چهارشنبه 26 مرداد 1401

عراق

عراق

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش پروازهای ایران و پاکستان به 15 پرواز هفتگی خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ مصوب پروازهای اربعین در کلاس اکونومی 6 میلیون تومان است و تمامی ایرلاین‌ها موظف هستند این نرخ را برای این ایام به فروش برسانند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ مصوب پروازهای اربعین در کلاس اکونومی 6 میلیون تومان است و تمامی ایرلاین‌ها موظف هستند این نرخ را برای این ایام به فروش برسانند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی اجرای برنامه خودکفایی تولید غده بذری سیب زمینی عاری از ویروس را نمونه موفقی از اثربخشی تحقیقات این پژوهشگاه عنوان کرد و گفت: با اجرای این برنامه، کشور از واردات سالانه سه میلیون دلار بذر سیب زمینی کاملا بی‌نیاز شده است.

خبرگزاری دانشجو

علیرضا زاکانی شهردار تهران در یکصد و سیزدهمین مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران با اشاره به موضوع اربعین گفت: امیدواریم امسال کاری جدی شود، زیرا پیش بینی می‌شود 5 میلیون زوار در مراسم اربعین شرکت کنند و رئیس جمهور به تمامی دستگاه‌ها دستور ویژه رسیدگی داده است. وی ادامه داد: گرمای هوا زیاد است و شهرداری تهران در موقف‌ها فعالیت می‌کنیم که یکی از آن‌ها برای زائران خارجی و یک موقف نیز در...

خبرگزاری مهر

شهردار تهران گفت: پیش بینی می‌شود که در مراسم اربعین امسال 5 میلیون زائر ایرانی شرکت کنند.

خبرگزاری مهر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: گرمای هوا چالش اصلی است و زائران به هیچ وجه این گرمای هوا را تجربه نکرده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یکسری اطلاعات از ایران به بیرون می‌دهند و می‌گویند در فلان رشته زنان و تماشاگران را راه نمی‌دهند. در حالی که چندسال است که خانم‌ها با عزت و احترام به استادیوم‌ها می‌آیند و بازی‌های تیم ملی فوتبال را می‌بینند.

خبرگزاری دانا

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: ایستادگی جانبازان و آزادگان در اسارت و تقویت ایمانشان درزندانها باید برای همه ما یک الگو و اسوه باشد

وب‌گاه عصر ایران

علاقه مندان حضور در این نشست می توانند با شماره 22724198 تماس حاصل کرده و یا از طریق وب سایت amiorg.com اعلام حضور نمایند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دستگاه‌های ایکس ری که در مرز‌های ما فعال هستند تقویت و پلیس مواد مخدر هم باید به تجهیزات کامل مستقر شوند.