یک‌شنبه 5 تیر 1401

عراق

عراق

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال زنان عراق گفت: قهرمانی این تیم در غرب آسیا به دلیل حضور آنها در اردوی تدارکاتی ایران بود.

خبرگزاری مهر

نه تنها ضعف فدراسیون فوتبال در فراهم کردن بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال که حتی ضعف برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می‌تواند شرایط ایران را در جام ملت‌های آسیا بحرانی کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این‌اندیشکده آمریکایی خاطر نشان کرد: مسیر تازه حمل‌ونقل از امارات متحده عربی آغاز و با گذر از بندر شارجه به بندر عباس ایران می‌رسد و پس از آن به سمت شمال غربی و ترکیه می‌رود تا به دریای مدیترانه برسد. به مدد این مسیر تازه، بازیگران منطقه‌ای می‌توانند روابط تجاری را توسعه و روابط مسالمت‌آمیز را تشویق کنند. طبق اعلام سازمان جهانی حمل‌ونقل جاده ای،...

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواشناسی با اشاره به استقرار هوای گرم در کشور از ورود توده گردوخاک تشکیل شده روی کشور عراق به مرزهای غربی خبر داد و برای 12 استان هشدار صادر کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

توده گرد و خاک در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، بخش‌هایی از نواحی مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی سبب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی می‌شود.

خبرگزاری مهر

در حالی نخست وزیر عراق امروز وارد تهران می شود که در کنار مسائل سیاسی، مطالبات اقتصادی ایران ازعراق خصوصا همکاری عراق در احداث راه آهن شلمچه - بصره باید در دستور کار قرار گیرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس جمهور به سوالی درباره اعتراضات به اصلاح نظام یارانه‌ها پاسخ داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مهم‌ترین نتیجه تجربه دفاع در برابر تجاوز عراق، شکل‌گیری شالوده تفکر سیاسی، نظامی و امنیتی در ساختار سیاسی و جامعه ایران است. چنان که هم اکنون بخشی از مجادلات گفتمانی یا کنش واکنش‌های سیاسی، اجتماعی و امنیتی و چشم‌انداز آینده در آیینه تجربیات گذشته با نظر به نتایج جنگ با عراق صورت‌بندی می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند، کاروان لجستیک نیروهای آمریکایی در جنوب عراق هدف انفجار قرار گرفت.

خبرگزاری دانا

منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند، کاروان لجستیک نیروهای آمریکایی در جنوب عراق هدف انفجار قرار گرفت.

وب‌گاه عصر ایران

فرمانده سابق سپاه با اشاره به روزهای پذیرش قطعنامه 598 خاطرنشان می‌کند: به محض اینکه امام قطعنامه 598 را پذیرفت، به من وقت ملاقات ندادند. هاشمی با من تماس گرفت که مصاحبه‌ای انجام بدهم و قطعنامه را تأیید کنم. من نیز در مصاحبه گفتم، اکنون که مسؤولان کشور به نتیجه رسیدند جنگ را پایان دهند، ما هم تابع امام هستیم.

وب‌گاه تابناک

جلود عراقی همان فردی است که بارها در مسابقات مهم و در رقابت های سرنوشت‌ساز در قامت عضو هیات ژوری، علیه چهره های سرشناس وزنه‌برداری ایران رای داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اندیشکده شورای آتلانتیک در ارزیابی راهبردی خود تاکید کرد موضوع ترانزیت جنوب - شمال و شرق - غرب، ایران را به‌هاب منطقه تبدیل کرده و فشار تحریم‌های آمریکا را کم فروغ ساخته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

هزینه حج تمتع با توجه به تصمیم سعودی‌ها، امسال برای همه کشورها افزایش قابل توجهی نسبت به سال 2019 داشته است. با این وجود، دولت لیبی هزینه همه زائران حج تمتع کشورش را تقبل کرد و زائران لیبیایی امسال رایگان حاجی می‌شوند.