم بود و افتتاح کارخانه نوآوری درخشان استان یزد و ارتباط دانشگاه های یزد با این کارخانه، می تواند گامی مهم و اثرگذار باشد.

خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - معاون علمی رییس جمهور گفت: دلیلی ندارد که دانشگاه به بودجه دولتی وابسته باشند، با ایجاد کارخانه های نوآوری و تقویت حوزه های دانش بنیان و ترویج فرهنگ کارآفرینی، دانشگاه ها می توانند از نظر مالی مستقل باشند و توسعه یابند.

خبرگزاری دانا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ‌های وزیر بهداشت درباره واکسیناسیون کرونا را قانع کننده دانستند.

خبرگزاری دانا

طرح توسعه شرکت دانش بنیان سرامیک های صنعتی اردکان با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم افتتاح شد.

خبرگزاری دانا

ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، در مراسم افتتاح کارخانه نوآوری درخشان استان یزد گفت: در دانشگاه های مراکز کشور، بادگیر، قنات و استخراج آب های زیرزمینی که هنر مردمان پرتلاش یزدی است همچنان در حال تدریس است ولی این خلاقیت باید هدایت شود به سمتی که کارآفرینی و ارزش افزوده تولید کند.

خبرگزاری تسنیم

فاز اول کارخانه نوآوری درخشان یزد در محل کارخانه قدیمی نخ‌ریسی با حمایت 10 میلیارد تومانی صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.

خبرگزاری مهر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران جزو کشورهای موفق در کنترل بیماری کرونا بوده و ما نظارت دقیق و کاملی بر کیفیت واکسن‌های کرونا داریم.

خبرگزاری تسنیم

مجموعه مستند "فناورانه" به تهیه‌کنندگی صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف روایت توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیرکل شورای عالی عتف ضمن اشاره به تصویب کلیات طرح پژوهشگر مستقل در بیست‌وهشتمین جلسه این شورا گفت: طرح پژوهشگر مستقل را بر اساس سند تحول دولت تدوین و در بیست‌وهشتمین جلسه شورا تصویب کردیم.

خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، صبح روز سه‌شنبه وارد یزد شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال استاندار و مدیران استان قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - سوزاندن کاه و کلش کشتزارها در مازندران امسال تا حدی کاهش یافته است که در بعضی مناطق حتی یک مورد هم مشاهده یا گزارش نشده است؛ وضعیتی که کارشناسان آن را نتیجه ارزشمند شدن این پسماندها از یک سو و به ثمرنشستن اقدامات انجام شده در سال های گذشته از دیگر سو می‌دانند.