سه‌شنبه 11 بهمن 1401

عراق

عراق

خبرگزاری تسنیم

معاون بین‌الملل و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در سفر به عراق دیدارهایی با مقامات قضائی این کشور برای تسریع در رسیدگی به پرونده ترور شهید سلیمانی و نیز توسعه همکاری‌های قضائی دو کشور انجام داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیر ستاد حقوق بشر ایران خواهان تشکیل کمیته مشترک قضایی ایران و عراق برای رسیدگی به اقدامات و جنایات تروریست‌ها در محاکم ملی و بین المللی شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سازمان شفافیت بین‌المللی رتبه‌بندی سالانه فساد در دولت‌های مختلف جهان را منتشر کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگااه خبرگزاری دانشجو، در آستانه چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، بیست و سومین کرسی آزاد اندیشی با موضوع بررسی «قدرت رسانه‌های نظام سلطه و راز‌های ایستادگی یک ملت» با حضور شاهین رفیعی استاد دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و ابوذر یاسری پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی روز دوشنبه دهم بهمن ماه برگزار شد. جهاد تبیین ذهنیت را منطبق بر واقعیت می‌کند شاهین رفیعی استاد...

خبرگزاری مهر

اهواز - استاندار خوزستان بر ضرورت تکمیل راه آهن بصره به شلمچه تاکید کرد و گفت: ارتباطات تجاری میان ایران و عراق ضروری است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، با وزیر ارتباطات عراق دیدار و در مورد همکاری‌های ارتباطاتی و فناوری اطلاعاتی و توسعه این همکاری‌ها گفتگو کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سفیر پیشین ایتالیا در تهران در اشاره به حمله تروریستی اخیر در تهران، گفت: زمان حمله به خاک ایران تصادفی نیست. آن‌ها خیلی راحت از لحظه‌ای که همه توجهات به اوکراین به بهانه انتقال ادعایی پهپادها به روسیه جلب شد، استفاده کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد: متاسفانه در بدنه دولت و مجلس برخی فکر می کنند با پاک کردن صورت مسئله بر آبروی و حیثیت دولت اضافه می شود ولی کاملا در اشتباه هستند و باید گفت با انشالله و ماشالله و مشکلات بر گردن این و آن انداختن نمی توان کشور را اداره کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در بدنه دولت و مجلس برخی فکر می کنند با پاک کردن صورت مسئله بر آبروی و حیثیت دولت اضافه می شود ولی کاملا در اشتباه هستند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، حسین دماوندی‌نژاد امروز در نشست خبری اعلام کرد: گوشت گرم وارداتی وارد کشور شده و در میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به طور گسترده و کیلویی 180 هزار تومان عرضه می‌شود. همچنین گوشت منجمد از محل تولید داخل هم کیلویی 155 هزار تومان به فروش می‌رود. معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید در گوشت قرمز در داخل کشور به میزان کافی است، گفت:...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

«گل‌های باوارده» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی سعید سعدی با رونمایی از پوستر راهی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سید رضوان حکیم، یک نظام دموکراتیک بدون وجود احزاب نمی‌تواند به شکل مناسب با لحاظ ویژگی ها دموکراتیک داشته باشد، با توجه به نقش مهم و اساسی احزاب در فعال سازی زندگی سیاسی و کادر سازی افراد نخبه سیاسی و حفظ رابطه میان حاکم و حکومت بر ایجاد ثبات سیاسی از اهمیت زیادی برخورد است؛ کارکردهای احزاب سیاسی با بیان و انتقال ترجیحات جمعی به طور مؤثر، فعال کردن «مکانیسم...

وب‌گاه خبر آنلاین

خانه ملت نوشت: محمودزاده نماینده مهاباد گفت: آقای رئیسی در طول دوران انتخابات وعده های مختلفی دادند که اصلی ترین این وعده ها عبارت بودند از ساخت 4 میلیون مسکن در چهارسال، رفع فقر و کاهش 50 درصدی هزینه های درمان، احیای برجام و تک رقمی کردند و کاهش تورم به نصف درصد تورم آن زمان، کنترل قیمت ارز، آزادی بیان، عادلانه کردن قیمت خودرو، گسترش و توسعه اینترنت و ایجاد یک میلیون شغل در سال اما...