شنبه 22 مرداد 1401

طرح اقدام ملی مسکن

طرح اقدام ملی مسکن

خبرگزاری مهر

اگرچه وزارت راه و شهرسازی همچنان بر ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن با متری 4.5 میلیون تومان اصرار دارد اما بعضا زمزمه هایی مبنی بر احتمال افزایش رقم قراردادها به گوش می رسد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: در ساخت 4 میلیون مسکن در قالب نهضت ملی پیش‌بینی می‌شود 8.5 میلیون فرصت شغلی ایجاد و یا پایدار شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: در ساخت 4 میلیون مسکن در قالب نهضت ملی پیش‌بینی می‌شود 8.5 میلیون فرصت شغلی ایجاد و یا پایدار شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهور با اشاره به امکانات و ظرفیت‌های دولت در زمینه اختصاص زمین و تامین منابع مالی گفت: تاکنون حدود یک میلیون و چهارصد هزار واحد زمین برای ساخت مسکن آماده شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در نهضت ملی مسکن باید بگونه‌ای برنامه‌ریزی شود که آورده مردم که به صورت تدریجی انجام می‌شود تا 200 میلیون تومان باشد.

خبرگزاری مهر

با گذشت یکسال از وعده ساخت یک میلیون واحد مسکونی در هر سال و ابلاغ دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات احداث و نوسازی مسکن بانک مرکزی، همچنان از جزئیات انجام آن خبری در دست نیست.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با بیان این که 127 هزار واحد مسکن، نیاز استان در چهار سال آینده است، گفت: مسکن سازی برای مناطق مختلف مازندران باید به تناسب صورت گیرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت 78 هزار واحد مسکن شهری نهضت ملی به همت بنیاد آغاز شده است.

خبرگزاری مهر

مشهد معاون مشارکت‌های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی گفت: برای 99 نفر از مددجویان، زمین و پروژه‌ی اجرایی تعریف و اعتبار لازم برای آغاز ساخت مسکن آن‌ها تخصیص یافته است.

خبرگزاری دانا

رئیس کمیته امداد گفت: تا پایان سال 32 هزار واحد مسکونی احداث و به خانواده‌های تحت حمایت تحویل داده می شود.

خبرگزاری مهر

رئیس کمیته امداد گفت: تا پایان سال 32 هزار واحد مسکونی احداث و به خانواده‌های تحت حمایت تحویل داده می شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در پی شیوع موج هفتم کرونا، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای از خانواده بزرگ اصناف کشور خواست تا با افزایش مسوولیت‌پذیری اجتماعی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس در جامعه و حافظ جان و مال خود و خانواده و همشهریان عزیز گردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی از معافیت مالیاتی پروژه‌های زودبازده و گروه‌های جهادی فعال در حوزه مناطق محروم خبر داد و گفت: 6 هزار میلیارد تومان برای کمک به بهسازی در حوزه آب، راه و طرح هادی مناطق محروم اختصاص یافته است.

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گنبدکاووس گفت که دولت و مجموعه کارگزاران آن در سطح ملی و استانی نگاه ویژه‌ای به مناطق مرزی و کمترتوسعه یافته کشور از جمله نواحی شمالی گلستان دارند و تصویب 2 هزار میلیارد ریال برای آبرسانی به اهالی این مناطق، مصداق بارز توجه دولت در این زمینه است.