جمعه 28 مرداد 1401

عراق

عراق

وب‌گاه الف

صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل حضور بازنشستگان کشوری در راهپیمایی اربعین حسینی، مجموعه‌ای از خدمات زیارتی و برنامه‌های فرهنگی را ارائه می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

تصویری دیده نشده در اوایل دهه 50 از منزل استیجاری حضرت امام در نجف اشرف را مشاهده کنید.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: هاشمی رفسنجانی رییس جمهور وقت و رییس اتاق جنگ ایران می نویسد: صدام فکر می کرد اگر با هم بنشینیم، مسائل حل می شود. ما منتظر بودیم تا مطمئن شویم که هدفش سواستفاده نباشد. وقتی با قرائن متوجه شدیم که این مسائل به [حمله به] کویت برمی گردد، دیگر مصلحت نبود با او ملاقات کنیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عکس منتشر نشده ای که در اوایل دهه 50، توسط دکتر سید صادق طباطبایی از بخش‌های گوناگون منزل استیجاری امام خمینی در نجف گرفته شده است.

خبرگزاری دانا

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در مجالس شهدا دارای نکات مهم برای ما مسئولان است و درس و یادآوری.

وب‌گاه خبر آنلاین

کافه تاریخ نوشت: تصویر ناب و منتشر نشده ای که پیش روی دارید در اوایل دهه 50، توسط دکتر سید صادق طباطبایی از بخش‌های گوناگون منزل استیجاری حضرت امام در نجف برداشته شده است.

خبرگزاری دانا

وزیر بهداشت از برنامه ریزی برای برگزاری آزمون برای 30 هزار پرستار خبر داد و گفت: برای پرستارانی که در دوران کرونا، خدمت رسانی کرده اند یک امتیاز ویژه در نظر گرفته شده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

وی با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور در ترکیه، آسیای میانه و کشورهای خاورمیانه مثل جمهوری آذربایجان، ایران، افغانستان، عراق و سوریه است، تاتلیسس با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور شده ولی گهگاه به عربی و کردی نیز ترانه‌ای خوانده‌است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزارت کشور عراق در بیانیه ای اعلام کرد که استعفای عثمان الغانمی، وزیر کشور عراق نادرست است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بر اساس اعلام منابع عراقی استعفای عثمان الغانمی، وزیر کشور عراق صحت ندارد.

وب‌گاه الف

اسرای عراقی مستقر در کمپ 4 اردوگاه حشمتیه تهران با برپایی تظاهرات آرام، درحالی‌که کفن به تن داشتند؛ از مسئولان جمهوری اسلامی ایران درخواست کردند تا به آن‌ها اجازه داده شود به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام‌شده و دوشادوش رزمندگان اسلام علیه صدامیان کافر نبرد کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر بهداشت گفت: پیش‌بینی‌های لازم انجام شده و نگرانی اصلی ما در بحث پیاده روی اربعین گرمازدگی است

خبرگزاری دانا

چهره نزدیک به رهبر جریان صدر در حمله به جلسه گفت‌وگوی ملی که برگزار شد، ادعا کرد که چنین گفت‌وگوهایی هیچ سودی ندارد.