چهارشنبه 19 مرداد 1401

فیلم سینمایی

فیلم سینمایی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دفتر تحکیم وحدت طی نامه‌ای خطاب به اصغر فرهادی کارگردان فیلم سینمایی قهرمان نسبت به اکران این فیلم در سینما‌های اسرائیل واکنش نشان داد. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای اصغر فرهادی احتراماً به استحضار می‌رساند نسبت شما با انسانیت و قانونمداری نسبت غریبی است! در دوره‌ای که جنگ رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان، و کشتار زنان و کودکان فلسطینی به...

وب‌گاه مشرق نیوز

در جریان ساخت فیلم روز واقعه، قوام مفاهیم شیعی آنرا باید به مرحوم «علی صفائی حائری» معروف به عین صاد مجتهد واندیشمند شیعه نسبت داد که مرگ مشکوک او را در تیر ماه 1387 یک تصادف ساده جلوه داده شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دشوارترین بخش ماموریت خبرنگار حوزه تلویزیون تحمل سریال‌ها و برنامه‌هایی است که خسته‌کننده و کم‌مخاطب هستند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از ورایتی، اولیویا نیوتن جان که با بازی در فیلم «گریس» شهرت جهانی یافته بود، دیروز دوشنبه از دنیا رفت. فیلم «گریس» در سال 1978 با بازی نیوتن جان و جان تراولتا پرفروش‌ترین فیلم سینمایی سال شده بود. جان استرلینگ، همسر اولیویا نیوتن جان با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی از درگذشت وی در مزرعه‌اش در جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه در کنار...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اولیویا نیوتن جان که با بازی در فیلم «گریس» شهرت جهانی یافته بود، دیروز دوشنبه درگذشت.

وب‌گاه 55 آنلاین

اولیویا نیوتن جان، بازیگر فیلم «گریس» در 73 سالگی از دنیا رفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: اولیویا نیوتن جان، بازیگر فیلم «گریس» در 73 سالگی از دنیا رفت.

وب‌گاه مشرق نیوز

اداره کنندگان جشن تئاتر و موسیقی حافظ با اهدای این جایزه به اصول بنیانگذار این جشن، علی معلم وفادار نمانده‌اند و مختصات تلاش کشور ترکیه برای نفوذ فرهنگی را نادیده گرفته‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هری پاتر یکی از فرنچایزهای بسیار پراهمیت حوزه‌ی سینما است که با وجود قدمت تقریبا زیادی که دارد، همچنان روز به روز با استقبال بیشتر طرفداران روبرو است همه روزه طرفداران جدید پیدا می کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: «سفیر» از اولین تجربه‌های مهم سینمای ایران در پرداختن به تاریخ اسلام و یکی از ماجراهای منتهی به عاشورای حسینی محسوب می‌شود که توسط فریبرز صالح ساخته شد اما در این فیلم سکانسی هست که به دلیل خشونت در اکران عمومی حذف می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: مرتضی شایسته تهیه‌کننده فیلم سینمایی «روز واقعه» ضمن تشریح تغییر شرایط تولید فیلم تاریخی و مذهبی نسبت به سال تولید این فیلم، تأکید کرد شرایط تولید امروز آسان‌تر اما گران‌تر شده است.

خبرگزاری دانا

سولماز آقایی گفت: متاسفانه تعداد فیلم های سینمایی با محوریت عاشورا در رسانه ملی بسیار کم است.

وب‌گاه الف

انوش معظمی بازیگر سریال مختارنامه می گوید: علاوه برممیزی هایی که وجود دارد و دخالت های بی مورد و اعمال سلیقه های بی مورد و انحصار طلبی مذهبی برخی ها موانعی بوجود می آورد. بنابراین تهیه کننده ها ریسک نمی کنند و نمونه اش هم چند فیلمی است که ساخته و توقیف شد و معروف ترین آنها روز رستاخیز است.

وب‌گاه خبر آنلاین

فیلم سینمایی «روز واقعه» پس از اصلاح نسخه قدیمی و تبدیل آن به دیجیتال از شبکه فراتر پخش می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

فیلم سینمایی «روز واقعه» پس از اصلاح نسخه قدیمی و تبدیل آن به دیجیتال از شبکه فراتر - IRIB UHD صدا و سیماپخش می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شهاب حسینی در دومین تجربه بین‌المللی خود با «میترا تبریزیان» بعد از فیلم «غلام»؛ در لندن جلوی دوربین فیلم سینمایی «کوهستان‌های دوردست» می‌رود.