شنبه 5 اسفند 1402

عراق

عراق

خبرگزاری تسنیم

دومین نشست بین المللی موسیقی مقاومت با ارائه پیشنهادی مبنی بر تشکیل ارکستری مشترک بین هنرمندان کشورهای حوزه مقاومت برگزار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همسر اول ابوبکر البغدادی، سرکرده اسبق داعش با افشای راز‌های بیشتری درباره زندگی همسرش، گفت: البغدادی زمانی که سرکرده داعش بود، ماهانه فقط 100 دلار برای خرج خانواده می‌داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خبرگزاری تسنیم

آرمین پاکزاد در مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی در بغداد به مدال برنز دست یافت.

وب‌گاه ورزش سه

جدیدترین لژیونر هندبال ایران کامران نصرتی است که قراردادی 6 ماهه با تیم خیطان کویت امضا کرده است.

وب‌گاه گسترش

طبق گفته های رئیس کل گمرک ایران، تجارت کشور با کشورهای همسایه، رقمی معادل 55 میلیارد دلار است.

وب‌گاه خبر آنلاین

حجت‌الاسلام محمد حسنی گفت: برای افزایش قدرت نرم، ریل‌گذاری بهتر امور برای حل مشکلات کشور، افزایش سرمایه‌های اجتماعی نظام و ناامید کردن دشمن، شرکت در انتخابات واجب و ترک آن همانند نماز حرام است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همای سعادت ایرانیان بار دیگر رویت شده است تا شاهد واکنش های گسترده به این اتفاق مهم در بین مردم باشیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دوست دارید با خاص‌ترین منطقه در مشهد برای شکم گردی آشنا شوید؟ پس حتما به شهرک عربها سری بزنید. از این منطقه به عنوان خوزستان مشهد یاد می‌شود و شما می‌توانید در آنجا از انواع غذاهای مخصوص جنوب کشور لذت برده و سمبوسه، فلافل، ماهی‌ها و خوراکی‌های خوش طعم را با مواد اولیه تازه میل کنید.

وب‌گاه ورزش سه

صفا هادی به تیم ملی عراق دعوت شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نماینده قطر در لاهه گفت: سیاست‌های رژیم صهیونیستی ابزاری برای طرح بلندمدت استعماری - شهرک‌سازی بوده و جنگ کشتارجمعی در غزه همه چیز را آشکار کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی (ره) که پدر همسر سیدحسن خمینی بوده است، بر اثر یک دوره بیماری صبح امروز دار فانی را وداع گفت. به گزارش عرشه آنلاین، انتشار تصاویری نشان داد این شرکت پروانه کسب داشته است، اما مسئولان اتاق اصناف می‌گویند داشتند پروانه کسب مجوز پیش فروش نیست. صف شاکیان کوروش کمپانی به حدود دو هزار نفر رسیده است که هر کدام طلبشان از این شرکت متفاوت است، شاکیان این پرونده...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز قیمت طلا و قیمت سکه در سایت اتحادیه طلا و جواهر صعودی شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: قیمت درهم امارات مبادله ای به 11,686 (یازده هزار و ششصد و هشتاد و شش) تومان رسید.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت طلا هم افزایش یافت و هر گرم طلا 18 عیار به 2,846,400 (دو میلیون و هشتصد و چهل و شش هزار و چهارصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل رشد 0.4 درصدی داشته است.