دوشنبه 4 تیر 1403

صندوق بازنشستگی

صندوق بازنشستگی

وب‌گاه الف

طرح پتروپالایش دهلران با سرمایه‌گذاری 1.4 میلیارد دلاری از سوی صندوق بازنشستگی صنعت نفت در جهت جمع‌آوری و ارزش افزوده دادن به گازهای همراه نفت میادین مختلف به‌بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری تسنیم

طرح پتروپالایش دهلران با سرمایه‌گذاری 1.4 میلیارد دلاری از سوی صندوق بازنشستگی صنعت نفت در جهت جمع‌آوری و ارزش افزوده دادن به گازهای همراه نفت میادین مختلف به‌بهره‌برداری رسید.

وب‌گاه گسترش

نماینده مجلس به استنکاف صندوق بازنشستگی و سازمان برنامه و بودجه انتقاد کرد و تذکر داد که قانون همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته به درستی اجرا نشده است.

وب‌گاه گسترش

حمیدرضا حاجی‌بابایی گفت: حمیدرضا حاجی‌باباییدر بودجه مبلغ 50 هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پیش‌بینی شده است که باید اجرایی شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ثبت‌نام وام 30 میلیون‌تومانی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی از امروز آغاز شد بازنشستگان تأمین‌اجتماعی از امروز می‌توانند برای وام ضروری ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام وام بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی آغاز شد. نحوه ثبت‌نام وام بازنشستگان و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان و مستمری‌بگیران اعلام شد. وام بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری به...

وب‌گاه عرشه آنلاین

نماینده مجلس به استنکاف صندوق بازنشستگی و سازمان برنامه و بودجه از اجرای قانون همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته تذکر داد به گزارش عرشه آنلاین نماینده مردم خمین در مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بازنشستگان فرهنگی بر اساس قانون همسان‌سازی و بر اساس مصوب دولت مشمول همسان‌سازی و رتبه بندی هستند اما صندوق بازنشستگی با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه از اجرای قانون استنکاف کرده...

وب‌گاه خبر آنلاین

رقمی معادل 116 میلیارد یورو به عنوان یارانه پنهان در جداول پیوست بودجه 1403 گنجانده شده، که در صورت ازادسازی این یارانه انرژی، یارانه ریالی نقدی 5 میلیون تومانی به هر ایرانی تعلق خواهد گرفت.

وب‌گاه گسترش

سید صولت مرتضوی گفت: در بحث توجه به معیشت آحاد مختلف مردم خصوصاً اقشار کم درآمد 2 طرح جداگانه هم اجرا شده که یکی پرداخت مستمری یا کمک معیشتی برای دهک‌های مختلف جامعه و طرح حمایت از مادران شیرده و دارای فرزند شیرخوار است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

همسان سازی حقوق بازنشستگان؛ گمانه زنی‌هایی صورت گرفت که زمان اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان از خرداد 1403 خواهد بود و ما به التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت نیز از این ماه پرداخت خواهد شد. همسان سازی حقوق بازنشستگان؛ گمانه زنی‌هایی صورت گرفت که زمان اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان از خرداد 1403 خواهد بود و ما به التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت نیز از این ماه پرداخت خواهد شد. وزیر...

وب‌گاه عصر ایران

برای دانلود اپلیکیشن درمان بیمه ملت می توانید به آدرس hs.mellatyar.app مراجعه نمایید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای برای بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته درباره هزینه درمان توضیحاتی داد. صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای برای بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته درباره هزینه درمان توضیحاتی داد. به گزارش عرشه آنلاین، صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر بازنشستگان، مهلت ارائه اسناد هزینه‌های درمانی از ابتدای سال‌جاری تا...

وب‌گاه گسترش

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد از امروز 2 تیر ماه، مابه‌التفاوت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این سازمان واریز می شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فیش حقوقی خرداد ماه 1403 بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در سامانه بارگذاری شد. فیش حقوقی خرداد ماه 1403 بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در سامانه بارگذاری شد. به گزارش عرشه آنلاین، فیش حقوق خرداد ماه بازنشستگان بر روی سایت صندوق بازنشستگی کشوری بارگذاری شده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرهنگیان در این مطالبات به دنبال رفع دوگانه صندوق مبنی بر خصوصی یا عمومی بودن آن و اجراشدن پنج محور هستند که یکی از این محورها، ماهیتی است و تأکید بر خصوصی‌سازی صندوق دارد. مورد بعدی هم در بحث مدیریتی به دنبال برگزاری مجمع واقعی هستند نه نمایشی و بر مشارکت واقعی فرهنگیان و اجرای اساسنامه فعلی تأکید دارند. در سال‌های اخیر تجمعات معلمان بیشتر شده و هرجا که معلمان تجمع می‌کنند یکی از مطالبات...

وب‌گاه عصر ایران

صندوق بازنشستگی کشوری از همه بازنشستگان خواست با استفاده از فرصت تعیین شده، نسبت به ارائه اسناد هزینه‌های درمانی خود به شعب و نمایندگان منتخب اعلام شده از سوی شرکت بیمه ملت اقدام کنند.

وب‌گاه عصر ایران

بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند تا 15 تیرماه سال‌جاری، اسناد هزینه‌های درمانی خود را ارائه دهند.