دوشنبه 4 تیر 1403

ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7

وب‌گاه عرشه آنلاین مشاهده در مرجع
ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7

رابطه عاشقانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز از اولین بازی که آنها با هم دیده شدند مورد توجه عموم قرار گرفت. عاشقانه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو چگونه آغاز شد؟ ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در سال 2016 باعث تعجب تمام جهان شده بود! رابطه عاشقانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز از اولین بازی که آنها با هم دیده شدند مورد توجه عموم قرار گرفت.

عاشقانه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو چگونه آغاز شد؟ ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در سال 2016 باعث تعجب تمام جهان شده بود!

رابطه عاشقانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز از اولین بازی که آنها با هم دیده شدند مورد توجه عموم قرار گرفت.

کریستیانو رونالدو در یک رویداد ویژه برند دولچه و گابانا با جورجینا رودریگز، مدل اسپانیایی و اینفلوئنسر فضای مجازی، برای اولین بار با کریستیانو رونالدو ملاقات کرد.

اولین برخورد این زوج در سال 2016 بود و این آغاز رابطه‌ای بود که به زودی تبدیل به موضوع تمام اخبار شد.

جورجینا و کریستیانو بلافاصله عشقی بسیار قوی داشتند. این زوج اغلب در رویداد‌ها و مناسبت‌های مختلف در کنار هم دیده شدند.

این زوج سرانجام پس از ماه‌ها گمانه زنی، در اوایل سال 2017 رابطه خود را به طور رسمی تایید کردند.

این زوج با به اشتراک گذاشتن عشق و شادی خود با طرفداران خود در رسانه‌های اجتماعی و در رویداد‌های عمومی رابطه عاشقانه خود را عمومی کردند. از آن زمان تاکنون این زوج آشکارا عشق و محبت خود به یکدیگر را ابراز کرده‌اند.

حمایت قاطع جورجینا از کریستیانو چه در داخل و چه خارج از زمین، در طول رابطه آن‌ها مشهود بوده است.

جورجینا همیشه رونالدو را تشویق می‌کند و پیروزی‌هایش را با اشتیاق واقعی جشن می‌گیرد، حضور ثابتی در بازی‌های او داشته است. این خانم مدل و اینفلوئنسر همچنی بار‌ها اعتراف کرده است که رونالدو را بخاطر شرایط مالی یا پولش نمی‌خواهد.

چگونگی آشنایی جورجینا رودریگز با کریستیانو رونالدو

جوجینا می‌گوید: «نخستین باری که رونالدو را دیدم در یکی از مغازه‌های برند «گوچی» در اسپانیا بود؛ در آن مغازه کار می‌کردم. چند روز بعد از آن دیدار، در مراسم معرفی یک برند دیگر دوباره هم دیگر را ملاقات کردیم. این‌بار توانستیم خیلی آسان‌تر با هم صحبت کنیم، چون من دیگر درگیر مسائل کاری نبودم صحبت‌های‌مان خیلی خوب پیش رفت. همه چیز بین من و رونالدو خیلی سریع رخ داد.»

در ژانویه این زوج رابطه خود را علنی کردند. مادر رونالدو در مراسم افتتاحیه FIFA Soccer Awards در زوریخ، هنگام اعطای توپ طلای جام حذفی چهارم به کریس، از انتخاب پسرش بسیار خوشحال شد و از آن حمایت کرد. پس از پایان مراسم با هم به رستوران رفتند.

پس از آغاز روابط با گلزن رئال مادرید، جورجینا رودریگز قراردادش با نمایندگی «UNO Models» به اتمام رساند و همچنین سفارشی از یک مجله عکس حرفه‌ای اسپانیایی دریافت کرد. جورجینا با انتشار این عکس‌ها در اینستاگرامش، موفق شده تا مخاطبانش را میلیونی افزایش دهد و به خاطر فعالیت‌ها و ارتباطش با کریستیانو رونالدو، تعداد مخاطبینش به بیش از 10 میلیون نفر رسیده است.

در حال حاضر، جورجینا رودریگز بطور منظم در مسابقات فوتبال که در آن کریستیانو شرکت می‌کند، حضور دارد. جورجینا رودریگز، نامزد کریس رونالدو که همین چند وقت پیش گفت‌وگوی مفصلی با مجله «اولا» اسپانیا داشته، به‌تازگی گفت‌وگوی دیگری هم انجام داده و درباره زندگی‌اش با کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی این روزهای یوونتوس صحبت کرده است. جورجینا که این‌بار با مجله «اِل ایتالیا» گفت‌وگوی بسیار بلندی داشته، از نحوه آشنایی‌اش با رونالدو و زندگی روزمره‌اش حرف زده است.

مصاحبه جالب جورجینا رودریگز، همسر کریستیانو رونالدو

«بچه که بودم کلی فیلم از تلویزیون می‌دیدم. آن موقع‌ها می‌خواستم بزرگ که شدم پلیس شوم. کمی بعد به این فکر افتادم که معلم رقص‌های کلاسیک شوم. با این حال روزی خیلی اتفاقی، خانمی در ایستگاه قطار جلویم را گرفت و از من خواست برای مغازه و لباس‌هایی که تولید می‌کند نقش مدل را ایفا کنم. رفته‌رفته خوشم آمد و به سرم زد که به صورت حرفه‌ای مدلینگ را دنبال کنم. هر چند برای من، دختری که از شهر کوچکی در اسپانیا روزگار سپری می‌کرد، چندان این موضوع آسان نبود. با این حال بعدا که بزرگ‌تر شدم، بیشتر و بیشتر از دنیای مد و زیبایی خوشم آمد و این حرفه را انتخاب کردم. خیلی عشق فوتبال نبودم ولی همیشه می‌دانستم که این رشته ورزشی چقدر می‌تواند مهیج باشد. این هیجان را قبلاً نزد پدرم دیده بودم، چون او برای چند سالی فوتبال بازی می‌کرد و بعد هم مربی بود. همیشه بچه‌ها را دوست داشتم. حتی یک‌سال برای اینکه زبان بیاموزم، به انگلیس سفر کردم و شغل پرستار بچه‌ها را به عهده گرفتم. مثل تعداد زیادی از زنان، من هم تصور می‌کردم روزی مادر شوم. آرزو و رویایم نبود ولی مادر شدن چیزی است که زندگی را کامل‌تر می‌کند. احساس بسیار زیادی بین ما جاری است و خیلی خوب هم دیگر را درک می‌کنیم. ما آدم‌های اهل مبارزه‌ای هستیم و هم‌زمان صبوری کردن را هم بلدیم. این‌طور به‌شما بگویم که هرگز همدیگر را ترک نمی‌کنیم. می‌خواهم برای بچه‌هایم زندگی سالمی رابه ارمغان بیاورم. آن‌ها باید از سختی‌های یک زندگی آگاه باشند. نمی‌خواهم آن‌ها را در یک قصر باشکوه بزرگ کنم بلکه می‌خواهم به آن‌ها آموزش بدهم. می‌خواهم آدم‌های آموزش‌دیده‌ای باشند و بدانند که تا چه حد خوش‌شانس بوده‌اند که این زندگی را هم‌اکنون دارند. آن‌ها باید یاد بگیرند چطور با احترام و فروتنی زندگی کنند. البته آن‌ها باید همان گونه یاد بگیرند که همه آدم‌هایی که جزئی از زندگی‌شان هستند را هم دوست داشته باشند، چون این موضوع یک اصل برای ماست... از خودگذشتگی و صبوری اصولی هستند که باید در آموزش بچه‌های‌مان باشند.»

بیوگرافی جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

در این بخش، بیوگرافی «جورجینا رودریگز» همسر آقای CR7 «کریستیانو رونالدو» را مرور می‌کنیم. «جورجینا رودریگز» مدل و رقاص اسپانیایی این روزها زندگی آرام و ایده‌آلی را در کنار بهترین فوتبالیست جهان سپری می‌کند، اما جورجینا کیست و چطور با CR7 آشنا شده؟ این زن آرام و بی‌حاشیه، زندگی جالبی دارد که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم.

جورجینا رودریگز «Georgina Rodriguez» یک رقصنده، مدل و همسر کریستیانو رونالدو است. او در شهر اسپانیایی جاکا «Jaka» استان هوساکا که کوهستانی‌ست و در نزدیکی پارک ملی پیرنه «Pyrenees» قرار دارد، متولد شد. او هنگامی‌که دختری چهار ساله بود، به استودیوی رقص کلاسیک فرستاده شد.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، او به مادرید رفت و در آنجا کلاس‌های رقص خود را ادامه داد، در همان زمان او به‌عنوان یک فروشنده در بوتیک مد روز «Gucci» مشغول به‌کار بود. بعد از آغاز روابط عاشقانه با شخصیت رسانه‌ای، جورینا دیگر نتوانست بخ خاطر گذراندن پاپاراتس «Paparazzi» در جایگاه سابقش کار کند، بنابراین وادار شد کار خود را در بوتیک ترک کند.

او برای نخستین بار در نمایشگاه مد Dolce & Gabbana در ناحیه VIP دیده شد. جورجینا تا آن زمان کار مدلینگ خودرا آغاز کرده بود. در این زمان بازیکن تیم ملی اسپانیا قلب خود را با عشقی تقسیم می‌کرد که برنده جایزه زیبایی «Ms. Spain-2014 Desire Cordero» شده بود.

استایل متفاوت نامزد رونالدو در عربستان

زندگی جدید کریستیانو رونالدو و جورجیا رودریگز در عربستان

چه چیزی در خاورمیانه در انتظار کریستیانو رونالدو خواهد بود؟ برای شروع عمارت‌های شگفت‌انگیزی وجود دارد که میلیون‌ها دلار ارزش دارند و در مکان‌های منحصربه‌فرد ساخته شده‌اند که نوید امنیت را برای او و خانواده‌اش می‌دهند.

سپس یک مجموعه فوتبال درجه یک با تیمی وجود دارد که می‌تواند برای قهرمانی در لیگ حرفه‌ای عربستان‌سعودی دیگر تیم‌ها را به چالش بکشد.

مهم‌ترین چیز برای رونالدو و هرکسی که او را برای باشگاه بعدی‌اش انتخاب کند، خوشحالی فرزندان اوست. او باید جورجینا رودریگز و فرزندانش کریستیانو جونیور، اوا، متئو، آلانا مارتینا و بلا را در ادامه مراحل فوتبال حرفه‌ای‌اش در نظر بگیرد. از نظر مالی فکر به این قضیه کار بیهوده‌ای است، چرا که مبلغی که دستکم 500 میلیون پوند تخمین زده می‌شود به ثروتش اضافه خواهد شد و زندگی در عربستان‌سعودی می‌تواند او را پادشاه و جورجینا را ملکه کند. یک عمارت در محوطه‌ای خارج از خانه به دور از چشمان کنجکاو که در آن قوانین سختگیرانه کشور اسلامی عربستان هم وجود دارد، می‌تواند راحت و کارساز باشد.

النصر در ریاض پایتخت عربستان مستقر است که دمای آن می‌تواند از 50 درجه فراتر برود و طوفان‌های شن هم در آن رایج است. آنجایی که زمانی یک بیابانی گسترده بود که توسط درختان نخل احاطه شده بود، اکنون به کلان‌شهری از آسمان‌خراش‌ها، مراکز خرید پر از طراحان سطح بالا و همچنین مساجد تاریخی بدل شده است. جوان‌سازی شهر هم زاییده افکار محمد بن‌سلمان ولیعهد سعودی است که می‌خواهد کشورش را مدرن کند. در حال حاضر آن‌ها فرهنگ‌های دیگر را پذیرفته‌اند و مغازه‌ها اجازه دارند برای سومین سال متوالی تزئینات کریسمس را در ویترین‌شان به نمایش بگذارند.

آن‌ها حتی سرزمین عجایب زمستانی خود را دارند، در حالی که یک نمایشگاه عطر زنان ثروتمند این کشور را به خود جذب می‌کند. جورجینا؛ توجه داشته باش!

جایی که رونالدو و جورجینا رودریگز می‌توانند زندگی کنند

ریاض دارای تعدادی محله ثروتمند است. رونالدو و خانواده‌اش می‌توانند در آل‌محمدیه مستقر شوند که دارای یک زندگی شبانه باورنکردنی از جمله بهترین رستوران‌های شهر است. یا النخیل محله دیگری که مملو از بهترین مدارس بین‌المللی برای آموزش فرزندان‌شان است، انتخاب خوبی خواهد بود.

از نظر موقعیت مکانی هردو محله نزدیک به ورزشگاه 25 هزار نفری النصر (مرسول پارک) هستند که زمانی به عنوان ورزشگاه دانشگاه پادشاه سعودی شناخته می‌شود. بسیار دور از ورزشگاه 74 هزار نفری اولدترافورد که رونالدو به بازی کردن در آن عادت کرده است.

مهم‌تر از آن، تعداد زیادی مجتمع خصوصی وجود دارد که رونالدو می‌تواند در یکی از آن‌ها زندگی کند و برای غربی‌ها ایده‌آل است. بیشتر این کاخ‌ها دارای استخرهای شنا، مدارس پیش‌دبستانی، فروشگاه‌ها، کلینیک‌ها، سالن‌های ورزشی و رستوران‌های مخصوص به خودشان هستند به این معنی که هرگز مجبور نیستید محوطه را ترک کنید.

اجاره‌ها عمدتاً توسط کارفرمایان در قراردادهایی خصوصی ارائه می‌شود اما اگر رونالدو بخواهد مجموعه املاکش را افزایش دهد گزینه‌های بالقوه برای شرایط او ایده‌آل هستند. یکی از املاکی که نشریه «سان» مشاهده کرده عمارتی بزرگ و 8 خوابه دارای استخر شنا در اندازه استخر المپیک، اتاق پذیرایی با آبشار فوق‌العاده و همچنین سه ویلای مهمان است که در منطقه المقه واقع شده. در صورتی که رونالدو و جورجینا بخواهند سلطنتی زندگی کنند گزینه خدمتکار و راننده هم در دسترس است.

بزرگ‌ترین ناراحتی رونالدو در فصل گذشته ناتوانی منچستریونایتد در به چالش کشیدن جام‌ها بود.

النصر به‌عنوان یکی از مشهورترین باشگاه‌های عربستان شناخته می‌شود و در سال 1955 تأسیس شده است. آن‌ها 9 عنوان قهرمانی لیگ را در اختیار دارند که آخرین آن‌ها به سال 2019 برمی‌گردد. امکانات‌شان در کشور کم‌نظیر است و تیم‌های رئال‌مادرید و اتلتیک‌بیلبائو پیش از فینال سوپرجام در اوایل سال 2022 برای تمرین از ورزشگاه النصر استفاده کردند. در این فصل هم النصر مدعی اصلی قهرمانی است و در حال حاضر با تفاضل گل در صدر جدول لیگ حرفه‌ای عربستان‌سعودی قرار دارد. اما در صحنه بین‌المللی آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند افتخاری از خودشان به جای بگذارند. تنها حضور بزرگ‌شان یک رقابت ناامیدکننده در جام‌جهانی باشگاه‌های فصل 2000-1999 بوده است.

پشت پرده آشنایی کریستیانو رونالدو با نامزدش «جورجینا رودریگز»

تیم فعلی آن‌ها پر از بازیکنانی‌ست که شاید بشناسید. داوید اوسپینا سنگربان کلمبیایی پیشین آرسنال که 5 سال در لیگ برتر انگلیس حضور داشت. لوئیس گوستاوو هافبک موردعلاقه لوئیس فیلیپه اسکولاری در جام‌جهانی 2014 که سابقه بازی در بایرن‌مونیخ را هم داشته در خط میانی حضور دارد. در حالی که ونسان ابوباکار مهاجم باتجربه کامرونی پیشین پورتو که در جام‌جهانی 2022 قطر هم تک‌گل پیروزی‌بخش تیم ملی کشورش را وارد دروازه برزیل کرد هم در النصر بازی می‌کند.

النصر توسط رودی گارسیا سرمربی باتجربه فرانسوی هدایت می‌شود که در رزومه‌اش سرمربیگری تیم‌های بزرگی از جمله رم، مارسی، لیونل و لیل به چشم می‌خورد. از مربیان مطرح گذشته النصر هم می‌توان به فابیو کاناوارو اسطوره فوتبال ایتالیا اشاره کرد؛ در حالی که زمانی هم، «رنه ایگیتا» سنگربان دیوانه پیشین کلمبیا در کادر فنی آن‌ها حضور داشت

هم اکنون دیگران می خوانند -->

بیشتر بخوانید

ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7 2
ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7 3
ماجرای عاشقی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7 4